Jump to content



Let the conroe games begin (updated)


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 399
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:57]

συγνωμη αλλα κατι τετοιο δεν εκανε ο γοριλας και πεσατε να το ξεσκισετε?

Το σκέφτομαι απ'την ώρα που είδα το θέμα.Και το χειρότερο?Ο ίδιος ο δημιουργός ήταν εναντίον για τον ίδιο λόγο.Τι να πείς..

Δεν πρόκειται να συνεχίσω το Off topic,απλά θα περιμένω να δώ τ'αποτελέσματα.Καλορίζικος Τrooper..:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown [Σήμερα, στις 23:55]

αρχισαν τα γλεντια :fun: :fun: :fun: :fun: :flower:

Γλέντια θα αρχίσουν όταν όλοι αυτοί που "καίγονται" για Conroe θα μπορέσουν να τον βρούν πουθενά.... :D (πριν το 2007)

Βέβαια υπάρχουν και οι λίστες αναμονής - τα κουπόνια - οι ουρές στα μαγαζιά - οι καλές δημόσιες σχέσεις, ΚΑΙ ΠΑΝΩ από όλα η Προσευχή στον ΠΑΝΑΓΑΘΟ να είναι και αυτοί μέσα στο 10% των ευτυχέστερων ανθρώπων στον κόσμο που θα αποκτήσουν στα χέρια τους το διαμάντι της τεχνολογίας....

Κρίμα που δεν είναι Χριστούγεννα για να έχουμε και την ελπίδα του ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ αφού αποδεδιγμένα ήμασταν και γ@μώ τα παιδιά όλη την χρονιά, άρα δικαιούμαστε και ένα δώρο..... :D

Το πάρτυ άρχισε, αλλά η χορωδία λείπει (διαθεσιμότητα).... :D

ΥΓ... ΤROOPER Σου εύχομαι με κάθε ειλικρίνια ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕ..... :T: :worship:

Μακάρι η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ να ακουστεί και πάλι διεθνώς με τρελλά ΣΚΟΡ....;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 02:07]

Γλέντια θα αρχίσουν όταν όλοι αυτοί που "καίγονται" για Conroe θα μπορέσουν να τον βρούν πουθενά.... :D (πριν το 2007)

Βέβαια υπάρχουν και οι λίστες αναμονής - τα κουπόνια - οι ουρές στα μαγαζιά - οι καλές δημόσιες σχέσεις, ΚΑΙ ΠΑΝΩ από όλα η Προσευχή στον ΠΑΝΑΓΑΘΟ να είναι και αυτοί μέσα στο 10% των ευτυχέστερων ανθρώπων στον κόσμο που θα αποκτήσουν στα χέρια τους το διαμάντι της τεχνολογίας....

Κρίμα που δεν είναι Χριστούγεννα για να έχουμε και την ελπίδα του ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ αφού αποδεδιγμένα ήμασταν και γ@μώ τα παιδιά όλη την χρονιά, άρα δικαιούμαστε και ένα δώρο..... :D

Το πάρτυ άρχισε, αλλά η χορωδία λείπει (διαθεσιμότητα).... :D

ΥΓ... ΤROOPER Σου εύχομαι με κάθε ειλικρίνια ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕ..... :T: :worship:

Μακάρι η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ να ακουστεί και πάλι διεθνώς με τρελλά ΣΚΟΡ....;)

Α ρε dag. Στην αρχή αμφισβητούσατε μερικοί το ότι υπάρχει.:D Στην συνέχεια αν και είχαν γίνει 1000 preview & review το πρόβλημα ήταν η αξιοπιστία όσων γραφόταν. Τώρα το ρίξαμε στην έλλειψη διαθεσιμότητας; Λοιπόν απ' όσο ξέρω θα γίνει ένα συγκριτικό εδώ πέρα οπότε θα δούμε για τα καλά τι παίζει. Πάντως πιστεύω να συμφωνείς μαζί μου ότι το 21 για 2,4 είναι αν μη τι άλλο εντυπωσιακό

Τrooper εύχομαι να bench-άρεις στα 4100 με αέρα (όπως είδα και αλλού) και 3900 για 24/7

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Το πάρτυ άρχισε, αλλά η χορωδία λείπει (διαθεσιμότητα).... :D

Ρε συ Dag, ενταξει κι εμεις AMD Fan boys ημαστε, αλλα κοψε κατι.

