Jump to content



Keyboards, keycaps και πως να περάσετε την GPU σας απ'το μπαλκόνι


Recommended Posts

6 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Είναι ελκυστικός ο θόρυβος στον πιτσιρικά… αυτό είναι το θέμα.

 

Μόλις το τσέκαρα. Δεν είναι. Αρα παντρεύομαι τα mx red.

μηπως ειναι καιρος για custom?

και το asus το δινεις στον μικρο, και ειναι ολοι ευχαριστιμενοι 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Σταματηστε τα κομπλεξικα με τους θορυβους στα πληκτρολογια.

ελα στην γυναικα να τα πεις...που την ενοχλει και θελει να τζασει το K70 με mx red

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Πως φαινεται ο ανθρωπος που δεν εχει παιδια ζιζανια.... 😛

 

3 ώρες πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

ελα στην γυναικα να τα πεις...που την ενοχλει και θελει να τζασει το K70 με mx red

Οχι παιδια μου εσεις φταιτε. Μια φορα ηρθε να μου πει γιατι παιζω, πηρε την απαντηση της και 4 χρονια αχνα. Το ιδιο θα γινει και με τα πιτσιρικια. Το ποσο μεγαλη θα ειναι η τηλεοραση, αν θα κανει θορυβο η οχι το πληκτρολογιο, αν θα μπουν οι κονσολες στο σαλονι η οχι δεν ειναι καν θεμα συζητησης. Αποφασιζουμε και διαταζουμε, σε οποιον δεν αρεσει στην μαμα του.

13 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

μηπως ειναι καιρος για custom?

και το asus το δινεις στον μικρο, και ειναι ολοι ευχαριστιμενοι 

Ναι αντι να κανει τικ θα κανει τοκ και θα δωσουμε και 300 ευρω. Αλλοι απο εκει...

  • Like 4
  • Agree 1
  • meow 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει μα μου κυριοι. Ετσι σας βρηκε ετσι θα σας παρει αλλιως bye bye bunny. Εγω τα ξεκαθαρισα την πρωτη φορα που πηγε να κανει τετοια κουβεντα. Ολο παιειζ παιειζ παιειζ τι παιειζ? Ακου κουκλιτσα μου, εδω παιζουμε. Δεν κοιταμε survivor και Ελληνικες σειρες. Η φαση οταν ειμαι σπιτι ειναι gaming, anime, ταινιες και σειρες. Εσυ καθεσαι με το κινητο σου εγω κανω αυτα, απλωσου στον καναπε αν θες και τερμα. Μεχρι τις 21:00 εχει παιχνιδι .-

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 5
  • Agree 2
  • Plits 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν δίκιο ο φαταλαρα και ο άισι

Πρέπει να σκίσεις την γάτα από την αρχή. Να ξέρει ποιος κάνει κουμάντο στο σπίτι. Και όχι μόνο 

Εμένα όχι μόνο δεν είπε κάτι που κάνει θόρυβο αλλά ζήτησε και εκείνη μηχανικό. Δεν συμφέρει 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Δεν εχει μα μου κυριοι. Ετσι σας βρηκε ετσι θα σας παρει αλλιως bye bye bunny. Εγω τα ξεκαθαρισα την πρωτη φορα που πηγε να κανει τετοια κουβεντα. Ολο παιειζ παιειζ παιειζ τι παιειζ? Ακου κουκλιτσα μου, εδω παιζουμε. Δεν κοιταμε survivor και Ελληνικες σειρες. Η φαση οταν ειμαι σπιτι ειναι gaming, anime, ταινιες και σειρες. Εσυ καθεσαι με το κινητο σου εγω κανω αυτα, απλωσου στον καναπε αν θες και τερμα. Μεχρι τις 21:00 εχει παιχνιδι .-

 

Happy wife happy life φιλε ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Ισχυει αλλα οχι σε βαρος δικο σου. Και τα δυο μαζι γινονται, μια ιδεα ειναι ολα.

