Jump to content



Ποιά είναι η μεγαλύτερη πατάτα που έχετε αγοράσει?


totally_wired

Recommended Posts

mouse Labtec ασυρματο το πηρα απο ενα μεγαλο πολυκαταστημα στο εξωτερικο 40 ευρο+ 15 ευρο 4 επαναφορτιζομενες. τις ειχα λιωσει κα8ε 24 ωρες φορτιζα και 2. Με 1 πακετο αλκαλικες 1 εβδομαδα LOL + μεσα σε 1 μηνα ειχαν εξαφανιστει τα κοκκινα γραμματα και τα ασιμη πλαστικα ξεβαψανε και εγιναν μαυρα.+μετα απο κα8ε turn off πρεπε να πατισω τα κουμπακια να συντονιστει. Το πεταχα στον τοιχο μια μερα και το μαζεψε η αδελφη μου με την ηλεκτρικη.:hehe: !!!!!

Το case, εχει εναν Γ@@@ΕΝΟ back fan με μια πλαστικη φισουνα ποu κα8ετε ακριβως πανω απο το fan της cpu σε αποσταστι 5 cm και σε γωνια 90* σε σχεση με την πισω λαμαρινα του case. Μολις τελειωσει η εξεταστικη θα κανω το case summer time με τρυπανι και σεγα :hehe: !!!!!

Μια Pinacle pctv pci 70.000 το 2001 καλη σαν hardware αλλα ΠΑΤΑΤΑ το software +οτι δεν μπορει να πεξει αν εχω τη webcam συνδεμενη λολ τη χαρισα στην αδελφη μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

To Aerogate II που νόμιζα ότι θα κανει σωστή δουλειά με τα θερμόμετρα. Αφήστε που καθε μήνα το case γίνοταν μες την σκόνη χάρις το μικρό ασήμαντο fan που είχε μπροστα στο front panel.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει το Cooldrive 4. Απο βλακεία μου χάλασα δυο σένσορες και δεν έβρισκα άλλους. Στο μεταξύ έχω κάτι μήνες να κοιτάξω θερμοκρασία ή να ρυθμίσω ανεμιστήρα απο κει. Πριν λίγες μέρες ξήλωσα τη θήκη για το δίσκο και τον ανεμιστήρα. Τώρα έχει μείνει απλώς σαν ένα κρυφό (λόγω της πόρτας του κουτιού) στολίδι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τις τελευταίες μέρες έχω στα χέρια μου ένα tuner usb stick Terratec Cinergy XS. Είναι Hibrid δλδ analog+digital tuner. Την δοκίμασα σε 2 PC και τα κολλάει και που και που τα κάνει reset. Γενικά δεν δούλεψε σωστά καθόλου. Πατάτα κόστους 150 ευρώ... (ευτυχώς δεν την έχω αγοράσει...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από afracten

γιατι?:blink:

Η μεγάλη μνήμη σε κάρτες αυτής της κατηγορίας δεν προσφέρει απολύτως τίποτα στις επιδόσεις. Και έτσι κι αλλιώς η FX5200 ποτέ δε φημιζόταν ως φοβερή κάρτα (ούτε για τα λεφτά της)... ;)

Link to comment
Share on other sites

και την κρατας ακομα???

κατι 2,1 ηχεια ozaki...........εβγαζαν παρασιτα στα καλα του καθουμενου...........

καταληξη???παιρνω ενα σφυρι καιιιιιιιιιιιιι....................................:devil: .....

Link to comment
Share on other sites

τα Dotodot 500 λες; Εγώ αυτά στην κυριολεξία τα πέταξα στα σκουπίδια...

Αρχική απάντηση από pigassos19

Εμενα παντως η πιο πατατα αγοραπου εχω κανει ειναι η μητρικη της υπογραφης μου!!!

Μεγαλη ταλαιπωρια!Ποτε ξανα MSI !!!!!!!!!

Κι εμένα η δική μου MSI 875P Neo LSR με έχει ταλαιπωρήσει αρκετά με τις μνήμες... Ωστόσο εντάξει, κάθεμια μάρκα έχει και τα κουλά της, άλλη περισσότερα άλλη λιγότερα. Η MSI τυχαίνει να έχει λίγο περισσότερα... ;)

Και την είχα πάρει 205 το Δεκέμβρη του 2003... Ούτε IDE RAID έχει ούτε firewire... Όχι οτι μου χρειάστηκαν και ποτέ βασικά... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.