Jump to content



Let the conroe games begin (updated)


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 19:14]

Αν θέλετε ΚΑΙ pre-tested θα είναι.............Είναι Ε6600 ES..........με ξεκλίδωτα multies......... :)

Τι να τα κάνεις τα multi προς τα κάτω :D προς τα πάνω είναι το πρόβλημα. Πάνω από 450 fsb είναι δύσκολο για οποιαδήποτε μητρική

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 19:33]

Με ΑΕΡΑ είναι ........με μία Zalman ψύκτρα........ :D

Να βάλει το vapochill Conroe Speed να γίνει της πόπης τα gigahertz.

Ελα έλα άπιστοι συνονωματοι προσέλθετε στο θρεντ του trooper να δειτε αμή δύναμη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 20:08]

ωραια αποτελεσματα,για να δουμε οταν θα βγει το 4Χ4 τι θα γινει,αναμαινεται βρασμος......

Ναι........2 x FX64 και μητρική πανάκριβη = 3000 Ευρώ........Χμμμμ.........Θα "βράσουν" οι τσέπες μας........του "αγίου" ανήμερα όταν βγούν..... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Ναι........2 x FX64 και μητρική πανάκριβη = 3000 Ευρώ........Χμμμμ.........Θα "βράσουν" οι τσέπες μας........του "αγίου" ανήμερα όταν βγούν..... :D

γιατι το λες αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 20:16]

γιατι το λες αυτο?

Ποιό?......το "αγίου" ή το 3000 Ευρώ?.......Γιατί έχεις την εντύπωση ότι θα πάρεις 2 x 3800 x 2 , θα τους βάλεις πάνω και θα δουλεύει?.......Νομίζω ότι έχει "υψηλές" βλέψεις η AMD...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 20:21]

δλδ ο X6800E που εχει 750 λιρες ειναι φτηνος και μετα λετε για τον fx:p

Όχι ΔΕΝ είναι φτηνός ΑΛΛΑ είναι ΠΙΟ φτηνός από τον FX62 και με τη ΔΙΠΛΑΣΙΑ απόδοση..... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Ποιό?......το "αγίου" ή το 3000 Ευρώ?.......Γιατί έχεις την εντύπωση ότι θα πάρεις 2 x 3800 x 2 , θα τους βάλεις πάνω και θα δουλεύει?.......Νομίζω ότι έχει "υψηλές" βλέψεις η AMD...... ;)

Κοιτα Γιωργο τα πραγματα τα ξερεις πολυ καλυτερα απο μενα,αλλα δεν νομιζω να μην παιζουν,δλδ σε mobo με 2 opteron 940 πως παιζανε?και η διπλασια αποδοση την εννοεις με κλοκ?γιατι σε κανονικες συνθηκες ειναι περιπου 30%πιο γρηγορος στα Παιχνιδια ο Χ6800Ε

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο, έχεις χαλάσει ....:(

Η ειρωνεία δεν έχει θέση σε ένα φόρουμ.... :mad:

ΜΑΜΩ την καταδίκη μου....

Εχεις κάτι να πείς ?????

ΠΕΣ το και τελείωνε.... ΑΣΕ ΤΑ ΕΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤIΣ HIPRO μαμακίες...

Μεγάλος σε ηλικία - Τεχνικός με @ΡΧΙΔΙΑ αλλά το υφάκι σου θέλει διόρθωμα..... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Γιώργο, έχεις χαλάσει ....:(

Η ειρωνεία δεν έχει θέση σε ένα φόρουμ.... :mad:

ΜΑΜΩ την καταδίκη μου....

Εχεις κάτι να πείς ?????

ΠΕΣ το και τελείωνε.... ΑΣΕ ΤΑ ΕΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤIΣ HIPRO μαμακίες...

Μεγάλος σε ηλικία - Τεχνικός με @ΡΧΙΔΙΑ αλλά το υφάκι σου θέλει διόρθωμα..... :mad:

φταινε οι κακες παρεες:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 20:29]

Γιώργο, έχεις χαλάσει ....:(

Η ειρωνεία δεν έχει θέση σε ένα φόρουμ.... :mad:

ΜΑΜΩ την καταδίκη μου....

Εχεις κάτι να πείς ?????

ΠΕΣ το και τελείωνε.... ΑΣΕ ΤΑ ΕΡΩΝΕΥΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤIΣ HIPRO μαμακίες...

Μεγάλος σε ηλικία - Τεχνικός με @ΡΧΙΔΙΑ αλλά το υφάκι σου θέλει διόρθωμα..... :mad:

:...: :...:

Dag ΠΟΥ την είδες την ειρωνεία αγόρι μου?.......Helloooo!....... :confused:

EDIT: Ααααα δεν ξαναμιλάω.........Τώρα τελευταία οι AMD-άδες έχετε γίνει πολύ ευέξαπτοι και δεν ξέρω που οφείλεται αυτό....!........ :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.