Jump to content



Need For Speed: Carbon


nickstamat

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

"The game appears to be a mix of Need for Speed: Underground and Need for Speed: Most Wanted. You will still have the ability to customize your car, known as pimping your ride to the younger generation. The police chases make a return, and you will find yourself on narrow roads, and deep within canyons trying to avoid capture. Apparently there will be a a driving crew of some sort, each with different talents related to cars (such as tuning). The opponents you race against will also feature certain characteristics, for example, some people may try to ram your car off the road, while a drafter will ride behind you to catch your draft. The game is called Carbon because it takes place in Carbon Canyon, a popular place in California for motorheads to meet. Finally, there will be anywhere from 50-100 vehicles, with Porsche being included this time around."

http://boards.ign.com/Message.aspx?topic=119872111&brd=8270&start=119872344

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

"The game ........ .... with Porsche being included this time around."

http://boards.ign.com/Message.aspx?topic=119872111&brd=8270&start=119872344

ε,αφου εχει και porsche τοτε οκ...:p

και στο most wanted δεν ειχε cayman ή αλλο παιχνιδι επαιζα εγω?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dom [Σήμερα, στις 00:12]

Aντε να μην πιγενουν και χαμενες οι καρτες γραφικων!

παιχνιδια!παιχνιδια!καινουρια παιχνιδια με γραφικα και διαρκεια!:devil: :devil: :devil:

διαρκεια τα NFS ? ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ

τωρα για καινουργια γραφικα παιζεται, κατι μου λεει πως θα εχει την ιδια μηχανη με το most wanted οποτε παλι θα τρωμε blurry shadows και lightmaps στην μαπα, επισης θα διαβαζει απτον σκληρο οταν προχωραμε στο ταδε κομματι της πιστας, εκτος αμα τελικα στρωσανε τα ζωα, θα δουμε τον νοεμβριο :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown [Χθες, στις 20:04]

dx10 θα ειναι?.

Εχεις dx10 hardware + DX10 API και ψηνεσαι ? :p οχι ! υπαρχει περιπτωση αυτα τα 2 να ειναι διαθεσιμα (ή εστω το API μαζι με κανα update στην beta των Vista που την εχει και η κουτση μαρια πλεον :p ) τον νομεβριο ? ΟΧΙ !

ο επομενος μην λιποθυμησω ! ( Ψινακης :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το Most wanted μου άρεσε πάρα πολύ, μου θύμισε λίγο την αίσθηση που είχα όταν έπαιζα το ηρωικό NFS - SE.

Τα underground ήταν πιο μούφικα, είναι δυνατόν NFS να μην έχει αστυνομία?

(ps έχω παίξει όλα της σειράς πλην του 2 και του 5 που δεν τά χω τερματίσει).

Βέβαια όλα 1-2 βδομάδες μου παίρνανε.

Αν θέλετε πάντως να φτιάχνετε το αυτοκίνητο και τέτοια, το NFS ποτέ δεν έλεγε μία.

Redline Legal Street Racing, πραγματικά κορυφαίο, αλλά με 1 στούκα χάσατε (πρέπει να ξαναφτιάχνετε το τουτού στο συνεργείο).

Αρχική απάντηση από sofix

ε,αφου εχει και porsche τοτε οκ...:p

και στο most wanted δεν ειχε cayman ή αλλο παιχνιδι επαιζα εγω?

Ναι ναι, Cayman S και Carrera gt.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Yz250

Πιστευω να ειναι μεγαλο και να μην το τελειωσουμε σε μια βδομαδα μεσα :)

αλλος απο εκει παλι!ρε παιδια εγω μετα το 50% εκει και λιγο πιο πανω δεν μπορουσα να συνεχησω ;(

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ρε παιδιά.... το most wanted ήταν πολύ εφεντζίδικο για τα γούστα μου... πολλά super cars ωραία γραφικά και απαράδεκτος έλεγχος στα αμάξια... η αστυνομία ήταν ωραίο add-on αλλα δεν είναι ακριβώς innovation ;)

το underground πάλι το προτιμώ γιατί είχε πιο down-to-earth αυτοκίνητα και είχε πιο πλάκα το φτιάξιμο... to "ψόφιο" mx-5 στο τέλος ήταν πραγματικά τούμπανο :p :p ... η ατμόσφαιρα ήταν πιο ωραία.... το γενικότερο feeling ήταν πιο φιλόξενο...

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως δεν θα καταλαβουν.Το ιδιο με το ΜW θα ειναι.Το μονο που ελπιζω ειναι να εχει καλο lineup απο αυτοκινητα.;)

Κι ενα τοοοοοσο δα flame:rolleyes: :Απο τη στιγμη που αρχισαν να βαζουν γιαπωνεζικα down-to-earth-που-γινονται-τουμπανα αυτοκινητα, το NFS επαψε να αξιζει αυτο το τιμημενο ονομα. Προσωπικα, πλεον τα νεα NFS τα παιζω απο συνηθεια και περιεργεια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

σαν το porsche challenge δεν υπαρχει...

Oh so true... Πρεπει να το ξαναβαλω αυτο το παιχνιδι καποια στιγμη... Κορυφαιο...

Τι λεει τωρα, καθε Νοεμβρη θα χουμε κ απο ενα nfs? καλα τα πανε εκει στην ΕΑ :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.