Jump to content



Hexus Pi-fast Database :: TOP30 List


chroma

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

.......ΝΑ ΠΑΡΤΕ ένα καινούργιο κι εδώ....... :D:p

.......τώρα πιά.......ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ θα ξαναποστάρετε AMD-ήδες και αυτό ΑΝ δεήσει η AMD και βγάλει κανέναν επεξεργαστή της προκοπής - που χλωμό το βλέπω αλλά τέλος πάντων....... :p

Dothan_875_3700_hexusPi_31.00_png.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 12:02]

damn ... καλα βγαζω και το καλυτερο score μεχρι να αναστησω τον FX και την ψυξη

Βαγγελάκι τωρα μαζί με τα back up που έχεις .....βγάλε και το σωβρακάκι σου και άφησε το κάτω θα περάσει ο intelas ........να τα μαζέψει.......

ΥΓ 1. Καρτερω να δω το 19 μπροστά ........στα 32 mb .......

ΥΓ 2 . Πληροφορίες αναφέρουν ότι θα παρατηρηθεί τις αμέσως επόμενες ώρες μεγάλη ζήτηση σε καταστήματα ανδρικών εσωρούχων......πολύ μεγάλη .........:p :P :p

ΥΓ 3. τα ΥΓ 1 και ΥΓ 2 γράφτηκαν ενώ δεν είχα δει την επίδοση στα 32 mb ........δηλαδή για το 20 min broken δικαιώθηκα ....για τα σωβρακα.......ίδωμεν:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

.......ΝΑ ΠΑΡΤΕ ένα καινούργιο κι εδώ....... :D:p

.......τώρα πιά.......ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ θα ξαναποστάρετε AMD-ήδες και αυτό ΑΝ δεήσει η AMD και βγάλει κανέναν επεξεργαστή της προκοπής - που χλωμό το βλέπω αλλά τέλος πάντων....... :p

Dothan_875_3700_hexusPi_31.00_png.png

προσεχε γιατι το 'του χρονου' ειναι σε 10 μερες :D

πολυ δυναμη το setup... για να δουμε αν θα αναιβει και αλλο με την p4gd1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

βλέπω esdee ....έκανες ωραία ψώνια από ebay..........

....και εμένα χθες ήρθαν τα ψώνια μου από Taiwan......ένας 780 ES....

και προσμένω σε ένα δημιουργικό Σαββατοκύριακο....όπως όλοι μας από οτι βλέπω.....:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor

βλέπω esdee ....έκανες ωραία ψώνια από ebay..........

....και εμένα χθες ήρθαν τα ψώνια μου από Taiwan......ένας 780 ES....

και προσμένω σε ένα δημιουργικό Σαββατοκύριακο....όπως όλοι μας από οτι βλέπω.....:)

την κυριακη θα γινει κολαση, σημερα ετρεχα το cascade πανω απο 7 ωρες (ουτε κιχ).

εχω δει αρκετα πως σημπεριφερεται το chip και εχω δυο ασσους στο μανικη μου για την Κυριακη.

1) ετοιμαζεται το fully tweaked OS

2) θα ξαναγεμισω το cascade γιατι σε καποια στιγμη χτες απο την βιασυνη μου του εχωσα αρκετο αερα.

σημερα το cascade ενιωθε πολυ καλα.. -101 idle (με το multiproccessor) -98 full load στα 1.8V (τα calculators δινουν τον FX εκει 230watt).

max bench σημερα κατα στην ωρα των δοκιμων 3880 περιπου.

οσο για τον FX ειναι πρακτικα καινουργιος και αγορασμενος σε πενιχρη τιμη απο το ebay λογο του οτι ειχε καμια 150ρια στραβωμενα pins και 7-8 σπασμενα.

CIMG1823.jpg

CIMG1821.jpg

big thanks to hipro για το repair :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.