Jump to content



Περί λογοκρισίας στο thelab...


Sbeetle

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Συμμεριζομαι την αποψη των υπολοιπων , οντως σημερα το διασκεδασα πιο πολυ χωρις τα ΟΤ , εβλεπα ποστς με πιο πολυ ενδιαφερον. Φαινεται να δουλευει καλα το συστημα. Ετσι ισως να εκλειψουνε καποια ΟΤ παντελως ακυρα. Ας συνεχισει ετσι.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

Συμμεριζομαι την αποψη των υπολοιπων , οντως σημερα το διασκεδασα πιο πολυ χωρις τα ΟΤ , εβλεπα ποστς με πιο πολυ ενδιαφερον. Φαινεται να δουλευει καλα το συστημα. Ετσι ισως να εκλειψουνε καποια ΟΤ παντελως ακυρα. Ας συνεχισει ετσι.:T:

όντως, αν και δεν το περίμενα, θα συμφωνήσω κι εγώ

περιορίστηκε το μπάχαλο

από την άλλη μου έλλειψαν μερικά γνωστά thead που τα έβλεπα συνήθως πάνω-πάνω (πείτε ότι θέτε κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

όντως, αν και δεν το περίμενα, θα συμφωνήσω κι εγώ

περιορίστηκε το μπάχαλο

από την άλλη μου έλλειψαν μερικά γνωστά thead που τα έβλεπα συνήθως πάνω-πάνω (πείτε ότι θέτε κλπ)

Και εμενα μου αρεσε παρα πολυ η "θεα " του λαμπη ετσι.Επισης καλο θα ηταν μια συντομευση και για το οφτοπικ ετσι για να το παρακολουθουμε και αυτο με λιγη ευκολια....Spc πως παει η παραγγελια με τους γιαλαντζι yoda?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Επισης καλο θα ηταν μια συντομευση και για το οφτοπικ ετσι για να το παρακολουθουμε και αυτο με λιγη ευκολια....

Καλή ιδέα (και εύκολη στην υλοποίηση υποθέτω) :T:

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Spc πως παει η παραγγελια με τους γιαλαντζι yoda?

δεν σε ''πιάνω'' μάνα μου....για πες το με pm :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

Συμμεριζομαι την αποψη των υπολοιπων , οντως σημερα το διασκεδασα πιο πολυ χωρις τα ΟΤ , εβλεπα ποστς με πιο πολυ ενδιαφερον. Φαινεται να δουλευει καλα το συστημα. Ετσι ισως να εκλειψουνε καποια ΟΤ παντελως ακυρα. Ας συνεχισει ετσι.:T:

Νομίζω ότι έχει αρχίσει να διαφαίνεται μια σχέση μεταξύ DFI και offtopic στον Λάμπη. Λές να είναι τυχαίο; Θα βάλουμε τον Χαρδαβέλα να το ερευνήσει από το Σεπτέμβριο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Επισης καλο θα ηταν μια συντομευση και για το οφτοπικ ετσι για να το παρακολουθουμε και αυτο με λιγη ευκολια....

Κατά κανόνα υπάρχει τουλάχιστον ένα "not ΑΚΥΡΟΝ" off topic στην λίστα των today's posts. Το βρίσκεις, σχετικά πολύ εύκολα, πας δεξιά από το όνομα του δημιουργού και πατάς το link για το off topic forum.

Πάντως θέλει κότσια μερικές φορές να επιλέξεις την ποιότητα από την ποσότητα. Διότι πριν έβλεπες πολύ μεγάλη θεματολογία στο lab. Αλλά τι να την έκανες? Ψιλό άχρηστη κατά την προσωπική μου γνώμη.

’σε που τα μέλη πλέον δεν "χάνουν τον καιρό τους" στα off topics και υπάρχει κίνηση σε ποιο σοβαρά, τουλάχιστον κατά την γνώμη μου, θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ρε σεις τα ξαναβαλατε τα off topic κανονικα? Εμενα μου βγαινουν φορα παρτιδα ολα τα thread μαζι οπως παλιο καλο καιρο...

Όχι πλιμ, δεν τα ξαναβάλαμε.

Πατάς newposts_on.gif και στα εμφανίζει?

Link to comment
Share on other sites

Παταω στην αρχικη σελιδα "Δειτε τις νεες απαντησεις" και ενω πριν(προχτες :p ) δεν μου τα εβγαζε, τωρα τα ξανα-ματα βγαζει

edit

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 11:25]

...πλιμ...

τσιου μαν, τσιου

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει κάποια off topics, αν επιλέξεις "Δείτε τις νέες απαντήσεις " τα οποία από ότι βλέπω δεν τα βγάζει αν επιλέξεις το link "Δείτε τα σημερινά ενεργά θέματα συζητήσεων" ή το... κουμπί "νέα θέματα".

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο, πολύ καλή κίνηση. Επιτέλους άδειασε ο χώρος από άσχετα θέματα. Και από την άλλη όποιος θέλει μπορεί να τα βρει να........χαλαρώνει και να τα..........χώνει.:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.