Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

-5-6 SCART καλωδια

-5-6 Usb printer καλωδια

-dvd player sony(scart) εκανε καποια κολληματα και δεν μου επαιζε ολα τα δισκακια.Πριν καιρο που το δοκιμασα ηταν οκ

-ISDN net mod

-Crown Σκουπακι χειρος. Μετριας εντασης, χωρις φορτιστη, οι μπαταριες κρατανε κανενα 10 λεπτο συνεχομενα

(το φορτιζα με ενα πολυφορτιστή)

-AEG σκουπακι πολυ δυνατο αλλα θελει αλλαγη μπαταριων και φορτιστη

-Bluetooth ακουστικο χωρις καλωδιο φορτιζει και νομιζω πως λειτουργει κιολας

-Τηλεκαρτες (καποιες του 1998 εως 2001-02)

Παραλαβη Σισμανογλειο

Εχουν μπει και αλλου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Θά ήθελα, να εκφράσω και δημοσίως τις θερμές μου ευχαριστίες στο μέλος Geo_K , για το πληκτρολόγιο και το gamepad. Eυχαριστώ και πάλι πάρα πολύ και να είσαι πάντα καλά.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2019 at 1:13 PM, paxman said:

Χαρίζεται εκτυπωτής EPSON STYLUS 1500.

Δεν τον έχω δοκιμάσει, αυτός που μου τον χάρισε είπε ότι δούλευε.

Έχει σπασμένη τη μια βάση του paper tray.

Παραλαβή από τον χώρο μου (Γαλάτσι) ή συνάντηση σε βολικό για μένα σημείο κατόπιν συνεννόησης.

Είναι μεγάλος τόσο σε όγκο όσο και σε βάρος οπότε συνιστώ όποιος παραλάβει να έχει αμάξι.

IMG_20190911_005003.thumb.jpg.7595491c229f067524922a3b446f9b1e.jpg

IMG_20190911_005010.jpg

IMG_20190911_005022.jpg

 

Μέχρι το Σάββατο, μετά πάει ανακύκλωση.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ 

 

  1. Πολυμιξερ silvercrest , σχεδον αδουλευτο, δεν λειτουργει, επειδη πιθανον να φτιαχνεται αλλα δεν προκειται να το χρησιμοποιησω, δινεται για οποιον εχει κεφι να ασχοληθει.
  2. https://scm-pc-card.de/index.php?lang=en&page=product&function=show_product&product_id=220 αγνωστη λειτουργικη κατασταση (το εβαλα στο usb, εχει ενδειξη, φανταζομαι θελει drivers)

Πρωτα ποστ εδω, μετα π.μ.

θα μπουν και σε διπλανο φορουμ, δεν κραταω προτεραιοτητες

1.png

2.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται ντουλάπα, γραφείο και ραφιέρα (?). Δεν βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση αλλά με λίγη δουλίτσα πιστεύω πως θα είναι μια χαρά.
Βρίσκομαι Ν.Φιλαδέλφεια, όποιος θέλει μπορεί να έρθει να τα δει και να τα παραλάβει. Αν ενδιαφέρεστε για διαστάσεις κτλ ρωτήστε και θα τα μετρήσω.
 

Spoiler

IMG_20191005_130015.thumb.jpg.1a59bffe6ec792e61dc4caaa9cc46f5d.jpgIMG_20191005_125957.thumb.jpg.03726d9f88ef17217a8e1979f765d3af.jpgIMG_20191005_125937.thumb.jpg.f08f747bf8c84fe4804f9c936ae53a76.jpgIMG_20191005_125855.thumb.jpg.16b89a2067dc1a0a830d97f6e137dded.jpgIMG_20191005_125901.thumb.jpg.8fee2573affd39c0df0a3aeeacfab61b.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα παρακάτω. Αρχικά μόνο για παραλαβή από Ηράκλειο Κρήτης.
Θα μπουν και αλλού. Γράφετε εδώ και μετά pm.

  • HP LaserJet 1018 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • Samsung ML-1640 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • 16 port fast ethernet switch TP-Link TL-SF1016D+PSU (σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)
  • Powerbank 2200mAh single cell, 18650 με την μπαταρία αποσυνδεδεμένη (μάλλον λειτουργικό αν κολληθεί)
  • Xbox 360 wireless controller + play and charge kit + wireless transceiver PC mod (προβληματικά κάποια πλήκτρα, μη λειτουργική μπαταρία), χρειάζεται ειδικούς drivers για PC
  • 2x Xtech PS2-type controllers με USB για PC (το ένα λίγο ταλαιπωρημένο)
  • diNovo Keyboard Mac Edition, (είχε επισκευαστεί και ξαναχαλάσει, μη λειτουργικό)
  • UPS Inform Guard_S 600AP (χωρίς μπαταρία, σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)
  • UPS Inform Guardian 800AP LCD, (χωρίς μπαταρία, πιθανό πρόβλημα)
  • Ηχεία υπολογιστή Harman Kardon HK195 (πρόβλημα ενισχυτή, δυνατό βόμβο)
  • 5 port fast ethernet switch TP-Link TL-SF1005D+PSU (μη λειτουργικό)
  • Sony DVP-NS33 DVD player (σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, minast said:

Xbox 360 wireless controller + play and charge kit + wireless transceiver PC mod (προβληματικά κάποια πλήκτρα, μη λειτουργική μπαταρία), χρειάζεται ειδικούς drivers για PC

 

θα ενδιαφερομουν αν σκεφτοσουν να το στειλεις αθηνα να σου στειλω χρηματα. εχω ορεξη για μαστορεμα και παιχνιδι μετα :D

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Χαρίζονται τα παρακάτω. Αρχικά μόνο για παραλαβή από Ηράκλειο Κρήτης.
Θα μπουν και αλλού. Γράφετε εδώ και μετά pm.

