Jump to content



Need For Speed: Carbon


nickstamat

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από THRESH

Παίζει.Αν δεν κάνω λάθος το παιχνίδι διαθέτει το Mazda Speed3 το οποίο μεταδίδει τα 250 αλογάκια του στους μπροστινούς.Και πάλι,να διευκρινίσω μια πλακίτσα έκανα για το torque...:)

Το κατάλαβα βρε! Δεν το είπα επικριτικά!!! :) :daisy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδια, τι χαλι ειναι αυτο??? εχει χειρότερα γραφικα απο το MW , παει 2 φορες πιο αργα και ο χειρισμος ειναι χειροτερος απο αυτον του Outrun! Ετσι ειναι η εδω κατι δεν παει καλα?

(α, τα αυτοκίνητα γιατι ειναι ολο juggies ακομα και σε 4χ antialias?)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι γιατί δεν είμαι σίγουρος:

Στο κανονικό παιχνίδι ο χειρισμός στο drift είναι όπως στο demo??? Δηλαδή κάνει ανάποδο τιμόνι από μόνο του???

Δεν είναι εντελώς ελεηνό????

Link to comment
Share on other sites

εμενα το απιχνιδι μαρεσει και μαρεσει πολυ η καμαρο μου... :love: :love: το μονο που δε μαρεσει ειναι που στα drift αλαζει η καμερα και παει πιο πλαγια...τι λαλακια και αυτη....και οτι οι μπατσοι ειναι παντου!!!ελεοσ στο δυτικο κοματι με επιασαν 2 φορες!! προσπαθουσα να ξεφυγω απο μιση ωρα καθε φορα και με σκασμενο το πισω δεξι λαστηχο τη μια φορα μαληστα αλλα τελικα.....αμαν! λιγο πριν τα καταφερω.....τσουπ! ενασ λαλακας με βρησκει...εμενα μου τρεχει πιο ομαλα σε σχεση με το mw...παιξε λιγο με τις ρυθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα arcadιλα ειναι το παιχνιδακι...

δεν καταλαβαινω γιατι γκρινιαζετε....

εδω και δυο τρεις τιτλους ειναι σαφης η κατευθυνση της εν λογω σειρας...

καπου βελτιωνεται (autosculpt, teamates)

και καπου επαιξαν και εχασαν

(υπερβολικα φορτωμενα και γυαλισμενα γραφικα - ψιλοκαρτουνιζουν θα ελεγα..)

αλλα σε γενικες γραμμες ειναι διασκεδαστικο

oi καταβασεις στο canyon ειναι καλη φαση..

το drift μαλλον το χαλασαν...

οι μπατσοι αγριεψαν...

και μου τι σπανε που ολοι οι χαρακτηρες φορανε trendy-militaire συνολακια ή εστω κομματια...

α! και ας μου πει καποιος γιατι δεν εχω επιλογη αναλυσης πανω απο 1280*1024?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

μια χαρα arcadιλα ειναι το παιχνιδακι...

δεν καταλαβαινω γιατι γκρινιαζετε....

Γιατί Γιώργο, το Trackmania Sunrise είναι arcade και μάλιστα αιώνες μπροστά από το NFS:C :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

παλευω να κανω private server αλλα δεν μπορω... εκει στο ea messenger δεν μπορω να επιλεξω φιλαρακια...πως ακριβως παιζει η φαση με το online?

φαουντ ιτ....:D :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα νευρα μου... αλαξα δισκο λειτουργικου και ξαναπερασα το κολοπαιχνιδο επιδη δεν ανηγε αλλιως (το ειχα σε αλλο δισκο) και βαζω το save στο φακελο του ξεκιναω το παιχνιδι και μου λεει unable to load tolis86 τι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? και ειμουνα στο 90% ρε πουτη μου.... γιατι γ@μω τη μου?..... γινεται τιποτα να το σωσω η φτου κιαπτην αρχη?α! και τωρα μου λεει και κατι connecting to ea nation...τοϊνγκ!? τι ειναι αυτο? σε καθε εγκατασταση αλλα πραματα βαζει? :p λολ...:help:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τα νευρα μου... αλαξα δισκο λειτουργικου και ξαναπερασα το κολοπαιχνιδο επιδη δεν ανηγε αλλιως (το ειχα σε αλλο δισκο) και βαζω το save στο φακελο του ξεκιναω το παιχνιδι και μου λεει unable to load tolis86 τι????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? και ειμουνα στο 90% ρε πουτη μου.... γιατι γ@μω τη μου?..... γινεται τιποτα να το σωσω η φτου κιαπτην αρχη?α! και τωρα μου λεει και κατι connecting to ea nation...τοϊνγκ!? τι ειναι αυτο? σε καθε εγκατασταση αλλα πραματα βαζει? :p λολ...:help:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά νομίζω πρέπει να δεις αν το key του save σου είναι ίδιο με του παιχνιδιού...

Το διάβασα κι εγώ σε ένα save 100% completed που κατέβασα και μου φάνηκε περίεργο, αλλά μάλλον έτσι είναι... Αλλά το θέμα είναι ότι εσύ δεν το κατέβασες... Τεσπα δοκίμασε, δε χάνεις τπτ...

To play a downloaded savegame you will have to change the game cdkey to one

the savegame was created with. To do this follow these easy steps:

1) download Cable or any other Hex Program

2) run it and open the save game file you downloaded

CDKEY starts at offset 0000003c

20 Char long (this is near the beggining of the file)

CDKEY ends at offset 00000050

it should be very easy to find - here's an example of the CDKEY:

123a123b123c123d123e 20 CHAR (this is not REAL!!!)

Write the code down. It should be only 20 letters and numbers.

To change CDKEY of the game run

Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\Support\Need for Speed Carbon_code.exe.

The file may be in different folder if you changed your installation options.

Remember to backup your savegames before you try this!

Link to comment
Share on other sites

τι βλακας που ειμαι! κουβαληθηκα μεχρι το πανεπιστημιο και το χειρωτερο ενω κοιμηθηκα μονο 4 ωρες και ενω σημερα εχουμε 17 νοεμβρη!!! ελεοσ και λοοοοοοοολ μαζι.....:cry:

το ανοιξα οκ αλλα γινεται χαμος!!!!!δε μπορω να το βρω....και δε ξερω πως να το χρεισημποιησω αυτο το cable...:cry: εσυ το εκανες? μπορεις να δωσεις μια χειρα?

Link to comment
Share on other sites

@tolis86

1. ’νοιξε το save με σημειωματάριο

2. Στην πρώτη σειρά θα βρεις το CD-Key (είναι γραμμένο με κεφαλαία, ξεχωρίζει)

screenshot10vb9.jpg

3. Τρέξε από τον φάκελο C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\Support το Need for Speed Carbon_code.exe και βάλε το CD-Key

4. Ξεκίνα το παιχνίδι και παίξε ;)

Link to comment
Share on other sites

αλαξα το σεριαλ στο save και στο παιχνιδι με ενα ιδιο και για τα δυο αλλα παλι τζιφος υι μεγαλη σπασ@ρχιδι@ ειναι αυτη? ελεος! δλδ δε μπορω να κανω ενα φορματ δλδ και πρεπει να το παιξω απο την αρχη τη κ@ριολα που ειναι η ΕΑ....

εδιτ¨τελικα ειχα κανει λαθοε αντεγραφα ενα z το οποιο δεν ηταν μερος του σεριαλ και γιαυτο εβγαζε σφαλμα... τωρα ενταξη παιζει κανονικα!! ευχαριστω πολυ παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.