Jump to content



FAR CRY finale


sfeteristis

Recommended Posts

EDIT: Τώρα που το σκέπτομαι λίγο υπάρχει τρόπος να βγάζεις σε βίντεο το παιχνίδι που παίζεις ??? να το κινηματογραφείς δηλαδή, λογικά πρέπει να υπάρχει κάνα πρόγραμμα που να το κάνει αυτό ?? Κάποιος ας απαντήσει ρε παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Tελειωσα...τελικα ηταν πολυ πιο ευκολο απ οτι φαινοταν.

Ολη η υποθεση ηταν να σκοτωσεις τους 5-6 γιγαντες που σου ερχονται πρωτα.(Σκυβεις δεξια στο ασανσερ και περιμενεις, οπως μου ειπατε:T: )

Οι υπολοιποι ηταν ευκολοι υποθεση. Ουτε και με τη σωματοφυλακη του Doyle ζοριστηκα.

Φυσικα ολα αυτα στο ευκολο. Αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποιος hardcore gamer που να το επαιξε(και να το τελειωσε-ανεκδοτο ακουγεται:) )στο veteran...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

αντιμετωπιζω ενα μικρο προβληματακι.....το ειχα αντιμετωπισει και παλαιοτερα χωρις να βρω τελικα λυση μεχρι την οριστικη απεγκατασταση του παιχνιδιου...

καποιες επιφανειες λοιπον μου τις εμφανιζει μαυρες....ενω δειχνει κανονικα το φυτο-θαμνος(παραδειγμα απο το training) μου εμφανιζει απο κατω την επιφανεια σε μαυρο....ου ριθμισεις ειναι 1280*1024 και ολα στο very high και ολα τα φιλτρα στο max

και δεν μπορω να βγαλω και screenshot....δεν με αφηνει με το printscreen!!!!γνωριζει καποιος μηπως να βοηθησει????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sfeteristis [13-10-2006 19:18]

Ενταξει, ειναι 20 πιστες αλλα υπαρχουν και μεγαλυτερα(πχ. half life 2)

H πιστα με το καραβι ηταν ευκολη.

Συνολικα το παιζω καπου 7 μηνες αλλα αραια...Οι hardcore gamers θα το τελειωσαν σε μερικες μερες.

Εγώ πάντως βρίκα το Half-Life 2 λίγο πιο εύκολο...βέβαια ήταν κανα 2 πίστες πολύ παλούκι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από white_devil [Σήμερα, στις 13:33]

Εγώ πάντως βρίκα το Half-Life 2 λίγο πιο εύκολο...βέβαια ήταν κανα 2 πίστες πολύ παλούκι...

Φυσιολογικο ειναι,αλλιως εβλεπες την ΑΙ των combine να συμπεριφερεται σε εκεινα τα bink video που ειχανε κυκλοφορησει τον σεπτεμβριο του 2003 και αλλιως ητανε στην τελικη εκδοση, ουτε ακουστικα ερεθισματα δεν εχουνε, ζωα εντελως :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [15-10-2006 00:39]

Veteran και Realistic εδώ ;)

αν θυμάμαι καλά το χα τελειώσει στο προηγούμενο από το veteran (hard δεν έχει μετά το medium? ) αλλά χώρις walkthrough στο τέλος. μου είχαν σπάσει τα νεύρα αλλά προφανώς εκείνη την περίοδο δεν είχα και πολλά καλύτερα πράγματα να κάνω :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpresv

αν θυμάμαι καλά το χα τελειώσει στο προηγούμενο από το veteran (hard δεν έχει μετά το medium? ) αλλά χώρις walkthrough στο τέλος. μου είχαν σπάσει τα νεύρα αλλά προφανώς εκείνη την περίοδο δεν είχα και πολλά καλύτερα πράγματα να κάνω :p

Στο τέλος στο veteran το έβγαλα χωρίς να κρυφτώ στον τοίχο (έπαιξα πολύ ώρα αλλά τους έφαγα :p). Στο realistic απλά γωνιούλα, καφεδάκι και τέλος ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [14-10-2006 10:37]

EDIT: Τώρα που το σκέπτομαι λίγο υπάρχει τρόπος να βγάζεις σε βίντεο το παιχνίδι που παίζεις ??? να το κινηματογραφείς δηλαδή, λογικά πρέπει να υπάρχει κάνα πρόγραμμα που να το κάνει αυτό ?? Κάποιος ας απαντήσει ρε παιδιά.

Εγώ χρησιμοποιώ το fraps......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.