Jump to content



-={ World Cup 2006 inside }=-


ea6gka

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Solid Snake [Χθες, στις 09:42]

:T:

Ευστοχο ποστ Σωτηρη

και εγω το πιστευω και δικαιολογω τον Zidane για την πραξη του. Ο μακαρονας ειπε κατι βαρυ.... :...:

Μα φυσικα του ανεβασε το αιμα στο κεφαλι.Αφου ο Ζινταν του ειχε γυρισει πλατη, ηταν δυο μετρα μπροστα και συνεχιζε να προχωραει και ο αλλος ακομα ελεγε απο πισω. Επειδη επαιζα κι εγω ερασιτεχνικα μπαλα σε παιδικη ομαδα, ξερω οτι αυτα ειναι τα πιο υπουλα μεσα σε εναν αγωνα. Με το παραμικρο, σε βριζουν και σου κολλανε οταν δεν κοιταει ο διαιτητης, και οταν τους ακουμπησεις πλακωνει πανω ολη η ομαδα.

Προσωπικα πιστευω οτι ο Ματερατσι το εκανε επιτηδες για να προκαλεσει καβγα σ'αυτην την φαση. Γιατι ο Λιπι θα προτιμουσε να γινει καβγας και να αποβληθει οποιοσδηποτε απο τους αμυντικους του για να αποβληθει μαζι του και ο Ζινταν (κραταμε τον ζινταν μακρυα απο την ασπρη βουλα).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Snips

Κάτι πήρε και το μάτι μου για τον Buffon; Ποια αθέμητα μέσα χρησιμοποιεί δεν κατάλαβα;

Οταν στηνεις παιχνιδια για να παρεις λεφτα(λες και δεν σου φτανουν αυτα που παιρνεις κανονικα) εγω ετσι οτ λεω...........

Link to comment
Share on other sites

Fifa investigates Zidane red card

μα τι του είπε?

"I held his shirt, for only a few seconds," said Materazzi, who had scored Italy's equaliser after Zidane put France ahead from the penalty spot.

"He turned towards me and scoffed at me, looking at me with super arrogance, up and down.

"He said 'if you really want my shirt, you can have it later.'

"It's true, I shot back with an insult."

"BBC Radio Five Live asked for help from a deaf lip reader, Jessica Rees, who read the words phonetically to an Italian translator.

She deciphered the insult as being "you're the son of a terrorist whore" - a translation also carried by many national newspapers in Britain on Tuesday.

The BBC's Ten O'Clock News also called in experts to study the television footage of the incident and determined the following:

Materazzi's first word to Zidane was "no" before he then told him to "calm down".

He then accused him of being a "liar" and wished "an ugly death to you and your family" on the day the Frenchman's mother had been taken to hospital ill. This was followed by "Go f*** yourself".

Zidane's agent, Alain Migliaccio, has hinted that Zidane will soon reveal exactly what was said by Materazzi. "

"I didn't call Zidane a terrorist and certainly didn't mention his mother."

France's arrival home in photos

_41873980_zidpayback203.jpg

_41872092_zidane203.jpg

_41873488_tears_getty300.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από apostglen46

Σιγουρα δεν ήταν αμετοχος.............

Οσο για αυτα που ειπε ο Ματερατσι..............Και λιγη ήταν η κουτουλια.................

Στοιχεία....όχι εικασίες. Επειδή ο πρόεδρος έκανε ότι έκανε, να κρεμάσουμε τους παίχτες; (Και ο άνθρωπος δεν είναι απλός παίχτης είναι Ο ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ KEEPER για μένα). Φταίει ο Jole και ο Γεωργάτος δηλαδή αν έβαζε το χεράκι του ο Κόκκαλης;

Αλήθεια υπάρχει περίπτωση να αποδειχθεί τίποτα; Ο καθένας θα λέει τα δικά του. Και μου φαίνεται πολύ "στημένο" το terrorist και το "ugly death κτλ".

