Jump to content



-={ World Cup 2006 inside }=-


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 00:18]

Καλά τού κανε.

Ένα πράγμα που με τσαντίζει (και ο κύριος λόγος που έχω να δω μπάλα από το 98) είναι ότι αφήνουν παίκτες σαν τον Cannavaro να παίζουν (πολύ καλός παίκτης, αλλά και πολύ χασάπης), ενώ οι "κανόνες" του ποδοσφαίρου αντιτίθεται στο "αντιαθλητικό" φάουλ επιτρέποντας ταυτόχρονα το βρίσιμο (και δικαιώνοντας τον πιο κάφρο).

εντάξει, το ξέραμε ότι είσαι άσχετος από ποδόσφαιρο αλλά αυτό ήταν από τις μεγαλύτερες χοντράδες που έχω ακούσει ποτέ!!!!!!! :toomuchne :TD:

ο άνθρωπος διδάσκει άμυνα, έβγαλε όλο το μουντιάλ με μία κίτρινη και κυρίως είναι Ο κορυφαίος γιατί ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!!!!

έλεος δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

:TD:

ατυχες ποστ σωτηρακο

Ατυχές ή μη, είναι η άποψή μου.

Δεν ζήτησα να ευθυγραμμιστεί κάποιος με τη δικιά μου άποψη,

απλά την παραθέτω (από τη δική μου οπτική γωνία).

Περεταίρω σχολιασμό δεν προτίθεμαι να κάνω, δεν ασχολούμαι και με ποδόσφαιρο άλλωστε.

Τα λέμε το 2010 :p

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη και εγώ με τους Γάλλους ήμουν, νομίζω πως οι ιταλοί προτιμούν την ηθοποία και τις αεροπλανικές πτώσεις.

Αγριοκοιταχτήκαμε και με έναν παβλάρα ιταλό που σαν να χαιρέταγε φασιστικά και βαμφακούλιαζε τους πάντες.

Νομίζω έπαιξε πολύ καλύτερα η Γαλλία ειδικά σε 2ο και παράταση, με τους Ιταλούς να μην περνάνε την μέση.

Για τον zidane πάντως, σβουριχτή κόκκινη δυστυχώς. Προφανώς και για να έφτασε εκεί θα του πήγε ο άλλος το αίμα στο (καρφλό) του κεφάλι αλλά όπως και να το κάνεις ήταν μ@λακία, ειδικά αν είσαι ο zidane (αν και το έχει ξανακάνει)

Σπρώξε τον, ρίξε του αγκωνιά, πέσε με τα δύο πόδια, χτύπα τον με τις τάπες, πάρε κίτρινη, μη αυτο-στερείς τον ηγέτη από την ομάδα σου ειδικά εν όψει πέναλτυ....

zidane1mo2qp.gif

Link to comment
Share on other sites

το γ@μάτο με τη φάση είναι ότι ο ματεράτσι είναι και 2 μέτρα νταγλαράς και φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν την περίμενε, τον ξαπλώνει στεγνά ο αλγερινός, εχμ γάλλος συγνώμη...!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Καλά τού κανε.

Ένα πράγμα που με τσαντίζει (και ο κύριος λόγος που έχω να δω μπάλα από το 98) είναι ότι αφήνουν παίκτες σαν τον Cannavaro να παίζουν (πολύ καλός παίκτης, αλλά και πολύ χασάπης), ενώ οι "κανόνες" του ποδοσφαίρου αντιτίθεται στο "αντιαθλητικό" φάουλ επιτρέποντας ταυτόχρονα το βρίσιμο (και δικαιώνοντας τον πιο κάφρο).

Ναι Γαλλία υποστήριζα, όχι όμως ότι δεν μου άρεσε η Ιταλία, απλά όταν αντί για μπάλα παίζει "αντιποδόσφαιρο" (βρίσιμο, τραυματισμός αντιπάλων κλπ.) το θεωρώ ξεφτίλα.

Στο πρώτο ημίχρονο της άξιζαν 1-2 γκολ ακόμη, όπως και στο πρώτο 20λεπτο του 2ου μπορούσε η Γαλλία να είχε βάλει 1-2 γκολάκια. Δεν βάλανε όμως, ποδόσφαιρο είναι!

Ο Zidane είναι αυτός που είναι, γιατί δε διστάζει να κάνει αυτό που πιστεύει. Και το 98 στα προημιτελικά αν θυμάμαι καλά (ή στους 16), πάλι την είχε τσιμπήσει την κόκκινη ;)

συμφωνω απολυτα με το Σωτηρη. Και ο zidane ανθρωπος ειναι και οταν σε 100+ λεπτα παιχνιδιου εχει δωσει οτι εχει και δεν εχει και τα νευρα του δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση, δεν μπορει μετα να ανεχεται τις μ@λ@κι3ς που του λεει ο καθε μαφιοζος απ' την σικελια...! Κριμα παντως που εκλεισε με αυτο τον τροπο την καριερα του.

ZIZOU FOR EVER!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv

ο άνθρωπος διδάσκει άμυνα, έβγαλε όλο το μουντιάλ με μία κίτρινη και κυρίως είναι Ο κορυφαίος γιατί ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!!!!!

Αρχική απάντηση από Sol

Marco the Butcher Materazzi

LMFAO!

Zidane και τα μυαλά στο μπλέντερ ρε, το μεγαλείο του είναι πολύ μεγαλύτερο από έναν τελικό παγκοσμίου, ο άνθρωπος τόσα χρόνια γράφει ιστορία και με το κουτουλίδι, εγώ τον πάω ακόμα πιο πολύ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το 98 ειχε κανει δυο κεφαλιες και εβαλε δυο γκολ.

Το 2006 εκανε παλι δυο κεφαλιες, η μια πηγε αουτ και η αλλη τον εβγαλε αουτ..

Παντως κριμα που το πηρε η Ιταλια και επισης κριμα που εκανε αυτη τη λαλακια ο μεγαλυτερος ποδοσφαιριστης των τελευταιων 10 χρονων στο τελευταιο παιχνιδι της καριερας του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

LMFAO!

Zidane και τα μυαλά στο μπλέντερ ρε, το μεγαλείο του είναι πολύ μεγαλύτερο από έναν τελικό παγκοσμίου, ο άνθρωπος τόσα χρόνια γράφει ιστορία και με το κουτουλίδι, εγώ τον πάω ακόμα πιο πολύ ;)

lol, για τον cannavaro ελεγε :p

Link to comment
Share on other sites

και 100 βιντεο σαν αυτα να ποσταρεις δε με νοιαζει , απο ολους τους αμυντικους παιχτες αν μαζεψεις τις "καλυτερες" στιγμες βαλεις και gangsta μουσικη και το μελοδροματοποιησεις λιγακι οτι ναναι συμπερασμα θα βγαλεις .

Μεγαλος παιχτης ο ζινταν δεν αντιλεγω , αλλα οι μεγαλοι παιχτες ΔΕΝ κανουν τετοιες αντιδρασεις.

τεσπα ο ζιζου ειναι μεγας , και οταν ριχνει και κουτουλιες ειναι μαγκας ;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω λεω οτι ηταν ασχημη η κινηση και θα μεινει στην ιστορια, αλλα φαντασου τι ειπε ο ματεραστσι για

να διαολοστειλει ο ζινταν το ονομα και την καριερα του και να τον "κατεβασει"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.