Jump to content



Firefox Menu Extension για το TheLab.Gr


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Και επίσημα πλέον ;)

TheLab Forum Menu 1.0 - Approval Granted

Your item, TheLab Forum Menu 1.0, has been reviewed by a Mozilla Update editor who took the following action:Approval Granted

Please Note: It may take up to 30 minutes for your extension to be available for download. Your item was tested by Nitallica using Firefox 1.5 on WinXP.

Editor's Comments: A very handy extension for any TheLab user.

The only suggestion I have for improvement would be to include some screenshots with your next release/update so that viewers will know what to expect from your extension. Thank you for your time and efforts in improving the usefulness and the appeal of Mozilla products, you are most appreciated! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Τι ακριβώς το Sherlock? Που μπορώ να το δω? Τα πάντα μπορούν να γίνουν ;)

Νope :) Δεν εκτελώ προκαθορισμένο searchID, αλλά το link από την κεντρική που δημιουργεί την αναζήτηση ;)

Παιδία ευχαριστώ για τα σχόλια, χαίρομαι πολύ που σας βολεύει. Σίγουρα θα ακολουθήσουν και updates.

Sherlock είναι αυτό που είπε ο Kender.

Και όντως μπορεί να γίνει αν μπορείς να δημιουργήσεις valid vBulletin SearchIDs.

Και εγώ αυτό είχα κάνει bookmark για τα newposts και μετά από 1-2 βδομάδες μου έβγαζε error msg.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ---Zapotek--

Sherlock είναι αυτό που είπε ο Kender.

Και όντως μπορεί να γίνει αν μπορείς να δημιουργήσεις valid vBulletin SearchIDs.

Και εγώ αυτό είχα κάνει bookmark για τα newposts και μετά από 1-2 βδομάδες μου έβγαζε error msg.

Ετοιμάζω κι ένα search. Δεν ξέρω αν θα είναι σαν το Sherlock αλλά θα έχει όλη τη λειτουργικότητα του Advanced Search που έχει εδώ.

Όσο για τα νέα άρθρα, δουλεύει ακόμα σωστά. Έχεις παρατηρήσει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

την πρωτη φορα που ανοιγω τον firefox δεν δουλευει το plugin mousegestures ενω την δευτερη δουλευει.την τριτη παλι οχι ενω την τεταρτη κανονικα.Ξερει κανεις τι φταει?Αυτο συμβαινει μονο με το extension εγκατεστημενο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά το πρόβλημα με τα χρώματα που σας ανέφερα, ήταν θέμα theme. Μετά από ένα format που έτυχε να βάλω το theme i-fox που χρησιμοποιώ και στο γραφείο, έκανε τα ίδια και στο σπίτι. Οπότε την ψιλιάστηκα, άλλαξα theme και παίζει κανονικά.

Σε λίγες μέρες λογικά θα προλάβω να βγάλω καινούρια έκδοση που να κάνει και αναζήτηση από το toolbar :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sorry για την εκταφή αλλά επειδή τώρα το δοκίμασα στον flock να πω οτι παίζει και εκεί για όσους ενδιαφέρονται. ;) Την πρώτη φορά που τον ξανάνοιξα μου έκανε κάτι κουλά αλλά τώρα φαίνονται όλα οκ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.