Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Ρε παιδιά τι cleaner χρησιμοποιείτε? Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με driver sweeper. Εγώ κάνω uninstall από windows κανονικά, μετά μπαίνω safe mode και τρέχω driver sweeper και μετά ξανά windows και εγκατάσταση των νέων οδηγών. Κανένα πρόβλημα ποτέ...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι cleaner χρησιμοποιείτε? Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με driver sweeper. Εγώ κάνω uninstall από windows κανονικά, μετά μπαίνω safe mode και τρέχω driver sweeper και μετά ξανά windows και εγκατάσταση των νέων οδηγών. Κανένα πρόβλημα ποτέ...

και εγω ακριβως το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Catalyst 10.3pre (8.71) leaked (Win7/Vista)

http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=3467063#post3467063

Μια χαρα μου μπηκαν και μια χαρα παιζουν!!! Χαμος απο ΑΤΙ, ολο drivers......δεκα δεκα θα σκανε μυτη τωρα ....

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

παίδες κατεβασα και εγω τους 8.71 ...να τους εγκαταστησω κατευθειαν απο πάνω απο τους 8.69 που ειχα ή πρεπει να ακολουθησω καποιο αλλο τρόπο...με καθαρισμα των παλιων και κατι cleaner και driver sweeper που ακούω ..

Link to comment
Share on other sites

παίδες κατεβασα και εγω τους 8.71 ...να τους εγκαταστησω κατευθειαν απο πάνω απο τους 8.69 που ειχα ή πρεπει να ακολουθησω καποιο αλλο τρόπο...με καθαρισμα των παλιων και κατι cleaner και driver sweeper που ακούω ..

Κανεις απεγκατασταση τον Ati catalyst install manager απο την προσθαφερεση προγραμματων οπως εισαι.

Μετα μπαινεις με f8 σε safe mode και τρεχεις το driver sweeper μαρκαρις Αti display analyse clean επανεκκινηση και εγκατασταση τους νεους οδηγους.

Link to comment
Share on other sites

και απο πανω να τους βαλεις στην ΑΤΙ δεν εχει προβλημα ! ....εγω απο πανω τους περναω :hehe:

Bεβαια μπορεις να κανεις την διαδικασια που λεει ο φιλος ενα ποστ πριν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.