Jump to content



Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ μόνο από το Infoshop...


SirGeorge

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από yanni

Και για ποιο λόγο να ποστάρεται το κάθε εξωφρενικό και οφθαλμοφανέστατο λάθος?

και γιατι να μην το βαλει? ειδε κατι, του εκανε εντυπωση οπως ειναι και πουλ φυσιολογικο και θελησε να το μοιραστει μαζι μας

Αρχική απάντηση από gznp

Μάλλον κάποιος στη Θεσσαλονίκη επιμένει ακόμα να χρησιμοποιεί δραχμές... :D

αν ηταν δραχμες δεν θε επρεπε να ειναι περισσοτερο? αυτο το ποσο σε δραχμες μου φαινεται λιγο..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζεστε να παραγγείλει κανείς καμμιά 10αριά κομμάτια για πλάκα και να φανεί στο σύστημά τους online παραγγελία 60.000 για κάρτες γραφικών; :p

Είχαν κάνει κι άλλο λάθος πρόσφατα με ένα notebook που φαινόταν πως έκανε κοντά στα 100.000 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά για να κάνει 6.000 κάποιο λάκκο έχει η φάβα...κάτι καλό θα έχει που δεν φαίνεται.....

Επειδή λοιπόν είμαι πονηρός και μυρίστηκα το κόλπο χτύπησα 3 κομμάτια για επένδυση :p

Link to comment
Share on other sites

SAPPHIRE ATI RADEON 9550 256MDD VO+DVI AGP

ΤΙΜΗ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 5371,32

ΤΙΜΗ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ με ΦΠΑ 19%: 6391,87

Ρε παιδιά, αν ήταν 53,71Ε χωρίς και 63,9Ε με ΦΠΑ θα λεγα: Ντάξη, βάλανε λάθος την υποδιαστολή !

@DakSaga

Λάθος φίλε μου ! Το λέει ξεκάθαρα: "Δωρεάν αποστολή σε όλη την Ελλάδα."

:D

Link to comment
Share on other sites

Ας ήταν το λάθος με την τιμή προς τα κάτω και:

1) Ποτέ δε θα υπήρχε τέτοιο θέμα (θα το κρατούσαν αυτοί που το έβρισκαν για τον εαυτό τους)

2) Το MSN θα έπαιρνε φωτιά για να διαδοθεί η είδηση στους 2-3 γνωστούς

3) Θα έπεφτε ο server του Skroutz από τις πολλές αναζητήσεις για 9550

4) Το infoshop θα ήταν το μόνο κατάστημα παγκοσμίως που ξεστόκαρε όλες τις 9550 του εν μία νυκτί και από πάνω, θα παράγγελνε κι άλλες

:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.