Jump to content



ADSL Internet στο 1Mbps από ευρώ 19,90 το μήνα


helloween

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 13:06]

ενω ο ΟΤΕ σεβεται το πελατη και τον εκτιμα απεριοριστα , οσο για τη νοοτροπια...:hehe:

εχω βιβοντι και ασχετα με τι λενε οι διαφοροι

1.και στα εμαιλ απαντανε συντομα

2.και στο τηλεφωνο απαντανε συντομα

3.και τζαμπε τηλεφωνο εχω

4.και 512ρα εχω που κραταει ΣΤΑΘΕΡΑ πανω απο τα 50kb/s ολη μερα οτι ωρα και να ειναι

5. και πληρωνω λιγοτερα απο οσο ενας με ΟΤΕ

Καλά τα λες αλλά ύστερα από το περσυνό blackout πολλοί χρήστες φοβουνται να γυρίσουν πίσω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ενω ο ΟΤΕ σεβεται το πελατη και τον εκτιμα απεριοριστα , οσο για τη νοοτροπια...:hehe:

εχω βιβοντι και ασχετα με τι λενε οι διαφοροι

1.και στα εμαιλ απαντανε συντομα

2.και στο τηλεφωνο απαντανε συντομα

3.και τζαμπε τηλεφωνο εχω

4.και 512ρα εχω που κραταει ΣΤΑΘΕΡΑ πανω απο τα 50kb/s ολη μερα οτι ωρα και να ειναι

5. και πληρωνω λιγοτερα απο οσο ενας με ΟΤΕ

I second that.

Link to comment
Share on other sites

8441ab.jpg

2 εργασιμες περιμενα , φωτια στα σπιτια τους που δε με σεβονται παναθεμα τους. Α και με ειδοποιηση στο κινητο ;)

EDIT : δεν ειναι 2 εργασιμες , Παρασκευη απογευμα , τριτη πρωι , κατι ωριτσες δλδ:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Στις περιπτώσεις που γράφει η αναζήτηση μέσω αριθμού τηλεφώνου, μέσω δικτύου του ΟΤΕ...είναι το ΑΡΥΣ?

Shared LLU δεν πάιζει? Τι είναι τελικά αυτο το shared LLU?

Μιλάμε για 18 περίπου ευρώ διαφορά ο σάπιος ο ΑΡΥΣ. Ελεορ!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι εντάξει...όμως σε αυτές τις περιπτώσεις που αναφέρω...όταν μας λέει η Βιβο..μέσω δικτύου Οτε...είναι το ΑΡΥΣ?

Το ΑΡΥΣ και το sharedLLU είναι το ίδιο πράγμα?

Ή αντι για ΑΡΥΣ μπορώ να ζητήσω sharedLLU με τις ανάλογες αιτήσεις? Τα έχω λίγο μπερδεμένα στο μυαλό μου και απο το σιτε τους δεν βγάζω και πολύ ακρη.

Link to comment
Share on other sites

FULL LLU: μεταβιβαζεις τα δικαιωματα της γραμμης στην βιβοντι, πρεπει να σε καλυπτει το δικτυο τους

Shared LLU: μεταβιβαζεις μονο τις συχνοτητες της δσλ στην βιβοντι, τηλεφωνο απο οτε κανονικα, θελει δικτυο της βιβοντι

ΑΡΥΣ: οτι ειναι ολες οι αλλες εταιρειες, δεν μεταβιβαζεις τπτ στην βιβο, δεν θελει καλυψη απο το δικτυο της, βιβο μονο σαν isp

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Ναι εντάξει...αλλά

αντι για ΑΡΥΣ μπορώ να ζητήσω sharedLLU με τις ανάλογες αιτήσεις? Τα έχω λίγο μπερδεμένα στο μυαλό μου και απο το σιτε τους δεν βγάζω και πολύ ακρη.

Αυτό ξέρει να μου το απαντήσει κάποιος? Είμαι αναγκασμένος να πάω σε ΑΡΥΣ στην περιοχή μου ή έχω επιλογή αλλή?

edit: Με προλάβατε τελικα...Μου έμεινε ο ΑΡΥΣ δηλαδη...not good!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Αυτό ξέρει να μου το απαντήσει κάποιος? Είμαι αναγκασμένος να πάω σε ΑΡΥΣ στην περιοχή μου ή έχω επιλογή αλλή?

Σου απαντησα εγω!

Οχι δεν εχεις αλλη επιλογη, μονο ΑΡΥΣ αν δεν καλυπτει το δικτυο της βιβο

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Έβαλα FULL LLU 1MB αλλά έχω πρόβλημα με το DC++ και συγκεκριμένα το Angelos0. Αν μπορεί κάποιος να μου πει τις ρυθμίσεις του SpeedTouch 536. Βλέπω τους χρήστες όχι όμως και τα περιεχόμενα.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.