Jump to content



Need For Speed: Carbon


nickstamat

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

giody :worship:

giorgos_cupra που σαιιι???

Εχει το leman και τρελενεται λεμεεεεεεεεεεεε!!:devil: :jump:

Παιδες σαν το porsche challenge δε θα ειναι,αλλα αξιζει να ασχολεισαι αφου εχει τοσο φετες αυτοκινητα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Blinky

Ξερω οτι θα προκαλεσω flame (:D) αλλα εμενα μετα απο το NFS3 δεν μου αρεσε κανενα, ειδικα τα τελευταια απο το underground1 και μετα τα βρισκω πολυ μονοτονα....ολα τη νυκτα, στους δρομους της πολης και ολη η βαση στο πως θα γινεις ο καλυτερος καγκουρας. Στο 3 επαιζες και στην ερημο, εβαζες και μια atlantica, επαιζες σε χιονια....πολυ πιο ωραια ποικιλια σε γραφικα....

Το nfs se ήταν το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα για pc.

Το 1, το 3 και το 4 (το high stakes) ήταν μακράν τα καλύτερα nfs από άποψη gameplay/εποχή που βγήκαν.

Αρχική απάντηση από MADKiller7

Eγω θα ηθελα το NFS Road Challenge (εχει και τις πιστες του NFS3) μαζι με τα customize,drag,drift του NFSU2 και αστυνομια αλα NFS MW.Επισης θυμηθηκα στο NFS SE μου αρεσε που μια πιστα ηταν σε 3 μερη και συνεχιζοταν το ταξιδι.Δε μπορουν να βγαλουν εναν συνδιασμο με τα καλυτερα απο το καθε NFS???

Εγώ από την πίστα που λες (μάλλον την tropico) θυμάμαι ακόμη τα αερόστατα πάνω από το δρόμο και την πόση εντύπωση μου είχαν κάνει τότε! Αν το βάλει κανείς τώρα το nfs se θα γελάει από τα γραφικά του.

Θυμάμαι επίσης την diablo στα 202.5 μίλια τελική :p

Αρχική απάντηση από gznp

Tώρσ που λες για το 4, αυτό και το 3 ήταν κορυφαία εξαιτίας του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ modding community με τα άπειρα αυτοκίνητα και τις κορυφαίες πίστες. Το κλείδωμα που έβαλαν στο 5 και εν συνεχεία, σε όλα τα υπόλοιπα, απέτρεψε τους modders να ασχοληθούν και τα NFS έχασαν τη διαχρονικότητά τους. Η modding community είναι ΠΟΛΥ σημαντική για κάθε παιχνίδι. ’λλωστε είναι στο χέρι του καθενός αν θα βάλει μια Enzo στο παιχνίδι του ή ένα Tie-Fighter. Είναι κρίμα που η ΕΑ, ενώ γνωρίζει ΠΟΛΥ καλά τι προσφέρει η community αυτή (πολύ πρόσφατο παράδειγμα το BF2) να την κόβει από τα NFS...

Έχοντας παίξει όλα τα nfs, αυτό που βάζω και ξαναπαίζω είναι το 6 (δεν θυμάμαι πώς λέγεται). Δηλ. το μετά από το porsche και πριν από το underground.

Μου αρέσει πολύ το πείραγμα στα inf των αυτοκινήτων, μάλιστα έχω κρατήσει μερικά καλά setup. (mclaren f1 lm τετρακίνητη :p)

Τα αυτοκίνητα που κυκλοφορούσαν για το 3-4 ήταν όντως αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Σαν το porsche unleashed κανενα.............. Συμπαθητικό το U2 που μπορούσες να φτιαξεις το μπρικι σου σε ικανοποιητικα επιπεδα (ξενερωσα με τα kits βαλε ρε μια τουρμπινα της HKS μια Greddy.... με διαφορετικα στατιστικα η καθε μια και τιμες και ασε τον αλλο αναλογα με τα χρηματα-credits να αποφασισει τι θα βαλει).Απο χειρισμο οπως εχει αναφερθει δεν λεει και τιποτα ουτε ελεγε καποιο απο U1 και μετα και ουτε πιστευω θα λεει το Carbon(επιανες με το Lexus 300+ ενω συγρονως δεν ξεπατωνε αλλα ηθελε και τις 6 λωριδες του αυτοκινητοδρομου να στριψει).Oσο για το SLRR αν και δεν ειχε γραφικα ηταν βαρυ του κερατα ηθελε και καμοια 6 patch και παλι καλα δε δουλευε ομως ειχε αρχισει να ψιλοπιανει το νοημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [19-08-2006 19:54]

giody :worship:

giorgos_cupra που σαιιι???

Εχει το leman και τρελενεται λεμεεεεεεεεεεεε!!:devil: :jump:

Παιδες σαν το porsche challenge δε θα ειναι,αλλα αξιζει να ασχολεισαι αφου εχει τοσο φετες αυτοκινητα!

Κατεφθασα aδερφε blade_pan,και συμφωνω με οτι λες.Μπορει να μην ειναι σαν το porsche unleashed με τα πυρηναια και τις τουρμπισμενες 944,αλλα φυσικα θα ασχοληθουμαι αφου εχει Audi....:o ε σορρυ μπερδευτικα,τοσες αμαξαρες εννοω:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Και θα το θαυμαζεις απο πισω...:p :P :p

Ετσι το σωστο να λεγεται,μην λεμε κι οτι θελουμαι δηλαδη....

Αρχική απάντηση από JdCZT

Moνο οταν και αμα το θελήσω

:slap:

Link to comment
Share on other sites

JdCZT: Man το παραπανω ποστ μου το εγραψε ο γιωργος(cupra) αλλα καταλαθος το εστειλε με το δικο μου το name...!!

esdee:πες τα, πες τα...πισοκουνα rulez;) ....αρβαλα ο κωλος και παμε:happy2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.