Jump to content



Rapidshare No Limmits!!!


ReaperX

Recommended Posts

Upload-Limit: Unlimited! (Max. 100 MB per file! Split-Archives allowed!)

Download-Limit: Unlimited! (Some files have 100.000 Downloads!)

Happy Hours: Traffic-limits disabled. Unlimited parallel downloads. No download-tickets.

Δεν ξέρω για πόσο θα κρατήσει αλλά όσοι είστε ξύπνιοι καλά downloads!!:D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ναι και γω εχτες αυτο παρατηρησα αλλα δεν καταλαβα γιατι!!!

Το θεμα ειναι οτι οταν πηγα να κανω upload μου εβγαλε οτι ολοι οι σκληροι ειναι γεματοι!!!

Αν σου βγάζει αυτό το μήνυμα δοκίμασε να ανεβάσεις στο rapidshare.com. Το ίδιο πράγμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ReaperX [Σήμερα, στις 05:15]

Upload-Limit: Unlimited! (Max. 100 MB per file! Split-Archives allowed!)

Download-Limit: Unlimited! (Some files have 100.000 Downloads!)

Happy Hours: Traffic-limits disabled. Unlimited parallel downloads. No download-tickets.

NICE :D :clap: :D A dream come true !!

Ξέρουμε για πόσο θα κρατήσει ?

Link to comment
Share on other sites

Hmm......πάντως εμένα με υποχρεώνει ακόμα να περιμένω........και τώρα που το σκέφτομαι αυτό το μήνυμα το έχει καιρό τώρα......μάλλον θα είναι για τα Premium accounts.......

Link to comment
Share on other sites

Upload-Limit: Unlimited! (Max. 100 MB per file! Split-Archives allowed!)

Download-Limit: Unlimited! (Some files have 100.000 Downloads!)

Αυτά τα δυο ήταν εδώ και πολύ καιρό έτσι.. τώρα όσο για τα άπειρα παράλληλα downloads δε το έχω παρατηρήσει.. ίσως ισχύει αν πληρώσεις

Το παράξενο είναι το Max. 100 MB per file καθώς πριν από λίγο καιρό είχα ανεβάσει 160MB αρχείο

Επίσης αυτό περί διατήρησης ενός αδρανούς αρχείου για ένα μηνά (που λέει ότι τώρα έγινε 45 μέρες) είναι μουφά εμένα μετά από μια εβδομάδα αδράνειας μου διέγραψε ότι είχα ανεβάσει

Link to comment
Share on other sites

getright που χρεισημοποιο εγω

το rapid δεν εχει unlimited. στο .de μπορεις να κατεβασεις μεχρι 3γιγα την μερα αν δεν τα καταναλοσεις πανε στην επομενη μερα η bank κραταει μεχρι 20γιγα

το .com ειναι 4γιγα την μερα κ 20γιγα bank βεβεα με μια συνδρομη εισαι κ στο .de αλλα κ στο .com αλλα επειδη εχτες γραφτηκα στο .com δεν ξερω αν μπορεις στο συνολο κ απο τα δυο να εχεις 7 γιγα

Link to comment
Share on other sites

Εγω για τετοια σιτε χρησιμοποιω κυριως το rapget γιατι ειναι ελαφρυ και απλο.

Βεβαια δεν εχουν καμια σχεση οι δυνατοτητες του getright με αυτο αλλα ειναι πιο βολικο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Παιδια θα ηθελα να μου πειτε τι ακριβως κανει αυτο το σχεδιο ????? ξερω οτι μπορεις να ανεβασεις αρχεια αλλα μετα ????? Ευχαριστω πολυ :tomato: :tomato:

Τα κατεβάζουν οι άλλοι:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

εγω πως μπορω να κατεβασω ???? γιατι δεν βλεπω πουθενα να λεει γοα download ????

Πρέπει να έχεις το αντίστοιχο link από κάποιο site π.χ., γιατί αλλιώς είναι αδύνατον να κατεβάσεις κάτι.... ;)

P.S

Ευχαριστώ τον Guard1an που με έκανε να νιώσω στο Rapidshare :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Σήμερα, στις 12:54]

Πρέπει να έχεις το αντίστοιχο link από κάποιο site π.χ., γιατί αλλιώς είναι αδύνατον να κατεβάσεις κάτι.... ;)

που μπορω να το βρω ????
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 13:21]

που μπορω να το βρω ????

οταν καποιος κανει upload ενα αρχειο, στο τελος του δινει ενα link για το αρχειο του.

αυτος μπορει να το πει σε οσους θελει να το κατεβασουν, να το βαλει σε φορουμ και αλλα πολλα...

δηλαδη δεν υπαρχει καποια λιστα με ολα τα αρχεια που ειναι ανεβασμενα εκει...

Link to comment
Share on other sites

www.δε_βάζουμε_links_από_wares.org οτι καλυτερο παιζει αυτη τη στιγμη στην ελλαδα σχετικα με rapidshare links απλως στο forum πρεπει να εισαι registered user και να κανεις reply για να δεις το link εχω κατεβασει 10 γιγα απο κει μεσα σε μια εβδομαδα !!

δυστυχως επειδη κατι φτιαχνουν απο εχ8ες το βραδυ το site ειναι κλειστο :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.