Αν θες να βρίσεις, βρίζεις με κάτι που να γεμίζει το στόμα. Και υπάρχουν πολλές βρισιές "αλλά ιταλικά" που τις ξεστομίζεις με μεγαλύτερη ευχαρίστηση, και "ακούγουνται" και καλύτερα στο αυτί του θύματος. :p

Link to comment
Share on other sites

χμμμ... άποψή μου: δεν μπορούμε να ξέρουμε τι έγινε, και αυτά τα "είσαι γιος ...τανας τρομοκράτισσας" ή οι δηλώσεις της μαμάς-Ζηντάν "θέλω τα @@ του Ματεράτση, στο πιάτο, φλαμπέ" είναι της φαντασίας των (άγγλων κυρίως) δημοσιογράφων, που δεν έχουν τι να γράψουν και γράφουν ότι κατέβει στη κούτρα τους, και ψαρώνουν όλοι οι άλλοι (μαζί κι εμείς)

Μέχρι να μας πει ο Ζιντάνης τι του είπε ο Ματεράτσης (Αλέφας σπίκινγ :hehe:) δε μπορούμε να λέμε "έχει δίκιο ο Ζιντάν" ή να παίρνουμε θέση.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι... δεν το είχα πάρει χαμπάρι.. Αλλά σε αυτές τις δηλώσεις παίζουν κι άλλα πράματα, όπως το γεγονός ότι υπάρχει άρθρο στον κανονισμό της FIFA, όπου αν κάποιος παίκτης, προπονητης ή παράγοντας προσβάλει κάποιον αντίπαλο, είτε αφαιρούνται 3 βαθμοί από την ομάδα, είτε (αν δεν "δίνει" βαθμούς το ματς, όπως για παράδειγμα ο τελικός) αποβάλλεται η ομάδα.

Και επειδή ο Ζιζού, δεν είναι παράδειγμα "ατσάλινου" χαρακτήρα, υπάρχει στο βάθος του μυαλού μου, μια υποψία, ότι πάει να τα συμμαζέψει, και να περισώσει ότι μπορεί. Γιατί είχε πει, μέσω του ατζέντη του, ότι δεν πρόκειται να αποκαλύψει τι του είπε ο Ματεράτσι..

Link to comment
Share on other sites

deninho 10 λεπτά πριν πάνε στα πέναλτυ, πρέπει να του είπε (τουλάχιστον 1 φορά) κάτι πολύ βαρύ ρα συ.

Δεν είναι ρομπότ, τσαντίστηκε και του την έριξε και ο άλλος σφάδαζε από τον πόνο ο μαντράχαλος μη ξεράσω...

Link to comment
Share on other sites

Αμα....Αν...Τι....Ισως....Πρεπει....Πιστευω....Οταν....

και αμα η γατα μου ειχε ροδες θα ηταν αραμπας. αυτο εχω να πω

με εικασιες ακρη δε βγαινει και επειδη δεν ησασταν διπλα να ακουσετε τι ειπε ο ματερατσι στον λατρεμενο σας ζιζου που του δινετε συγχωροχαρτι ετσι ευκολα καλυτερα να σταματησετε γιατι αναλωνουμε BW.

Τη περιπτωση να τον μηδενισε ο ματερατσι σαν παιχτη και να βλεπει το χρονο να περναει μη μπορωντας να νικησει + γκαντεμια του και να του πε τιποτα οπως "αντε να χαθεις φαλακρο πουλι" δεν την εχετε υπολογισει??? πρεπει δλδ να του κατεβασε ολο το βασιλειο των ουρανων για να τα παρει?

την ψυχολογια του παιχτη που προετοιμασε ενα εθνος οτι ειναι το κυκνειο ασμα του και θα δωσει τα ρεστα του καθως και οοοολη τη πιεση των ΜΜΕ μαζι και δε μπορει να βαλει γκολ λογω γκαντεμιας και εχει ΣΚΑΣΕΙ απο τα νευρα του δε παιζει ε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.