Jump to content



Post your Rides!


jpavly

Recommended Posts

@THE GOD

Μην βάλεις APR.

Από παιδιά που είχαν APR στο αθάνατο ακόμα 20VT μοτέρ δεν ήταν τόσο ευχαριστημένοι.

Κοίτα καλύτερα κάτι σε MTM ;)

@racer.

Σε 20V του group vag δεν παίζει να δείς 220 πραγματικά ειδικά μετά τα 150κ χιλ χλμ.

Ή ήταν τρελή κατηφόρα με δούρειο ευνοϊκό άνεμο 10μποφορ ή και το gps μέτραγε λάθος ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Παιδια τι θα προτείνατε για πρώτο αμάξι..?

Το σκεφτηκα πολυ και θα παω σε μεταχειρισμενο αρχικά...

Καπου στα 10Κ σκεφτομαι...Απο οτι εχω δει παιζουν τα Seat Leon το προηγουμενο μοντελο και καποια Audi A3...Εχετε να προτείνετε κατι αλλο ωραίο και καλο..?

Link to comment
Share on other sites

βασικά βάλε άλλα 3κ και πάνε για Ibiza Formula Sport. 13.640€ με το κλειδί στο χέρι.

Φοράει το 1400άρι μοτέρ με τα 101 αλλά είναι βελτιωμένο απ την seat force με προγραμματάκι revo και πάει στα 115 και είναι και σχεδόν Full Extra σε εξοπλισμό αν εξεραίσεις το ESP,τους αερόσακους οροφής και την ηλιοροφή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έδωσα το corolla πρόσφατα.Ήταν το τρίτο που πέρασε απο τα χέρια μου,το βαρέθηκα εντελώς.

Τώρα πήρα μια παλιά αλλά υπερσυντηριμένη mercedes c200 kompressor elegance:banging::banging:

Θα ανεβάσω photos,απλά,πρέπει να το πλύνω πρώτα:D

Link to comment
Share on other sites

βρωμογιαμαχακια παμε αυριο καμια βολτουλα ωρωπο? κοντα ειναι,

μικτη διαδρομη ειναι, εχει και εθνικη και στροφουλες.

Αμα ειναι να πω και στον wizzard.

Aμα θετε παμε και αι γιαννη ρωσο, επισης αμα θετε πειτε μου να φερω μπουγιο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τωρα που το ξανασκεφτομαι.....

Μηχανες - αυτοκινητα δε μαμιεται.....

ψηνεστε αυριο να παμε ωρωπο για καφεδακι και μηχανοκινητοκομπιουτεροσυζητηση?

Χαλαρα, οσο θελει παει ο καθενας, δε πιεζουμε, δε κανουμε καγγουριες στη μουρη του αλλου κτλπ....

ψηθητε μωρε, ωραιο καιρο εχει... καφε θα πιουμε, φωτο θα σας βγαλω... ψηθητε....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τωρα που το ξανασκεφτομαι.....

Μηχανες - αυτοκινητα δε μαμιεται.....

ψηνεστε αυριο να παμε ωρωπο για καφεδακι και μηχανοκινητοκομπιουτεροσυζητηση?

Χαλαρα, οσο θελει παει ο καθενας, δε πιεζουμε, δε κανουμε καγγουριες στη μουρη του αλλου κτλπ....

ψηθητε μωρε, ωραιο καιρο εχει... καφε θα πιουμε, φωτο θα σας βγαλω... ψηθητε....

Zarras, πολυ καλη η ιδεα σου. Αν γινεται να το επαναλαβουμε και καλοκαιρακι που θα χω διπλωμα :D

Link to comment
Share on other sites

βασικά βάλε άλλα 3κ και πάνε για Ibiza Formula Sport. 13.640€ με το κλειδί στο χέρι.

Φοράει το 1400άρι μοτέρ με τα 101 αλλά είναι βελτιωμένο απ την seat force με προγραμματάκι revo και πάει στα 115 και είναι και σχεδόν Full Extra σε εξοπλισμό αν εξεραίσεις το ESP,τους αερόσακους οροφής και την ηλιοροφή.

τι διαφορά έχει το formula sport απ το απλό sport με τα 100 άλογα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τωρα που το ξανασκεφτομαι.....

Μηχανες - αυτοκινητα δε μαμιεται.....

ψηνεστε αυριο να παμε ωρωπο για καφεδακι και μηχανοκινητοκομπιουτεροσυζητηση?

Χαλαρα, οσο θελει παει ο καθενας, δε πιεζουμε, δε κανουμε καγγουριες στη μουρη του αλλου κτλπ....

ψηθητε μωρε, ωραιο καιρο εχει... καφε θα πιουμε, φωτο θα σας βγαλω... ψηθητε....

Eγω ειμαι μεσα!!Μιας και ειμαι ειμαι Ελλαδα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

@ΑΝ7, Μπηκα στο http://www.lpt.gr/GOLF-5-GTI-2.0-TFSI-4WD.html και επαθα,με ενα προγραματακη και εξατμιση απο 200 στα 272 αλογα και ροπη απο 287Νm στα 370Nm:-O:-O scr1be684ql2.th.png Δεν το ειχα ψαξει και πολυ να σου πω την αληθεια,για προγραματα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.