Jump to content



Need For Speed: Carbon


nickstamat

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από blade_pan [30-06-2006 01:01]

σαν το porsche challenge δεν υπαρχει...γιατι το χαλασανε μετα και μπαινει στις σροφες με 250 δεν ξερω...:sick:

Ελπιζω να το καταλαβουν...

Πέστα ρε blade_pan άντε γιατί όταν τα λέω εγώ σε φίλους με τρελαίνουν.

Ταπεινή μου άποψη είναι πως το Porche Challenge/Unleashed είχε την καλύτερη και πιό αληθοφανή μηχανή φυσικής που έχουν δεί τα nfs μέχρι και σήμερα.

Για μένα το ιδανικό nfs θα ήταν με εκείνη τη μηχανή φυσικής, πίστες που τρέχεις μέρα ΚΑΙ νύχτα και βέβαια ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ (γιατί ρε γ@μότο δεν το έβαλαν στο Most Wanted και ξενέρωσα τη ζωή μου:::):devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [30-06-2006 01:01]

σαν το porsche challenge δεν υπαρχει...γιατι το χαλασανε μετα και μπαινει στις σροφες με 250 δεν ξερω...:sick:

Ελπιζω να το καταλαβουν...

Πέστα ρε blade_pan άντε γιατί όταν τα λέω εγώ σε φίλους με τρελαίνουν.

Ταπεινή μου άποψη είναι πως το Porche Challenge/Unleashed είχε την καλύτερη και πιό αληθοφανή μηχανή φυσικής που έχουν δεί τα nfs μέχρι και σήμερα.

Για μένα το ιδανικό nfs θα ήταν με εκείνη τη μηχανή φυσικής, πίστες που τρέχεις μέρα ΚΑΙ νύχτα και βέβαια ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ (γιατί ρε γ@μότο δεν το έβαλαν στο Most Wanted και ξενέρωσα τη ζωή μου:::):devil:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ξερω οτι θα προκαλεσω flame (:D) αλλα εμενα μετα απο το NFS3 δεν μου αρεσε κανενα, ειδικα τα τελευταια απο το underground1 και μετα τα βρισκω πολυ μονοτονα....ολα τη νυκτα, στους δρομους της πολης και ολη η βαση στο πως θα γινεις ο καλυτερος καγκουρας. Στο 3 επαιζες και στην ερημο, εβαζες και μια atlantica, επαιζες σε χιονια....πολυ πιο ωραια ποικιλια σε γραφικα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Blinky

Ξερω οτι θα προκαλεσω flame (:D) αλλα εμενα μετα απο το NFS3 δεν μου αρεσε κανενα, ειδικα τα τελευταια απο το underground1 και μετα τα βρισκω πολυ μονοτονα....ολα τη νυκτα, στους δρομους της πολης και ολη η βαση στο πως θα γινεις ο καλυτερος καγκουρας. Στο 3 επαιζες και στην ερημο, εβαζες και μια atlantica, επαιζες σε χιονια....πολυ πιο ωραια ποικιλια σε γραφικα....

Ρε φιλε πρεπει να σε πειραξε η ζεστη :jump: μου φαινεται εντελως διαφορετικα story πρασπαθεις να συγκρινεις(NFS3 με NFS U1,U2,MW)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μονο ενα πραγμα θα ηθελα να εχει αυτη την φορα το nfs δλδ να εχει μια καμερα στο εσωτερικο του αυτοκηνητου και να φαινονται ολα τα οργανα blinky οντως δεν μπορεις να συγκρινεις αυτα τα παιχνιδια γιατι δεν εχουν καμια σχεση.:D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tα NFS έχουν αλλάξει άρδην με το ρημάδι το Fast n Furious. Καλά τα Underground, fun έχουν αλλά τπτ περισσότερο. Η πόρωση που είχε το Porsche όταν έτρεχα να σπάσω το 2:57 στις ’λπεις δεν υπάρχει σε street racing game πια.

Link to comment
Share on other sites

Eγω θα ηθελα το NFS Road Challenge (εχει και τις πιστες του NFS3) μαζι με τα customize,drag,drift του NFSU2 και αστυνομια αλα NFS MW.Επισης θυμηθηκα στο NFS SE μου αρεσε που μια πιστα ηταν σε 3 μερη και συνεχιζοταν το ταξιδι.Δε μπορουν να βγαλουν εναν συνδιασμο με τα καλυτερα απο το καθε NFS???

Link to comment
Share on other sites

Tώρσ που λες για το 4, αυτό και το 3 ήταν κορυφαία εξαιτίας του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ modding community με τα άπειρα αυτοκίνητα και τις κορυφαίες πίστες. Το κλείδωμα που έβαλαν στο 5 και εν συνεχεία, σε όλα τα υπόλοιπα, απέτρεψε τους modders να ασχοληθούν και τα NFS έχασαν τη διαχρονικότητά τους. Η modding community είναι ΠΟΛΥ σημαντική για κάθε παιχνίδι. ’λλωστε είναι στο χέρι του καθενός αν θα βάλει μια Enzo στο παιχνίδι του ή ένα Tie-Fighter. Είναι κρίμα που η ΕΑ, ενώ γνωρίζει ΠΟΛΥ καλά τι προσφέρει η community αυτή (πολύ πρόσφατο παράδειγμα το BF2) να την κόβει από τα NFS...

Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικα παιχνιδια ρε παιδια δεν αντιλεγω, ουτε κανω απευθειας συγκριση. Απλα προσωπικα ελιωσα απειρες ωρες στο 3 και ελαχιστες στα underground/MW, και αυτο το εντοπιζω στη μονοτονια των πιστων...

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι στο MW δεν μου αρεσε η μερα (κατι εχει αυτη η νυχτα) Και δεν μου αρεσαν τα πολυ κυριλε αυτικινητα πχ lamborgini (γιατι αν ειχα εγω lamborgini δεν θα της αλλαζα τπτ εννω αν επαιρνα toyota supra θα την ειχα κανει τουμπανο) Αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες lambo μπορεί να μην την άλλαζες, άλλοι όμως το κάνουν. Υπάρχουν βελτιωτικοί οίκοι για supercars... Δε λέω ότι είναι φυσιολογικό αλλά όταν παίζεις ένα παιχνίδι κάνεις πράγματα που δεν μπορείς να κάνεις στην πραγματική ζωή. Με τη lambo δε θα περνούσες ποτέ τα 250... και όταν γινόταν κανένα τρακάρισμα θα την είχες βαμμένη...

Γενικά αυτή την άποψη ότι "δεν πειράζεις τα supercars και τα αφήνεις μαμά" δεν την καταλαβαίνω. Δηλαδή γουστάρετε να τρέχετε με 300+ μέσα στην πόλη αλλά δε θεωρείτε φυσιολογικό να πειράζεις το αμάξι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από x-treme [Σήμερα, στις 15:05]

Αν είχες lambo μπορεί να μην την άλλαζες, άλλοι όμως το κάνουν. Υπάρχουν βελτιωτικοί οίκοι για supercars... Δε λέω ότι είναι φυσιολογικό αλλά όταν παίζεις ένα παιχνίδι κάνεις πράγματα που δεν μπορείς να κάνεις στην πραγματική ζωή. Με τη lambo δε θα περνούσες ποτέ τα 250... και όταν γινόταν κανένα τρακάρισμα θα την είχες βαμμένη...

Γενικά αυτή την άποψη ότι "δεν πειράζεις τα supercars και τα αφήνεις μαμά" δεν την καταλαβαίνω. Δηλαδή γουστάρετε να τρέχετε με 300+ μέσα στην πόλη αλλά δε θεωρείτε φυσιολογικό να πειράζεις το αμάξι?

Μαλλον δεν καταλαβες σωστα μ'αρεσουν τα βελτιομενα αυτοκινητα αλλα αν στην πραγματική ζωη ειχα lambo δεν θα του εκανα τπτ αν επαιρνα ομος πχ peugot 106 θα μου αρεσε να το φτιαξω :cool: και τα 300+ που λες ειναι λιγο υπερβολικα
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Tώρσ που λες για το 4, αυτό και το 3 ήταν κορυφαία εξαιτίας του ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ modding community με τα άπειρα αυτοκίνητα και τις κορυφαίες πίστες. Το κλείδωμα που έβαλαν στο 5 και εν συνεχεία, σε όλα τα υπόλοιπα, απέτρεψε τους modders να ασχοληθούν και τα NFS έχασαν τη διαχρονικότητά τους. Η modding community είναι ΠΟΛΥ σημαντική για κάθε παιχνίδι. ’λλωστε είναι στο χέρι του καθενός αν θα βάλει μια Enzo στο παιχνίδι του ή ένα Tie-Fighter. Είναι κρίμα που η ΕΑ, ενώ γνωρίζει ΠΟΛΥ καλά τι προσφέρει η community αυτή (πολύ πρόσφατο παράδειγμα το BF2) να την κόβει από τα NFS...

Συμφωνώ 100% έχοντας κατεβάσει πολύ υλικό για το 3 και το 4. Έκοψαν τα μονταρίσματα πλέον γιατί όταν το Underground είναι κατά βάση modding παιχνίδι, ποιός θα πληρώσει για το U2 ή το MW όταν το community θα παράγει τα ίδια, περισσότερα και καλύτερα για το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 15:13]

Μαλλον δεν καταλαβες σωστα μ'αρεσουν τα βελτιομενα αυτοκινητα αλλα αν στην πραγματική ζωη ειχα lambo δεν θα του εκανα τπτ αν επαιρνα ομος πχ peugot 106 θα μου αρεσε να το φτιαξω :cool: και τα 300+ που λες ειναι λιγο υπερβολικα

Όταν λέω 300+ εννοώ στο παιχνίδι όχι στην πραγματικότητα ρε! Λέω ότι σου φαίνεται φυσιολογικό (στο παιχνίδι) να τρέχεις με 300+ στην πόλη και σου φαίνεται αφύσικο (στο παιχνίδι) να φτιάχνεις μια lambo?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από x-treme [Σήμερα, στις 20:08]

Όταν λέω 300+ εννοώ στο παιχνίδι όχι στην πραγματικότητα ρε! Λέω ότι σου φαίνεται φυσιολογικό (στο παιχνίδι) να τρέχεις με 300+ στην πόλη και σου φαίνεται αφύσικο (στο παιχνίδι) να φτιάχνεις μια lambo?

ναι μου φαινεται αφυσικο γιατι δεν θα το εκανα στην πραγματικοτητα:shifty: :shifty: αυτα...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.