Jump to content



Firefox Menu Extension για το TheLab.Gr


Wizard!

Recommended Posts

:...: Έχω το ίδιο... Απλά δεν τα χρησιμοποιώ όλα... Έχω βάλει icons και skin. Τα εφέ κλπ, δεν τα έχω βάλει. Αλλά σε εμένα φαίνεται κανονικά. Επίσης και στο γραφείο με WB, παίζει κανονικά στα περισσότερα skins (σε όλα όσα έχω δοκιμάσει κατά καιρούς)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Wizard!

Και μόλις πήρε και έγκριση ;) Όποιοι το έχετε εγκατεστημένο, λογικά θα σας προτείνει update :)

Για το Extension σου ? Εμένα δεν μου έβγαλε tpt..........πατάω και "Εύρεση Ενημέρωσής" και λέει ότι δεν υπάρχουν......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

το αρχειάκι στην πρώτη σελίδα δεν μου έπεζε πήγα όμως στην σελίδα του firefox και το κατέβασα απο εκει και έπαιξε προφανώς η έκδοση στην πρώτη σελίδα δεν είναι συμβατή με το firefox v2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από Strategos [04-01-2007 23:23]

το αρχειάκι στην πρώτη σελίδα δεν μου έπεζε πήγα όμως στην σελίδα του firefox και το κατέβασα απο εκει και έπαιξε προφανώς η έκδοση στην πρώτη σελίδα δεν είναι συμβατή με το firefox v2

εδω Ειναι η τελευταία έκδοση για να παίξει και με τον ff2. Μπράβο wizard πολύ χρήσιμο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Πλάκα, πλάκα, πρέπει να κατεβάσω και τον 3.0.beta να δω αν παίζει σωστά, γιατί μου έστειλαν μήνυμα από το developers forum...

Να προσθέσω και κάποια πραγματάκια που ζητήθηκαν κατά καιρούς και κάτι extras που θέλουν οι mods και το έχω αμελήσει :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Πλάκα, πλάκα, πρέπει να κατεβάσω και τον 3.0.beta να δω αν παίζει σωστά, γιατί μου έστειλαν μήνυμα από το developers forum...

Να προσθέσω και κάποια πραγματάκια που ζητήθηκαν κατά καιρούς και κάτι extras που θέλουν οι mods και το έχω αμελήσει :o

:eek::whip:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.