Jump to content



Let the conroe games begin (updated)


Trooper

Recommended Posts

Χμμ για το ρεύμα που ρωτάτε, το 3.922 ειναι με 1.475, εχω σκοπό να δώσω το πολύ 1.5 για αέρα. Πιστεύω τα 4Giga να τα πιάσω :D

Αρχική απάντηση από Borg

Που να βρεις παιδί μου χρόνο εσύ με τα aq40 και necrop τώρα :p

Btw καλορίζικος ;)

Πως με καταλαβαίνουν μερικοί άνθρωποι :hehe:

Αρχική απάντηση από ea6gka

πειτε και που μενει ο τρουπερ, και εγω στην Ισλανδια θα μπεντσαρα με αερα στα 4 γιγα και την αρκουδα τη πολικη να μου κλεινει πονηρα το ματι :hehe:

τρουπερ το ΝΒ του σφυριου στα FSB αυτα ποσο ζεστο ειναι ?

:hehe: Αθήνα μένω και δεν νομίζω να ειναι και τόσο δροσερά :p , στο δωμάτιο ενα a/c αλλα με θερμοκρασία δωματίου 26-27 βαθμούς περίπου.

Λιγο που τα τσέκαρα, και οι 2 ψύκτρες ηταν απο κρύες εως χλιαρές, η ψύκτρα του cpu βαράει λιγο απ'ολα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Δε κάνεις παράλληλα συγκριτικά και με τον 4400+ που διαθέτεις? ;)

Πολύ ψηλά πάντως πάει ο πήχυς!!!

Το θέμα είναι να είναι όλα τα κομμάτια καλά σαν αυτό και να υπάρχει διαθεσιμότητα!

Τότε η AMD θα βγάλει κάτι καλό και υπάρχουνε επιτέλους καλά cpu και μεγάλος ανταγωνισμός στην αγορά!

Link to comment
Share on other sites

H amd εχει καταλαβει οτι εχασε το παιχνιδι και απλα ανακοινωσε οτι τεραμ τα cpu με 1mb ή 1+1mb L2 μνημη εκτως των FX και θα τα βγαζει ολα με 512+512...οπως η παλια καλη amd που πολουσε επειδη ηταν φτηνη...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

H amd εχει καταλαβει οτι εχασε το παιχνιδι και απλα ανακοινωσε οτι τεραμ τα cpu με 1mb ή 1+1mb L2 μνημη εκτως των FX και θα τα βγαζει ολα με 512+512...οπως η παλια καλη amd που πολουσε επειδη ηταν φτηνη...:D

Δε νομίζω να μείνει έτσι γιατί αλλιώς είναι εις βάρος μας!Αλλιώς η Intel θα καβαλίσει το καλάμι και θα έχει την ευκαιρία να διώξει και πολύ σαβούρα!Μακάρι να μπορούμε να βρούμε όλοι κομμάτια σαν αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Αμα μπουνε και αλλα τετοια benches με βλεπω παλι με Intel! Εχω εντυπωσιαστει!

Βεβαια σαν κλασσικος Amdας θα περιμενω μπας και κανει καμια κινηση εκπληξη, αν και δεν το πολυβλεπω...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Πραγματικα θελω να δω τι κερδιζεις στους conroe με νερο:rolleyes:

κοιτα , δε ξερω αν θα κερδισεις σε ΜΗΖ αλλα σιγουρα στα ιδια ΜΗΖ θα παιζει εντελως silent το νερο. αν και πιστευω οτι με το κοματια αυτα θα τερματιζει το μομπο παρα ο επεξεργαστης , το σφυρι δινει ΜΑΞ ΦΣΒ = 433.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

κοιτα , δε ξερω αν θα κερδισεις σε ΜΗΖ αλλα σιγουρα στα ιδια ΜΗΖ θα παιζει εντελως silent το νερο. αν και πιστευω οτι με το κοματια αυτα θα τερματιζει το μομπο παρα ο επεξεργαστης , το σφυρι δινει ΜΑΞ ΦΣΒ = 433.

με την διαφορα οτι το σφυρι δεν ειναι και η καλυτερη μητρικη.450-500 θα παιξουν αυτοι που θα εχουν phase...εστω και με 2v στο chipset.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.