Jump to content



Ποιά είναι η μεγαλύτερη πατάτα που έχετε αγοράσει?


totally_wired

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Philips CDRW 16X IDE. To πρωτο 16Χ IDE που ειχε βγει νομιζω. 110 χιλιαδες δραχμες το 99.

Δεν εγραψα ποτε ενα ολοκληρο CD. Εσταλει 4 φορες στην philips για αλλαγη ή και firmware update. Τελικα το πεταξα απο τα νευρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Θυμήθηκα άλλη μια πατάτα... Συνδρομή Internet στην Netor το 1998. Ήταν η μόνη που είχε κόμβο στην ραφήνα και εγώ δεν είχα ακόμα ψηφιακό (σπίτι νέα μάκρη). Αυτό έλεγε internet 24/7 με μια μονάδα. Βέβαια δεν κατάφερα να συνδεθώ ποτέ. Η μόνη φορά που συνδέθηκα ήταν με υπεραστική κλήση στην αθήνα για λίγο. Ακόμα και μετά από αυτό... έλεγαν ότι είχα εγώ το πρόβλημα @#$%^&*I(Oadhx

Link to comment
Share on other sites

msi 6309. :sick: via apollo pro 133a για p3. :sick: απίστευτο tweaking για να φτάσει (ίσως) σε επιδόσεις τις τότε αντίστοιχες προτάσεις με intel 440BX ακόμα και i815. :sick: τρελά ανεξήγητα crash με τη radeon 8500 (infinite loop για όποιον θυμάται) τα οποία λύθηκαν με μετάβαση σε cusl2 και i815. :sick: ποτέ δε πήγε πάνω από 147mhz fsb παρά οτι είχε μέχρι 200mhz το bios. :sick: αργότερα βρήκα το datasheet του clock generator ήταν όντως μέχρι 147mhz. :sick: msi bios support. :sick:

αυτά από τη πρόσφατη ιστορία ('00) πιο πίσω θα πρέπει να ρίξω μαυρο σε πολύ πράμα (ήμουν μικρός δεν ήξερα..) από το '94 και μετά.

Link to comment
Share on other sites

το "φθηνο"κουτακι τις υπογραφης μου...τι δι@ολο μου ηρθε και το πηρα?180 γιουργια.πολυ καλωδιο ρε παιδι μου!!!μαζευω-μαζευω και συνεχιζω να μαζευω.......:fist: :fist: τσ τσ τσ

05120100096df.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

PSU Tagan 330W δωρο απο Multirama μαζι με ενα κουτι...2 φορες εξεραγη!!..και οταν λεμε εξεραγη εννουμε κανονικοτατη εκρηξη!!!..παλι καλα που δεν πηρε κανενα εξαρτημα μαζι του...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Nokia 7250, Nokia 6600... Την πρώτη μου το έδωσαν από εταιρία, τη δεύτερη με έπεισαν και δεν ήθελα να είμαι προκατηλειμένος, τρίτη ΔΕ θα υπάρξει!

Το nokia 7250 ήταν λίγο πατάτα... το 6600 γιατί όμως;

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω το ΑΙΣΧΡΟ Creative CD-Rom 48x που ειχα μια φορα κ ενα καιρο....

Μετα το 3ο ρμα το ενχειρισα κ πηρα Pioneer...

Επισεις οταν ημουνα μικρος "ειχα" παρει μια αισχρη QDI κ ενα Cyrix150+ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.