Το οτι η AMD δεν εχει κατι να δειξει αυτη την στιγμη, το ριχνουμε στον αναδρομο Ερμη, στην Ιερη αγελαδα στο Κιργισταν που εχεσε στραβα, στους παγους που λιωνουν στους πολους και στο οτι το υποθαλασσιο ρευμα του Ατλαντικου ηταν 0,01 βαθμους κελσιου θερμοτερο απο περυσι. Αλλα εδω περα βλεπουμε αποτελεσματα.

Και η NV ειχε το ιδιο προβλημα με διαθεσιμοτητα, με τις 7900GT και GTX αλλα δεν ειδα να χτυπιεσαι τοσο....(NV fanboy)

Χαλαρωσε, απολαυσε και παραδεξου οτι ειναι μπροστα. Το αν θα βρεθουν κομματια, να παρω-παρεις-παρουμε ολοι, θα φανει οταν θα βγουνε προς τα οξω. Στην τελικη που ξερεις, μπορει τα κουπονια απο τις εφημεριδες και τα supermarket να βοηθησουν....

Link to comment
Share on other sites

Thx για τις ευχές guys :) (εστω και αν μερικοι ειναι καχύποπτοι οπως πάντα)

Δεν ειχα και πολύ χρόνο, και απλά ηθελα να δείξω το 21 πι στα default που με αφησε εντυπωσιασμένο. Ελπίζω σήμερα μετά απο μερικά μοντάκια, να βγει κάτι καλό :)

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν θα απαντησω με αυτο που θα ηθελα....θα απαντησω με τις δικες σου αντιδρασεις σε ενα παρομοιο thread...και να μου πεις εσυ τι θα επρεπε να πω ή να μην πω...

Αρχική απάντηση από Trooper

btw κι εγω δε βλέπω το νοημα του thread, χωρίς νούμερα δε μου λέει κατι... Απο τη στιγμή που ειναι πρώιμοι οι οδηγοί (πες μας και κατι καινούριο nvidia) , εμένα μου φάινεται σαν διαφήμιση ή κάτι του στύλ "κοιτάξτε τι έχω και παίζω"....(και πραγματικά δεν έχω ιδέα ποιος δουλεύει που και για ποιον...) Και το SLI εξακολουθεί να ειναι μούφα υλοποίηση... (είχα και επειδή την είχα πατήσει το λεω)

Αρχική απάντηση από Trooper

Απλα μερικοι δε μπορουν να καταλάβουν οτι δεν ειδαμε και τιποτα το σπουδαίο. 4 νέες κάρτες, χωρίς drivers σωστούς, με ενα μέτριο cpu, τις κοτσαραμε πάνω στα γρήγορα, τραβήξαμε 1-2 bench, 1-2 pics ισα για να προλάβουμε να πούμε οτι κάναμε κάτι πρώτοι. Το νόημα πιο ειναι ? Να αποτρέψουμε τους πολλούς που θα τρέξουν να αγοράσουν 4χ 7950 ? ή να γίνει λίγος ντόρος ?

Kαλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις και καλα κλοκια...:D

3.6 τα εχει με μια καλη αεροψυκτρα...:D

Link to comment
Share on other sites

καταρχην καλοριζικος και καλοκλοκαριστος. Τωρα οσον αφορα για τα off topic σχολια να πω οτι ενταξει βρε παιδια ολοι λιγο πολυ ζηλευουμε (με την καλη εννοια ελπιζω) δεν ειναι κακο να το παραδεχτουμε ειναι ανθρωπινο αλλα καλο θα ηταν πανω σε αυτο το αιθημα της ζηλιας να μην προσβαλουμε τον αλλο. Αυτο ισχυει για ολους και ολες τις καταστασεις και τελος παντως εγω δεν το θεωρω επιδειξη το να δειχνεις στους αλλους κατι που πηρες πριν κυκλοφορησει αλλα ενημερωση για οσους ενδιαφερονται. Στο κατω κατω οι περισσοτεροι μπαινουμε στο φορουμ για ενημερωση και ανταλλαγη αποψεων αλλα καμια φορα ξεφευγουμε και τα θεματα παιρνουν φωτια. Θα παρακαλεσω να αφησουμε τον φιλτατο trooper να μας δειξει και απο κοντα τι κανει ο νεος επεξεργαστης που σιγουρα παιδευτηκε για να αποκτησει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geoal

καταρχην καλοριζικος και καλοκλοκαριστος. Τωρα οσον αφορα για τα off topic σχολια να πω οτι ενταξει βρε παιδια ολοι λιγο πολυ ζηλευουμε (με την καλη εννοια ελπιζω) δεν ειναι κακο να το παραδεχτουμε ειναι ανθρωπινο αλλα καλο θα ηταν πανω σε αυτο το αιθημα της ζηλιας να μην προσβαλουμε τον αλλο. Αυτο ισχυει για ολους και ολες τις καταστασεις και τελος παντως εγω δεν το θεωρω επιδειξη το να δειχνεις στους αλλους κατι που πηρες πριν κυκλοφορησει αλλα ενημερωση για οσους ενδιαφερονται. Στο κατω κατω οι περισσοτεροι μπαινουμε στο φορουμ για ενημερωση και ανταλλαγη αποψεων αλλα καμια φορα ξεφευγουμε και τα θεματα παιρνουν φωτια. Θα παρακαλεσω να αφησουμε τον φιλτατο trooper να μας δειξει και απο κοντα τι κανει ο νεος επεξεργαστης που σιγουρα παιδευτηκε για να αποκτησει.

Τα δικα μου σχολια ηταν αυτα....:D

Kαλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις και καλα κλοκια...

3.6 τα εχει με μια καλη αεροψυκτρα...

Τα αλλα ηταν στον Trooper στο θεμα μου με τις 7950...οποτε τα:

Αρχική απάντηση από geoal

καταρχην καλοριζικος και καλοκλοκαριστος. Τωρα οσον αφορα για τα off topic σχολια να πω οτι ενταξει βρε παιδια ολοι λιγο πολυ ζηλευουμε (με την καλη εννοια ελπιζω) δεν ειναι κακο να το παραδεχτουμε ειναι ανθρωπινο αλλα καλο θα ηταν πανω σε αυτο το αιθημα της ζηλιας να μην προσβαλουμε τον αλλο. Αυτο ισχυει για ολους και ολες τις καταστασεις και τελος παντως εγω δεν το θεωρω επιδειξη το να δειχνεις στους αλλους κατι που πηρες πριν κυκλοφορησει αλλα ενημερωση για οσους ενδιαφερονται. Στο κατω κατω οι περισσοτεροι μπαινουμε στο φορουμ για ενημερωση και ανταλλαγη αποψεων αλλα καμια φορα ξεφευγουμε και τα θεματα παιρνουν φωτια. Θα παρακαλεσω να αφησουμε τον φιλτατο trooper να μας δειξει και απο κοντα τι κανει ο νεος επεξεργαστης που σιγουρα παιδευτηκε για να αποκτησει.

πανε αλλου...καλη σας μερα και σταματω τα OT... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

........αρχίσαμεεεεεεε.......... :D

ασχετο με τα υπολοιπα....

αλλα μου θυμισες το ανεκδοτο που παει ενας σε ενα μπαρ

και λεει βαλε μου ενα ουισκακι πριν αρχισουμε..:hehe:

@τροοπερ...

θυσιασε ενα μπανιο..:D

δειξε και 3δ2001 @defaults..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.