Jump to content



Τελικα αρχισε η αναβαθμιση των γραμμών!!!???


g_0x

Recommended Posts

http://www.insomnia.gr/comments.php?catid=2&id=1547

ενταξει μη πλακωνετε που το λινκ ειναι απο το ινσομνια...

και αν απαντησει καποιος ας μου πει αν τελικα στο greektracker.de Μπορει να μπει γιατι εγω δεν απο το πρωι...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

υπαρχει και αλλο θρεντ πανω σαυτο το θεμα και το ειδα αφου ανοιξα ετουτο.

anyway σημερα ειδα οτι εχω 1024download-160upload...και απο γραμμες βελτιωθηκε αισθητα η ποιοτητα.μπραβο στη βιβοντι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

:TD: @altec...(γενικα)

παναθεμα σε νικολιο...με altec ωρε?:p :P

:OT: βλεπω να το ανοιγουμε το θρεντ καμμια 20αρια φορες ακομα...:whistle2:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=29338&highlight=%E1%ED%E1%E2%E1%E8%EC%E9%F3%E7

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=29975&highlight=%E1%ED%E1%E2%E1%E8%EC%E9%F3%E7

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=29961&highlight=%E1%ED%E1%E2%E1%E8%EC%E9%F3%E7

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Τπτ στους αμπελοκηπους ξερεις αν παιζει?:D

Πρωτα αναβαθμιζουν την Α'Εθνικη(Κορδελιο) μετα την Β'Εθνικη(Αμπελοκηπους) και στο τελος τα λιμα της Ερασιτεχνικης(Ανατολικες Συνοικιες!!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 18:54]

Πρωτα αναβαθμιζουν την Α'Εθνικη(Κορδελιο) μετα την Β'Εθνικη(Αμπελοκηπους) και στο τελος τα λιμα της Ερασιτεχνικης(Ανατολικες Συνοικιες!!!!!:p

Αντε να δουμε...:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα e-mail χθες απο forthnet...μου λέει και καλά πως αναβάθμισε την γραμμή μου (384-768) όμως την τέσταρα και δεν είδα κάτι διαφορετικό....115/361.....βέβαια ξέρω άτομα που έχουν 512 και κατεβάζουν με λιγότερο απο 40kb/sec, ενώ εγώ τώρα έχω πιάσει και 90kb/sec!!!!! (Ηράκλειο Κρήτης μένω.....)

Link to comment
Share on other sites

Disconnected άντε παλικάρι μου και εσύ σε κανα meeting...;)

Για Ηράκλειο μου είπανε οτι από 1η Σεπτεμβρίου θα διπλασιαστει.Τώρα δεν ξέρω αν στέκει...Πάντως εγώ εχθές πήγα και έκανα αίτηση για 512...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εμενα η αλτεκ με ανεβασε σε 768 απο 384 jetpack :-)) και παει πολυ καλα αλλα πολυ παρασυτο στο τηλ γιατι???? σαν να ακουω παλιο ραδιο με λαμπεσ στα βραχεα :rant:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blacK_iCe [Σήμερα, στις 12:28]

Καλημερα παιδια εμενα η αλτεκ με ανεβασε σε 768 απο 384 jetpack :-)) και παει πολυ καλα αλλα πολυ παρασυτο στο τηλ γιατι???? σαν να ακουω παλιο ραδιο με λαμπεσ στα βραχεα :rant:

στο κιλκις σε ανεβασε? εμενα οχι με αλτεκ ειμαι. αλλα το προι ειχα κατι κουλα με αποσυνδεσεις συνεχομενες αλλα μετα εστρωσε.. :upside:
Link to comment
Share on other sites

με forthnet και go πήρα τηλέφωνο κιόλας η αναβάθμιση έγινε. κατεβάζω σταθερά με 70-80kb/sec.

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 170.79Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 616.47kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

υπαρχει και αλλο θρεντ πανω σαυτο το θεμα και το ειδα αφου ανοιξα ετουτο.

anyway σημερα ειδα οτι εχω 1024download-160upload...και απο γραμμες βελτιωθηκε αισθητα η ποιοτητα.μπραβο στη βιβοντι...

ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΓΕ ΜΟΥ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 141.51Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 447.93kb/s

τι σημαινουνε αυτα?δεν εχω με τιποτε τετοιες ταχυτητες και το τεστ της φορθνετ ετσι μου τα εβγαλε...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.