Jump to content



X1900XT ...αντε και καλες αγορες ! (μονο 610 $)


JohnnyX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από def

παντος οχι τα νουμερα φιλε μου,το οτι αναβαθμηζω δεν σημαινει οτι το κανω για τα νουμερα.

Γιατι τοτε? Επειδη εχεις λεφτα για πεταμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable

Γιατι τοτε? Επειδη εχεις λεφτα για πεταμα?

μαλλον με εχεις παρεξηγηση,δεν ειμαιο ο λεφτας,και δεν θελω παλι να ξεφυγουμε απο το θεμα με το τι εχω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Μα νουμερα=επιδοσεις, συνηθως αγοραζουμε γιατι θελουμε κατι πιο γρηγορο, αν δεν σε νοιαζει αυτο τι σε νοιαζει?

δεν θα διαφωνησω με αυτο που λες αλλα εγω αυτο που παρατηρησα στις καρτες μου σε μια οθονη που εχω δανεικια ειναι τα αψογα γραφικα,αλλα μονο η ποιοτητα της εικονας η γρηγοραδα με το ματι δεν διακρινεται με την μονη καρτα που ειχα σε συγκριση με το sli τωρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 15:49]

δλδ μονο τα νουμερα σας ενδιαφερουν παιδια?

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 15:53]

Εσένα τι είναι αυτό που σε ενδιαφέρει και αναβαθμίζεις κατ'ονομασία και νεώτερο μοντέλο μόνο δηλαδη?

Το ότι δεν σου παίζουν καλα τα παιχνίδια?

Def sorry που στο λεω αλλα τα ηθελες και εσυ και τα ακουσες :p

παροτι τωρα εχεις αφαιρεσει το signature σου μαλλον ειναι αρκετοι ακομα αυτοι που το θυμουνται...

Σχολιαζεις για την συζητηση που καναμε σχετικα με τα νουμερα πιο πανω

αλλα μιλας και εσυ για διαφορες στα νουμερα και αναβαθμισεις του τυπου απο Fx57 σε FX60 κλπ κλπ ;)

Δεν επρεπε να κανεις το συγκεκριμενο σχολιο για οπως ειδες σου βγηκε εναντιον σου

Note: Οχι πως ειμαι και εγω κανενας φανατικος λατρης του 3d mark αλλα απαντηση απλως δωσαμε σε αυτο που ειπε το μελος Βασιλης εξαλλου ειναι καλο ειναι να ασχολεισαι και με τα benchmark ως ενος βαθμου αλλα οχι βεβαια να εξαρτασαι μονο απο αυτα

Link to comment
Share on other sites

FX60 3519 και 2 καρτες με αερα 732/765 με αερα....και νεο παγκοσμιο ρεκορ μαζι....:D

attachment.php?attachmentid=42711&stc=1&d=1138112474

Που να μπουν και τα κρυα φιλοι nvidiaδες....εεεε???:p

+μερικα ακομα αποτελεσματα με εναν 4400 εδω...

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=87351&highlight=ati+tool

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [20-01-2006 01:06]

...και μια American express θα κανει εξισου καλη δουλεια....;)

2 x 610$ = μουμπλε-μουμπλε = ντινγκντινγκντινγκ 1220$ !

κανα 1300 ευρακια δλδ στη χωρα μας

τετραπλο crossfire εχει βγει? :devil:

μαλλον κοντα επεσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να πω ειναι οτι με το ματι η διαφορα στην ταχυτητα δεν φαινεται στα παιχνιδια.

quake 3

bloodrayne 2

cod 2 ( ειδκα σε πιστες οπως pointe de hauc και crossroads )

BF2

rainbow six lockdown (YUK)

swat4

nfs most wanted

and the list goes on

οταν το frame rate δεν ειναι το αποδεκτο(σε καποιες μηχανες θελει πανω απο 50fps για να ειναι αποδεκτο και οχι απαραδεκτο :p ) η πεφτει αποτομα παιζοντας τα παραπανω παιχνιδια και εσυ δεν το παιρνεισ χαμπαρι ( να μου πεις εσυ εχεις και 7800gtx τυχερακια :p ) no offence αλλα you need to get your eyes checked

ο λογος που αναβαθμιζει ο περρισοτερος κοσμος ειναι ΚΑΙ ποιοτητα εικονας ΚΑΙ επιδοσεις, τι να τα κανω τα soft shadows στο F.E.A.R αν χτυπαω 20αρια στις μαχες ??? να καμαρωνω τι ωραια που λαγκαρει το crosshair ? ελεος :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Χθες, στις 14:25]

Κανά λινκ ρε παιδιά για μαγαζί απο germany μεριά?

http://www.alternate.de/html/shop/productListing4CSort.html?cmd=sort&cat1=009&cat2=255&cat3=000&column=price&direction=desc

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 12:28]

τι να τα κανω τα soft shadows στο F.E.A.R αν χτυπαω 20αρια στις μαχες ??? να καμαρωνω τι ωραια που λαγκαρει το crosshair ? ελεος :TD:

Αυτο φωνάζω και εγώ αδερφέ . Βλεπεις οι προγράμμερς <---- :TD: την έχουν πάρει χαμπάρι την δουλειά και αν δουν πώς το hardware ''περισσεύει'' ανακαλύπτουν το επόμενο 128πλο aa και φιμώνουν τις καρτούλες :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.