Υπηρχε ενα με κατι γαμους κλπ.

Ξερεις πολυ καλα οτι εδω μεσα υπαρχει κοσμος που περναει τις καρτες γραφικων απο το μπαλκονι.

εγω ξερω ατομα που τα κρυβουν και μετα αν τα δουνε λενε οτι τους τα εστειλα εγω χαχχαχαχ

  • meow 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

αγάπη μόνο 

παντοφλα μονο!!! 😂

Spoiler

ελπιζω να μην παρεξηγηθώ αστειεύομαι προφανώς 

 

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Αγάπη μόνο. Έχω αφήσει κάρτα γραφικών στην μπαγκαζιέρα της μηχανής (μισάνοιχτη η μπαγκαζιέρα), γιατί ήταν στην πόρτα και με περίμενε, συνεπώς δεν μπορούσα να μπάσω το αγαθό μέσα στο σπίτι (ποτοαπαγόρευση η φάση).

Η ντουλάπα μου θύμιζε το τσαντάκι του Sport Billy, με διάφορα hardware parts στοιβαγμένα στο πάτωμά της, τα οποία κάποια στιγμή, ευτυχώς, κατάφερα να πουλήσω/χαρίσω, τα δε ρούχα μου κάλυπταν, ευτυχώς, τα περισσότερα εξ αυτών.

Έχω φέρει την Alienware στο σπίτι, αγορασμένη από τον Μάριο, αφού κατάφερα να την κρατήσω μέσα στο Yaris (δεν έκλεινε η πόρτα λόγω μεγέθους της συσκευασίας), την τοποθέτησα μόνος μου (άγνοια κινδύνου) και μετά έκανα την πάπια.

Γι' αυτό σας λέω, αγάπη μόνο και sff pc case. Βλέπει το κουτάκι μου και δεν υποψιάζεται καν τι έχει μέσα ή πόσο ακριβό είναι.

Πάω να πλύνω τα πιάτα τώρα. Over and out.

 

Επειδή το καταπιέζεις και η γυναίκα βαράει, δε σημαίνει πως είναι το ίδιο για όλους.
Ούτε όμως ότι πρέπει αν είμαστε σατράπηδες "αυτός είμαι κι αν σου αρέσω". Η συζήτηση για αυτό "εφευρέθηκε". Αν κανείς δεν είναι διατεθειμένος να συζητήσει, κάπου έχει γίνει λάθος (either side).

Εκτός κι αν σε ενα ζευγάρι έχει "τα λεφτά σου και τα λεφτά μου". Στο σπιτικό και οι 2 συνεισφέρουν (με οποιονδήποτε τρόπο ), οπότε σε όλα τα θέματα (πρέπει να) τα βρίσκουν.

Δεν έχει

-"Αγάπη μουυυ, πήρα 1600€ μια καρτούλα, ντάξει; Δεν θα φάμε για 2-3 μήνες, δε πιστεύω να σε πειράζει"

-"Όχι , όλα καλά, ήθελα λίγη δίαιτα έτσι και αλλιώς".

 

*Όλα αυτά περί πορτοφολιού κλπ, διαγράφονται αν υπάρχει μια σχετική οικονομική άνεση και δικαιολογούνται εύκολα τέτοιες αγορές.

 

Πρακτικά αυτό που λέω είναι να αγκαλιάζουμε ο ένας τα " φετίχ " του άλλου , να μην είναι μονόπλευρα. Τσέπης επιτρέποντος.

11 ώρες πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Ρε μλκες τι τεστοστερονη. Τι ειστε οι υπολοιποι δηλαδη στα parade τρεχετε? Η απλα φορατε 45 παντοφλα στο ποδι και 39 στο κεφαλι?

Και αν τρέχουμε στα parade, ποιο είναι το δικό σου πρόβλημα ακριβώς... Ειλικρινά δεν κατάλαβα

  • Like 2
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.