Jump to content



Προταση για άνδρικο άρωμα


edward

Recommended Posts

Εδω ας γραψουμε το αγαπημένο μας αρωμα εκτος απο το Creed Aventus, Tom Ford Fucking Fabulous για συγκ€κριμ€νους και €υνοητους λογους. 

 

Αρχιζω εγω. Mont Blank Individuel για Φθινόπωρο-Χειμωνα, Dolce & Gabbana Light Blue για καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Mονο WD 40 ! :p 

 

Ανοιξη /  Καλοκαιρι  :  L'eau  by KENZO

Χειμωνα /Φθιν :  Μεταξυ  Terre d' Hermes  by Hermes  και Dolce & Gabanna Light Blue.

Παντα Parfum και οχι Eau de Parfum / Εau de Toilette

 

(λογος φυσικα η υψηλοτερη περιεκτηκοτητα σε αιθ. ελαια.

Και φυσικα η τιμη ειναι αντιστροφως αντιθετη: Eau de Parfum / Εau de Toilette  και Eau de Cologne ειναι φτηνοτερες)

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Γκάιζ εχω κανει μια μινι ερευνα εδω και ενα χρονο. Συγκρινω reviews απο fragnatica με αυτα του Jeremy στο youtube(οχι του δικου μας?). Καποια τα αγορασα οσα δεν σχολιάζω δεν τα εχω παρει ακομη. 

 

Η λιστα με τυχαία σειρα είναι 

 

 

Versace Dylan Blue

 

Ysl La Nuit Homme το πσλιο οχι η νεα έκδοση (από τα καλύτερα που εχω φορέσει σε κοπλιμεντα) 

 

Emporio Armani Stronger with you (safe πολυ ωραιο) 

 

Burberry London

 

Giorgio Armani Code

 

Salvatore Ferragamo F

 

Paco Rabanne Pure XS

 

Prada L Homme (πολυ ωραιο αρωμα γραφειου) 

 

Armaf Club De Nuit(κλώνος του Creed Aventus απο τα Lidl) 

 

Carolina Herrera 212 Men

 

Diesel Only the brave EDT (τα περισσότερα κοπλιμεντα απο γυναίκες ειχε αυτό εδώ και ας μην το πολυσυμπαθησα) 

 

Chanel Bleu De Chanel (οσο και να με ρωτούσαν τι φοραω στη δουλειά δεν το ξαναγοραζω. Μου θυμίζει φτηνο αφρο ξυρισματος και δεν διαρκεί)

 

Έγινε επεξεργασία από edward
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sotiris said:

Τα χάνω με του που


πάλι μπροστά είσαι, οι τριγύρω, οι ασεβείς χόντες της ασφάλτου, φρενάρουν για να σε θαυμάζουν. Πάντα μπροστά εσύ!

παρεμπιπτόντως, αν ρωτήσετε ον τόπικ τους ειδικούς, δλδ γυναίκες με 3-4 πλαστικές, αγορές καλλυντικών κι αρωμάτων, συνεχή ενημέρωση για τις εξελίξεις, θα σας πουν ότι αυτές οι αρωματικές υδροψύξεις λειτουργούν διαφορετικά αναλόγως του δέρματος, των σημείων ψεκασμού, της ώρας που περνά και χάνεται και κάτι τέτοια. Υπάρχει αόρατο μάνιουαλ.
Ευτυχώς στο thelab.gr έχουμε παρόντα έναν από τους Χόντους, να τον ρωτάτε απευθείας ό,τι απορία έχετε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.