Jump to content



Let the conroe games begin (updated)


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Nos-Dio

με την διαφορα οτι το σφυρι δεν ειναι και η καλυτερη μητρικη.450-500 θα παιξουν αυτοι που θα εχουν phase...εστω και με 2v στο chipset.

αυτη τη στιγμη το σφυρι ειναι η καλυτερη μητρικη, στο μελλον δε ξερω στανταρ περιμενουμε τη δουλεια του οσκαρ με τις κιτρινες DFI :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αυτη τη στιγμη το σφυρι ειναι η καλυτερη μητρικη, στο μελλον δε ξερω στανταρ περιμενουμε τη δουλεια του οσκαρ με τις κιτρινες DFI :devil:

ερχεται και η ασους πολυ συντομα...πιο γρηγορη και παει 450.Λογικα με chipset voltage θα πηγαινει και πιο πανω.Η DFI τερματιζει στα 533 απο οτι μου ειπαν και η Ασους 500(bios εννοειται).Για το σφυρι καποιοι λενε οτι δεν δινει σωστα timings στις μνημες.

ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ...:p:D

Link to comment
Share on other sites

το ASUS παίζει αρκετά καλά το FSB, αλλά το νέο BIOS (που βοηθάει το FSB) χάλασε το VCore που κάνει reset .... από Παρασκευή θα μπω και εγώ στο παιχνίδι των Conroe... Trooper, με τρελλαίνουν τα 4G με αέρα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stelaras [Σήμερα, στις 18:39]

Trooper , επειδη μαλλον δεν ειδες το post μου νωριτερα ...

Οι μνημες στα ποσα επαιζαν στα 436 ??? 1-1 με 3-3-3 ??

Μπα κάτι άλλο παίζει. Και γω 2 ερωτησούλες που έκανα πήγαν στο βρόντο :whistling

Link to comment
Share on other sites

:devil: Λέτε να κάηκαν τα CPU - MOBO που δε μιλάνε ?:devil:

Θα μπλεδιάσουν και πάλι όλα τα ΗiBot Benchmarks, :(

Γιατί ΘΕΕ μου να ζήσω μια τέτοια ταπείνωση ????? :D

Παρ'όλα αυτά ..... :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Τι το περίεργο έχει η εικόνα?Το μόνο που βλέπω είναι μια μαυρισμένη περιοχή, θες να μας δείξεις ότι έχεις αντεγραμμένα windows??Κατά τα άλλα δε βλέπω τπτ περίεργο....:getlost::innocent: :whistling :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis [Σήμερα, στις 19:21]

Τι το περίεργο έχει η εικόνα?Το μόνο που βλέπω είναι μια μαυρισμένη περιοχή, θες να μας δείξεις ότι έχεις αντεγραμμένα windows??Κατά τα άλλα δε βλέπω τπτ περίεργο....:getlost::innocent: :whistling :giveup:

ελα βρε, δεν τα λενε αυτα.

τοσο καιρο περιμεναν τα παιδια να γελασει το χειλακι τους.

σειρα τους ειναι τωρα...

Link to comment
Share on other sites

troopyyy...που είσαι ωρεεεε....εδώ περιμένει λαός....τσακίζει λέμε ο 6600 ... :happy2: :happy2:

....hipro άντε ρε μαν.... πουσε και συ... τι έγινε μοντάρεις την κεφαλή από το casc8.... :devil:

πωω... δεν θα κρατηθώ λεμέ ούτε μέχρι τις διακοπές....αλλά δεν πρέπει...δεν πρέπει....:p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

ερχεται και η ασους πολυ συντομα...πιο γρηγορη και παει 450.Λογικα με chipset voltage θα πηγαινει και πιο πανω.Η DFI τερματιζει στα 533 απο οτι μου ειπαν και η Ασους 500(bios εννοειται).Για το σφυρι καποιοι λενε οτι δεν δινει σωστα timings στις μνημες.

ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ...:p:D

Βασικά ειναι η μόνη που υπάρχει αυτη τη στιγμή! Γιαυτο και την πήρα. Σιγουρα οι άλλες που θα βγούν αργότερα θα ειναι καλές και ισως και καλύτερες, αλλα δε με πειράζει :)

Αρχική απάντηση από Stelaras

Trooper , επειδη μαλλον δεν ειδες το post μου νωριτερα ...

Οι μνημες στα ποσα επαιζαν στα 436 ??? 1-1 με 3-3-3 ??

Σορρυ νομιζα οτι το ειχα πει, ναι 1:1 με 3-3-3-10 και 2.2v.

Αρχική απάντηση από georgesod

Μπα κάτι άλλο παίζει. Και γω 2 ερωτησούλες που έκανα πήγαν στο βρόντο :whistling

Ρώτησες για το fsb κάτι, 9χ400 bootarei κανονικα windows κλπ, οι υπόλοιπες αλλαγες εγιναν με clokcgen στα windows. Τι αλλο ρώτησες ?:D

Αρχική απάντηση από Dagalidis

:devil: Λέτε να κάηκαν τα CPU - MOBO που δε μιλάνε ?:devil:

Θα μπλεδιάσουν και πάλι όλα τα ΗiBot Benchmarks, :(

Γιατί ΘΕΕ μου να ζήσω μια τέτοια ταπείνωση ????? :D

Παρ'όλα αυτά ..... :worship: :worship: :worship:

Βρε κουνήσου απο τη θέση σου ! :hehe: Μια χαρα ειναι τα πράγματα, θα ποστάρω και pics αργότερα μπας και πειστείς άπιστε Θωμά!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 20:23]

Ναι αν εξαιρέσεις ότι το AXE είναι το Τσεκούρι....η το αποσμητικό για μασχάλες....μέσα είστε όλοι με το Σφυρί:p:hehe:

:D :D Λέω και γω ξέχασα τα αγγλικά μου... :p

Link to comment
Share on other sites

Η αισθησή μου ειναι οτι ειναι πολυ σταθερή η μητρική, και φαινεται να πατάει γερα. Επισης ειναι πάρα πολυ γρήγορο γενικά..Τι αλλο να πω :D

Να βάλω κανα game για bench ? Για πειτε καμια ιδεα

Link to comment
Share on other sites

δε μας ρίχνεις το testaki στο fear που το έχουμε μια απορία?

αίσθηση: στις κλειστές εμφανίζεται λίγο υποστροφικό, ενώ το πίσω μέρος δε σου εμπνέει εμπιστοσύνη... :tomato::D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sol

δε μας ρίχνεις το testaki στο fear που το έχουμ μια απορία?

Πολύ καλή ιδέα!

:OT:

Αρχική απάντηση από darkCount

Ναι αν εξαιρέσεις ότι το AXE είναι το Τσεκούρι....η το αποσμητικό για μασχάλες....μέσα είστε όλοι με το Σφυρί:p:hehe:

Ήθελα να το πω κι εγώ αλλά φοβόμουν επιδρομή με το Beverly :p

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.