Jump to content



Keyboards, keycaps και πως να περάσετε την GPU σας απ'το μπαλκόνι


Recommended Posts

18 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

περα απο το χρωμα τι αλλο εχουμε? size/switches/price/barebone or kit etc etc

 

Pink, αν είναι και RGB δεν μας χαλάει, σιγουρα αριθμητήριο και μεγαλο αριστερο shift λογο Sketchup. Μεγεθος αδιαφορο αν και οσο μικροτερο τοσο περισσοτερος χωρος.

Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ρε μαν, αυτά τα 13-15 , όλα τα 10+ ευρώ δεν μου κάνουν. Δεν θέλω να πάρω " οκ διακόπτες" και να έχουν πρημιουμ τιμή τελικά επειδή χρεώνουν ότι τους κατέβει. Έχω πάρει κουτί 20 κιλά από Γερμανία με 16€ μεταφορικά , δλδ κάπου λίγο έλεος 

μου λες τα 15-20 σου φαινονται πολλα. σου βρισκω με 11 παλι σου φαινονται πολλα, δλδ τι αλλο να κανω πχια σπαθια να καταπχιω?:hehe:

δεν θα βρεις πιο κατω και ευρωπη

5 λεπτά πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

 

Pink, αν είναι και RGB δεν μας χαλάει, σιγουρα αριθμητήριο και μεγαλο αριστερο shift λογο Sketchup. Μεγεθος αδιαφορο αν και οσο μικροτερο τοσο περισσοτερος χωρος.

αν δεν θελεις κατι πολυ ψαγμενο και να μπλεξεις με αγορες απο εξωτερικο αυτο ειναι μια καλη επιλογη

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

μου λες τα 15-20 σου φαινονται πολλα. σου βρισκω με 11 παλι σου φαινονται πολλα, δλδ τι αλλο να κανω πχια σπαθια να καταπχιω?:hehe:

δεν θα βρεις πιο κατω και ευρωπη

αν δεν θελεις κατι πολυ ψαγμενο και να μπλεξεις με αγορες απο εξωτερικο αυτο ειναι μια καλη επιλογη

 

13.5 δεν έλεγε ; 😂 Δεν είναι ότι δε μπορώ να τα δώσω, είναι ότι είναι πραγματικά πολλά. Αποστολές κάνω, κάτι ξέρω που σε λέω :p

Ξέρω ότι θα υποκύψω στο τέλος βέβαια :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

13.5 δεν έλεγε ; 😂 Δεν είναι ότι δε μπορώ να τα δώσω, είναι ότι είναι πραγματικά πολλά. Αποστολές κάνω, κάτι ξέρω που σε λέω :p

Ξέρω ότι θα υποκύψω στο τέλος βέβαια :hehe:

τα δικα μου 3 χωρες αλλαξαν μεχρι να ερθουν ελλαδα. απο σουηδια/γερμανια/βουλγαρια/ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.