Jump to content



Περί λογοκρισίας στο thelab...


Sbeetle

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unseen

Nα πω και κατι ακομα? Μηπως θα γινοταν να κανουμε ενα "Χρονια Πολλα" sticky και να μην ανοιγουμε καθε φορα ενα Thread ?

’ντε λύθηκε και αυτό λοιπόν......Αμαν αυτές οι ευχές

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

παντος νιωθο υπευθηνος για ολη αυτην την φασαρια που εγινε,να ξερετε ομως οτι το ποστ μου δεν ηθελε να θηξει κανενα παιδι,ζηταω συγνωμη απο οσους θυχτηκαν

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι πιστεύω ότι εξαιτίας σου το φορουμ μπήκε σε έναν καλό δρόμο...Λιγοστεύουν οι κόντρες και το...ΞΥΛΟ.. μεταξύ μας και περιορίζεται σε θέματα τύπου intel vs AMD, ATI vs nvidia ktl...

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

παντος νιωθο υπευθηνος για ολη αυτην την φασαρια που εγινε,να ξερετε ομως οτι το ποστ μου δεν ηθελε να θηξει κανενα παιδι,ζηταω συγνωμη απο οσους θυχτηκαν

Κοίτα να δεις φίλε μου θράσος ο τύπος!

Μας ανακατέψε που μας ανακάτεψε, μας στέρησε (τουλάχιστον στην φίλενάδα μου, εμένα και τον ea6gka) τα παιδιά μας, τώρα συνεχίζει το ίδιο τροπάρι και δεν κάνει καν τον κόπο να ποστάρει την συγνώμη του στο αντίστοιχο-επίσημο thread!

Τι να πει κανείς....

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 16:29]

Το φορουμ δεν ειναι απο μονο του σε κακο δρομο , μερικοι χρηστες το βαζουνε

να συμπληρωσω

Το φορουμ δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ!! ουτε κακο ουτε καλο... μερικοι χρηστες το βαζουνε... ειτε στον ενα, ειτε στον αλλο (...ΔΡΟΜΟ εννοω ρε spc!!!!)

Link to comment
Share on other sites

ε δε γινεται να βλεπω τον σνιπς σε καθε φασαρια να ειναι μεσα και να φωναζει και αυτος και μετα να ερχεται σε θεματα ασχετα και να το παιζει και ενωτικος ενω εχει φωναξει και εχει κραξει ατομα. ΕΙπαμε αλλα και η υπομονη εχει τα ορια της:TD:

Link to comment
Share on other sites

Snips σορρυ για την παρεμβαση αλλα απο οσο ξερω τις ιδιες ιστοριες εκανες και οταν ησουν στους grofitες....

το ιδιο ξεροκεφαλος, απολυτος και αψυχολογητος ησουν και εκει... και δεν τα βγαζω απο την κοιλια μου αυτα...

με οποιον και αν μιλησα απο τους grofiτες τα ιδια μου πε για παρτυ σου......

Link to comment
Share on other sites

Μερικοί άνθρωποι έχουν το δικαίωμα να καυγαδίζουν φιλικά, γιατί έτσι τους αρέσει και επιπλέον για να κρατιούνται σε φόρμα, όπως συχνά κάνουν οι ατίθασοι Γαλάτες φίλοι μας. Είναι επίσης αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός να διαλέγει τους φίλους του. Ομως ο Φούλιους Ζιζάνιους δεν είναι ένας συνηθισμένος φίλος, και απ' όπου περάσει δεν προκαλεί τους συνηθισμένους φιλικούς καυγάδες. Ετσι, ένα βάζο θα αποτελέσει την αιτία να φυτρώσει το ζιζάνιο της διχόνοιας στο Γαλάτικο χωριό, και με την αθέλητη συνδρομή της αιώνιας γυναικείας φύσης, φυσικά. Οι Ρωμαίοι μαθαίνουν επιτέλους τη μυστική συνταγή του μαγικού ζωμού ; Στο βραδινό γλέντι στο Γαλάτικο χωριό κανένας δεν μιλά σε κανένα. Ο βάρδος έχει την παράξενη άισθηση ότι κάθεται μόνος του. Ηρθε το τέλος του χωριού ; Ο Αστερίξ είναι προδότης ; Και ο Οβελίξ ; Απολαύστε λοιπόν αυτήν την εμπειρία των φίλων μας ανώδυνα. Και λύστε τις απορίες σας.

Ξέρω ξέρω φίλε ZARRA...άλλοι θέλουν να παίζουν και άλλοι να κατακτήσουν την ΓΗ με τα gaming δικτυακά τους προσόντα...Εγώ διάλεξα το πρώτο...άλλα μπράβο στον DIMMI. Την είπε πάλι την κακία του ε? Αααααααχ .Δεν θα τον βρώ στο ICQ????:fight:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο ο dimmis στους grof....

και αυτο που θελω να πω...(σε σενα)

ειναι οτι ειναι βλακεια να μπλεκεις σχεδον σε ολες τις διαμαχες μεσα εδω μονο και μονο για να κραξεις.

αυτην την εντυπωση μου δινεις.

Μακαρι να με εχει βαρεσει η ζεστη στο κρανιο και να λεω βλακειες... αλλα ετσι μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

...τελικά δεν βελτίωσες τίποτα...

Δηλαδή το TheLab είναι σε κακό δρόμο γιατρέ; Τι μου λες;...

Αδερφέ, χωρίς πλάκα τώρα, αφού σε χαλάει τόσο πολύ, δεν είναι απαραίτητο να μένεις εδώ. Sorry δηλαδή, αλλά τόσα χρόνια δεν το έχω πει ποτέ σε χρήστη αυτό, αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα και για σένα και για τους υπόλοιπους να μην επισκέπτεσαι χώρους που θεωρείς βλαβερούς για τον εαυτό σου και ανίατους από τις "ασθένειες" τους; Κι αν κάποιοι δεν έχουν συνειδητοποιήσει ότι το TheLab κατευθύνεται στον πάτο, δεν πειράζει, μεγάλα παιδιά είμαστε, θα πάρει ο καθένας την ευθύνη για την "αυτοκτονία" του...

Σε παρακολουθώ τόσο καιρό που ψάχνεις μετά μανίας να βρεις κάτι για να το κάνεις "τόσο".

’ντε να χαρείς...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl- [Σήμερα, στις 00:43]

black holeeee λεεεεμε!

Εμπιστευομαι τους μοντς-αντιμς του δε λαμπ. τι αλλα να λεμε?

'

Εδώ έχουμε κάνει 10 σελίδες συζήτηση και λέμε ότι δεν είναι σωστό οι χρήστες να κραυγάζουν σα να βρίσκονται σε Ρωμαϊκή αρένα την άποψή τους για το κάθε θέμα του forum και εσύ συνεχίζεις. Τι να σου πώ... Keep Walking...

Link to comment
Share on other sites

thnx..

εγω τι να πω αν με συγκρινεις με μονομαχο σε ρωμαικη αρενα? ολο το thread ειναι flame. τωρα πως σου ηρθε να σχολιασεις εμενα και το πρωτο μου ποστ σε αυτο το νημα ενας θεος το ξερει..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.