Jump to content



Core Duo @ 3,8 Ghz


astrolabos

Recommended Posts

O χρήστης Tyrou από το forum Cooling Masters κατάφερε να υπερχρονίσει ένα Core Duo (T2600) επεξεργαστή στα 3.8GHz.

Περισσότερα - στα Γαλλικά (Σωτήρηηηηηηηη) - μπορείτε να βρείτε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 08:05]

με E6400 @ 3.1g με default vcore και παθητική γομαρόψυκτρα :hehe: o άνετος ο ίδιος λέμε .

Δεν ειναι παθητικη ψυκτρα η Tuniq ρε conroe-fanboy... Απλα ο φουρφουρης ειναι εσωτερικα των φινς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 11:27]

Τραγικα πραγματα, και μερικοι χαιρομαστε με κανα 30αρι

Ωπ... Χαρηκε κι unsto με τα 15αρια...

COre Duo fan

Υ.Γ. Ποτε να σου φερω την οθονη? Εχετε καταληψη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 11:27]

Τραγικα πραγματα, και μερικοι χαιρομαστε με κανα 30αρι

....και άλλοι χαίρονται ακόμα που έχουν AMD..............:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fugger έφτασε τα 12,Χ δεύτερα :nothing:

Πολύ ωραία αποτελέσματα , απ' ότι φαίνεται η Ιντελ δεν θα χρειαστεί να ξοδέψει δεκάρα για την διαφημιστική καμπάνια των Core Duo έτσι όπως πάει

’ντε να δούμε πότε θα τους έχουμε στα χέρια μας

(βασικά τα 965/975-new revision να δούμε πότε θα κυκλοφορήσουν , την βγάζουμε και με κάνα 805D στα φτηνά μέχρι να κυκλοφορήσει ο conroe , μητρική μόνο να μην χρειαστεί να αλλάξουμε)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos [10-05-2006 01:16]

O χρήστης Tyrou από το forum Cooling Masters κατάφερε να υπερχρονίσει ένα Core Duo (T2600) επεξεργαστή στα 3.8GHz.

Περισσότερα - στα Γαλλικά (Σωτήρηηηηηηηη) - μπορείτε να βρείτε εδώ

Σιγα το πραγμα

Εγω στα 900000000 Amber θα τον κανω σκονη τι λεμε τωρα

Και αμα κατσει η στραβη δεν πειραζει λεφτα για να φανε οι κοτες δοξασει ο θεος εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Whatever [Σήμερα, στις 10:09]

Σιγα το πραγμα

Εγω στα 900000000 Amber θα τον κανω σκονη τι λεμε τωρα

Και αμα κατσει η στραβη δεν πειραζει λεφτα για να φανε οι κοτες δοξασει ο θεος εχουμε

Φίλε.... ΣΤΑΜΑΤΑ τις μαμακίες με τα χρήματα....

Θα χρειάζεσαι Ψυχολόγο μου φαίνεται...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Whatever

Σιγα το πραγμα

Εγω στα 900000000 Amber θα τον κανω σκονη τι λεμε τωρα

Και αμα κατσει η στραβη δεν πειραζει λεφτα για να φανε οι κοτες δοξασει ο θεος εχουμε

Διακρίνω μια "περίεργη" στάση σου απέναντι στο όλο θέμα του overclocking και γενικά της λειτουργίας των μηχανημάτων μας στα όρια...διαβάζοντας και την υπογραφή σου κιολας ενισχύεται η εικόνα που δίνεις.

Απορώ λοιπόν αν σκοπεύεις να ποστάρεις κάτι "χρήσιμο" ή τουλάχιστον κάτι ουσιαστικό στα ποστς σου ή θα γράφεις για μυριάδες αμπερ και εκατοντάδες τεραχέρτζ?????

Δεν ξέρω αν το πήρες πρέφα κατα την εγγραφή σου αλλά το φόρουμ ασχολείται κατα ένα μεγάλο κομμάτι με το overclocking...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 12:13]

Φίλε.... ΣΤΑΜΑΤΑ τις μαμακίες με τα χρήματα....

Θα χρειάζεσαι Ψυχολόγο μου φαίνεται...:mad:

Ψυχολογο ναι βεβαια εχεις δικιο μονο εγω τον χρειαζομαι

Οπως βλεπεις και εγω οπως και εσυ δεν εχω τη αλλο να κανω στην ζωη μου απο το να ασχολουμαι με τι θα αγορασω πως θα το κανω φιγουρα στους αλλους και να το παιζω και φτωχος...

...συγγνωμη αμα τσουζει η αληθεια

Κοιτα εσυ μπορει να αγορασεις καρτα ΜΟΝΟ των 400 Ε μαζι και 21 TFT και καινουργια μητρικη ολα τοσα φτηνα και ωραια αλλα εγω θα αγορασω Intel Bοre λεμε

Οχι μονο την σκονη μου θα φας αλλα και την πατουσα μου μαζι

Κατσε με να δεις να κανω και εγω λιγη ακομα φιγουρα στους υπολοιπους με τα λιγα μου λεφτακια για τι θα αγορασω και τι επιδοσεις θα αποκτησω...............

Διακρίνω μια "περίεργη" στάση σου απέναντι στο όλο θέμα του overclocking και γενικά της λειτουργίας των μηχανημάτων μας στα όρια...διαβάζοντας και την υπογραφή σου κιολας ενισχύεται η εικόνα που δίνεις.

Απορώ λοιπόν αν σκοπεύεις να ποστάρεις κάτι "χρήσιμο" ή τουλάχιστον κάτι ουσιαστικό στα ποστς σου ή θα γράφεις για μυριάδες αμπερ και εκατοντάδες τεραχέρτζ

Δεν ξέρω αν το πήρες πρέφα κατα την εγγραφή σου αλλά το φόρουμ ασχολείται κατα ένα μεγάλο κομμάτι με το overclocking...

Μα ποσταρω και χρησιμα

αναλογος την ποιοτητα του θεματος και του ατομου που εχω απεναντι μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.