  • HP LaserJet 1018 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • Samsung ML-1640 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)

Mε ενδιαφέρει το ένα απο τα δύο, όποιο έχει ποιό οικονομικό τόνερ:hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος orderlover έγραψε:

Mε ενδιαφέρει το ένα απο τα δύο, όποιο έχει ποιό οικονομικό τόνερ:hehe:

Είσαι ευπρόσδεκτος να τα ψάξεις και να αποφασίσεις ο ίδιος :)

Έχεις κάποιον Ηράκλειο να παραλάβει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος orderlover έγραψε:

Mε ενδιαφέρει το ένα απο τα δύο, όποιο έχει ποιό οικονομικό τόνερ

 

τον 1640 να πάρεις. έχω τον 1610 και το γέμισμα του τόνερ το κάνω μόνος μου

 

 

 

Επίσης είναι πολύ εύκολο να αλλάξεις το pickup roller και να γίνει σα καινούργιος όσον αφορά το τράβηγμα του χαρτιού. Το έχω κάνει με απόλυτη επιτυχία

 

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=ml1610+pickup+roller&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=ml1640+pickup+roller&_sacat=0

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

τον 1640 να πάρεις. έχω τον 1610 και το γέμισμα του τόνερ το κάνω μόνος μου

 

 

 

Επίσης είναι πολύ εύκολο να αλλάξεις το pickup roller και να γίνει σα καινούργιος όσον αφορά το τράβηγμα του χαρτιού. Το έχω κάνει με απόλυτη επιτυχία

 

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=ml1610+pickup+roller&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=ml1640+pickup+roller&_sacat=0

 

 

Κλήρωσε στον samsung λοιπόν!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος minast έγραψε:
  • Samsung ML-1640 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • 16 port fast ethernet switch TP-Link TL-SF1016D+PSU (σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)

Θα με ενδιέφεραν αυτά τα 2

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Χαρίζονται τα παρακάτω. Αρχικά μόνο για παραλαβή από Ηράκλειο Κρήτης.
Θα μπουν και αλλού. Γράφετε εδώ και μετά pm.

  • HP LaserJet 1018 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • Samsung ML-1640 (λίγο toner, γερασμένα rollers που ενίοτε τραβούν παραπάνω σελίδες)
  • 16 port fast ethernet switch TP-Link TL-SF1016D+PSU (σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)
  • Powerbank 2200mAh single cell, 18650 με την μπαταρία αποσυνδεδεμένη (μάλλον λειτουργικό αν κολληθεί)
  • Xbox 360 wireless controller + play and charge kit + wireless transceiver PC mod (προβληματικά κάποια πλήκτρα, μη λειτουργική μπαταρία), χρειάζεται ειδικούς drivers για PC
  • 2x Xtech PS2-type controllers με USB για PC (το ένα λίγο ταλαιπωρημένο)
  • diNovo Keyboard Mac Edition, (είχε επισκευαστεί και ξαναχαλάσει, μη λειτουργικό)
  • UPS Inform Guard_S 600AP (χωρίς μπαταρία, σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)
  • UPS Inform Guardian 800AP LCD, (χωρίς μπαταρία, πιθανό πρόβλημα)
  • Ηχεία υπολογιστή Harman Kardon HK195 (πρόβλημα ενισχυτή, δυνατό βόμβο)
  • 5 port fast ethernet switch TP-Link TL-SF1005D+PSU (μη λειτουργικό)
  • Sony DVP-NS33 DVD player (σχεδόν σίγουρα λειτουργικό)

 

Διέγραψα τα κλεισμένα, για τα πορτοκαλί υπάρχει ενδιαφέρον.

Για να μην μπαίνουμε σε κόπο και έξοδα για το χειριστήριο, ακολουθεί φωτογραφία με σύντομη περιγραφή:

vxK7odv.png
Η πλακέτα είναι ο πομποδέκτης, με τροφοδοσία USB. Η μπαταρία είναι νεκρή, αλλά απαραίτητη για να παίξει.
Τι καλώδιο είναι λίγο ταλαιπωρημένο κοντά στο βύσμα και τουλάχιστον τα shoulder buttons του χειριστηρίου δεν δουλεύουν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαριζεται

https://www.philips.ie/c-p/42PF5321_12/42-inch-plasma/specifications

χαρισμενη απο μελος, ηταν χαλασσμενη, αλλαχτηκαν καποιοι πυκνωτες που ηταν φουσκωμενοι, δουλεψε λιγο καιρο, και τωρα τα ιδια, λογικα θελουν και οι υπολοιποι.

ΔΕΝ θα ασχοληθω για κανενα λογο, οποιος εχει ορεξη, ας ασχοληθει!

Προτεραιοτητα σε οποιον παραλαβη αμμεσα.

Θα μπει και σε διπλανο forum.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.