Jump to content



Πόσα και ποια ηχεία έχετε???


Maximus

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

5.1 της philips(80watt rms) + στερεο της sony με 170 watt ηχεια ...

συνολο ενα πες και βαλε 7.1

πανω στην ον μπορντ καρτα ηχου της nf7 sv2

αυτα τα λιγα..

προσοχη οπως θα μπενετε στο δωματιο.. τα καλωδια ειναι λιγο χυμα

Link to comment
Share on other sites

Creative audigy 1 και πανω σε αυτη συνδεδεμενο ενα philips με 2 δυδρομα ηχεια,με αλλαγμενες αναρτησεις και ενισχυτη και ενα Technics SC-EH790 με 2 τριδρομα ηχεια,ενα κεντρικο με 2 μαγνητες και δυο δορυφοροι και ενεργο αυτοενισχυομενο των 250RMS subwoofer Yamaha YST-SW320 αυτα....:)

Link to comment
Share on other sites

Aydigy EX =>ενισχ. Sony 930 5X110=>ηχεία 5 sony satelite 705+sub 8"=>extra sub yamaha YST 800 10"..... Μπασα και παλι μπασα παιδες. Παχνιδι αναφορας για μενα call of duty και απο ταινιες μονομαχος και volcano.(Βλεποντας τη δευτερη ολιγον τι τσιτα βγηκαν εξω κατι γειτονες γιατι νομισαν οτι εκανε σεισμο λογω του παρατεταμενου βουητου σε καποιες σκηνες :rofl: )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω με αγωνία αυτά τα ηχεία(2). Πιστέυω θα είναι ότι καλύτερο στην κατηγορία τους...Μπορεί να μην έχουν την ένταση και το μπάσο άλλων αλλα στις μεσαίες και υψηλές θα λένε...Αν παίζουν και όπως νομίζω σε σχέση με κάτι ηχεία απο mini HIFI που έχω δέι, κρίνοντας απο το σχήμα και το μέγεθος, θα σπέρνουν :)

Είδομεν.:jump:

EDIT : 4 τέτια και ένα χειροποίητο subάκι και άντε γειά :-O :drool: :o :flag: :hug: :jump1: :red: :spell: :happy2: :banging: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.