Jump to content



-={ World Cup 2006 inside }=-


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka

Αμα....Αν...Τι....Ισως....Πρεπει....Πιστευω....Οταν....

και αμα η γατα μου ειχε ροδες θα ηταν αραμπας. αυτο εχω να πω

με εικασιες ακρη δε βγαινει και επειδη δεν ησασταν διπλα να ακουσετε τι ειπε ο ματερατσι στον λατρεμενο σας ζιζου που του δινετε συγχωροχαρτι ετσι ευκολα καλυτερα να σταματησετε γιατι αναλωνουμε BW.

Τη περιπτωση να τον μηδενισε ο ματερατσι σαν παιχτη και να βλεπει το χρονο να περναει μη μπορωντας να νικησει + γκαντεμια του και να του πε τιποτα οπως "αντε να χαθεις φαλακρο πουλι" δεν την εχετε υπολογισει??? πρεπει δλδ να του κατεβασε ολο το βασιλειο των ουρανων για να τα παρει?

την ψυχολογια του παιχτη που προετοιμασε ενα εθνος οτι ειναι το κυκνειο ασμα του και θα δωσει τα ρεστα του καθως και οοοολη τη πιεση των ΜΜΕ μαζι και δε μπορει να βαλει γκολ λογω γκαντεμιας και εχει ΣΚΑΣΕΙ απο τα νευρα του δε παιζει ε?

+1

Ότι και να του είπε, θα έπρεπε να συγκρατηθεί. Αυτό σημαίνει επαγγελματίας. Εκτός αν τον δικαιολογείτε για την ενέργειά του, οπότε αποδέχεστε ότι ο Ζιντάν είναι ερασιτέχνης τελικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

eagka χωρίς να τον δικαιολογώ για την πράξη του, ο άνθρωπος σκόραρε στο τελικό και πήρε και golden ball ως καλύτερος παίχτης του mundial, τσαντισμένος θα ήταν στα πρώτα δύο παιχνίδια που όντως απογοήτευσε, μετά όμως δε νομίζω.

όπως το βλέπεις το βιντεάκι δε μου κάνει για τόσο αθώος ο materatsi, μιλάει αρκετές φορές, μετά πέφτει κάτω σα μοσχάρι ο φλώρος. Πιστεύω πως αυτός ήταν ο σκοπός του και μαγκιά του γιατί έβγαλε τον zidane, φούστικα μεν αλλά τα κατάφερε.

προφανώς και δεν έπρεπε να τον βαρέσει, αλλά αν (υποθετικά όπως σωστά λες κι εσύ) του έβρισε επανελειμένα όπως ισχυρίζεται μάνα και αδερφή νομίζω πως αν ήμουν στη θέση του θα του την έσκαγα και εγώ (αν και θα ήξερα πως θα έφευγα)...

edit:

Fifa opens inquiry over Materazzi

(όχι πως θα βγει τίποτα αλλά...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από astrolabos

+1

Ότι και να του είπε, θα έπρεπε να συγκρατηθεί. Αυτό σημαίνει επαγγελματίας. Εκτός αν τον δικαιολογείτε για την ενέργειά του, οπότε αποδέχεστε ότι ο Ζιντάν είναι ερασιτέχνης τελικά.

Και αυτό σωστό, αλλά μιλάμε για δύο διαφορετικά πράγματα εδώ: άλλο το αν έπρεπε να τον χτυπήσει κι άλλο το αν καταλαβαίνεις γιατί το έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Ταυτόχρονα με τη συνέντευξη του Ζινεντίν Ζινεντάν (ακούστηκε από τις μεταδόσεις της ΝΕΤ αυτό), στο site της Gazzetta dello Sport απόσπασμα συνέντευξης του Ματεράτσι, ότι δεν του έβρισε τη μάνα, ούτε είπε τπτ σχετικά με τη θρησκεία του η τη χώρα του...

sport.gr

Link to comment
Share on other sites

στο βίντεο φαίνεται καθαρά ότι από τη στιγμή που ο ματεράτσης του πιάνει τη φανέλα ξεκινάνε και μιλάνε, δεν νομίζω ότι ο ζιντάνης ξεκίνησε να του λέει τι ωραίο τουρνουά είναι αυτό στο οποίο παίζουν, και πόσο όμορφος καιρός είναι... κάποιο μπινελίκι του είπε κι αυτός (ο ζιντάνης) και ο ματεράτσης του απάντησε όπως θα απάνταγε κάθε άνθρωπος (εγώ προσωπικά έτσι θα απάνταγα).

ο ματεράτσης είπε ότι του είπε εξυπνάδα του στυλ "άμα θες τη φανέλα μου έλα να την ζητήσεις μετά το ματς", οπότε του απάντησε όπως θα του απάνταγε ο καθένας : "της αδερφής σου και της μάνας σου, ψωνάρα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho

Ταυτόχρονα με τη συνέντευξη του Ζινεντίν Ζινεντάν (ακούστηκε από τις μεταδόσεις της ΝΕΤ αυτό), στο site της Gazzetta dello Sport απόσπασμα συνέντευξης του Ματεράτσι, ότι δεν του έβρισε τη μάνα, ούτε είπε τπτ σχετικά με τη θρησκεία του η τη χώρα του...

sport.gr

Αντι να μας λεει τι δεν του ειπε,δεν μας λεει καλυτερα τι του ειπε???????

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα πραγμα ξερω. οτι αυτα γινονται συνεχεια και σε ολους τους παιχτες. εδω μεταξη μας παιζουμε παιχνιδια και μαλονουμε σπροχνομαστε και στην τελικη μπορει να πουμε και μια κουβεντα παραπανο. το ζητημα ειναι πως αντιδραη ο καθενας. και να ξερετε και κατι ο ζιζου δεν ειναι η πρωτη φορα που χτυπαει αντιπαλο με τετοιο τροπο. ;)

μεγαλος παιχτης αλλα δεν μπορει να συγγρατισει τα νευρα του. αλλα επειδη ειναι μεγαλος παιχτης δεν παει να πει οτι παιρνει συνχοροχαρτι. δλδ αν το εκανε ο κολτσιδας θα βγενατε να τον υποστηριξετε ετσι ??? και ο κολτσιδας ανθρωπος ειναι ομως

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Και τι κρίμα που αποδείχθηκε ότι ο Μα-τερα(ς)-τσι είπε όσα δήλωσε ο Ζιζού. Σ'ένα video είχε όλες τις βρωμιές του μακαρονά. Μιλάμε ότι τον Σεφτσένκο τον είχε ταράξει στα σκληρά φάουλ και δη, στις κλωτσιές εκεί όπου ο ήλιος δεν ανατέλλει ποτέ.:p Αλλά, θα μου πείτε, οι Ιταλοί είναι οι χειρότεροι μαφιόζοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΣτοΠαράΠέντε [14-08-2006 08:47]

Και τι κρίμα που αποδείχθηκε ότι ο Μα-τερα(ς)-τσι είπε όσα δήλωσε ο Ζιζού. Σ'ένα video είχε όλες τις βρωμιές του μακαρονά. Μιλάμε ότι τον Σεφτσένκο τον είχε ταράξει στα σκληρά φάουλ και δη, στις κλωτσιές εκεί όπου ο ήλιος δεν ανατέλλει ποτέ.:p Αλλά, θα μου πείτε, οι Ιταλοί είναι οι χειρότεροι μαφιόζοι.

To αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.