Jump to content



Λεηλασια στα Multirama στα εξαρχεια.


tyxeros

Recommended Posts

Λεηλασία στο κατάστημα ηλεκτρονικών υπολογιστών με την επωνυμία Multirama ΑΕΒΕ, στην οδό Στουρνάρη 37 στα Εξάρχεια, πραγματοποίησαν 10 άγνωστοι με κουκούλες και γάντια, ενώ άλλοι τρεις κουκουλοφόροι επιτηρούσαν εξωτερικά το χώρο ενημερώνοντας τους συνεργούς τους για να προχωρήσουν γρήγορα.

Πηγη.

http://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=176994

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka

ελεος. αυτο ειναι το μαγαζι πανω απο το ξτρημ?

μάλλον αυτό είναι γιατι άν δέν κάνω λάθος στο xtreme δέν έχουν φορητους στην μόστρα...

ουτε τόσους υπαλλήλους.(μάλλον)

''ΤΗΣ ΦΥΛΑΚΗΣ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ SPAMMER'' ... ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ εγώ περιμένω ατομάκι να μου έρθει όπου να'ναι σε κλίμα μυστικότητας...και καλα να του ξεκλειδώσω τον κωδικό απο το φορητό ενός "κολλητού" του που βρήκε σε τιμή ευκαιρίας......

Ε ρεεεε ξύλο που θέλετεεεε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Σιγά μην δεν τα έχει ασφαλισμένα το Multirama.

Κοιτάξε και εγώ αυτό σκέφτηκα αλλά δεν είναι έτσι.

Όλοι μεν ξέρουμε ότι τα εξάρχεια δεν είναι το ασφαλέστερο μέρος της αθήνας, αλλά αυτό το γεγονός αλλάζει αρκετά και την συμπεριφορά του κόσμου, και της αστυνομίας και των καταστηματαρχών.

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν πολυ θρασος οι δραστες παντος. Και το μερος ειναι τιγκα στην αστυνομια. Ουτε εναν δεν πιασανε? Μα καλα που τα βαλανε ολα αυτα τα λαπτοπ? Μου θυμιζει , το "ποσα καρπουζια χωρανε κατω απο την μασχαλη...."

Link to comment
Share on other sites

άιντε, άιντε... τι άλλο θα ακούσουμε...

darkCount, λέω εγώ τώρα, αν έρθει κάποιος, και σου το ζητήσει, πράγματι αυτό, θα ειδοποιούσες την αστυνομία; Ή θεωρείται ρουφιανιά αυτό το πράγμα;

Δεν υπάρχει κανένα υπονοούμενο, άλλωστε δε σε ξέρω, δε με ξέρεις (υποφέρω κι υποφέρεις :p), απλά για να δω πως σκέφτονται/συμπεριφέρονται οι άλλοι συμφορουμίτες/άνθρωποι

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις....είναι περίεργη περίπτωση. Δεν θα είναι ασχετος και θα έρθει τυχαία. Κατα κάποιο τρόπο με ξέρει και επειδή ειμαι Μηχανογράφηση κάπου....πολλοι υποθέτουν ότι κάνω και ολες τις (βρωμο)δουλειές.

Αυτός που έχω στο μυαλό μου το έχει ξανακάνει παλιότερα να μου ζητήσει "εξυπηρέτηση" και έχει φάει πόρτα.

Πόρτα θα ξαναφάει....αλλά μετά δεν μπορώ αν εμπλέξω εγώ αστυνομία γιατί έμμεσα θα εμπλέκω την εταιρία που δουλευω....και δουλεύει και αυτος....

**** inside δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Εγώ πιστεύω πάντως ότι ήταν inside job από γνωστό μέλος του forum που αντιμετωπίζει πρόβλημα πληρωμής δόσεων :p

Και εγώ προς τα κει κλίνω. ’λλοθι το ότι πήγε να κλείσει ταβέρνα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Και εγώ προς τα κει κλίνω. ’λλοθι το ότι πήγε να κλείσει ταβέρνα.

Ακριβώς.

Το τελευταίο μάλιστα αποδεικνύει την απληστία του: Και raid στο μαγαζί και μίζα από τον ταβερνιάρη.

Ήθελα να ξερα που θα σταματήσει η κατρακύλα του!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 12:05]

καλα ρε , τη πιθανοτητα να χτυπησανε κανενα υπαλληλο σας περασε απο το μυαλο?

εγιναν καποια σκηνικα ευτυχως ομως αποφυγαμε τα χειροτερα.

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 13:30]

Εγώ πιστεύω πάντως ότι ήταν inside job από γνωστό μέλος του forum που αντιμετωπίζει πρόβλημα πληρωμής δόσεων :p

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 15:57]

Και εγώ προς τα κει κλίνω. ’λλοθι το ότι πήγε να κλείσει ταβέρνα.

θα θελα να κανω χουμορ και γω αλλα δυστυχως αμα εισαι συναδελφος και φιλος με παιδια που ηταν την ωρα εκεινη παροντες και βλεπεις τι μπορει να συμβει απο τη μια στιγμη στην αλλη δεν παιζει πλακα..........

να πω επισης οτι για αλλη μια φορα το πανεπιστημιακο ασυλο εγινε η αιτια να μην συλληφθουν τα συγκεκριμενα τσογλανια.

γιατι δεν εφυγαν στα στενακια της πλατειας εξαρχειων......αλλα μπηκαν επιτοπου απο την πλαινη εισοδο μεσα στο πολυτεχνειο.............

κρατος μπουρδελο:TD:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με την ουρά μου...γιατί η ουρά μου δεν ήταν ποτέ μέσα για να τη βγάλω έξω.

Μάλλον δεν κατάλαβες τι λέω...αλλα δεν είναι και ο τοπος να το εξηγήσω...τεσπα

Link to comment
Share on other sites

Maλακιες και ασυλο...ας μπουν μεσα να τους σκισουν..

Ενας συναδελφοs την γλιτωσε ευτυχως μονομε μια μαχαιρια στο χερι(σκισιμο ευτυχως)..

Ενω οι 2 κοπελες στο ταμειο τρεμανε 1 ωρα μετα..δεν ειναι αστεια αυτα...:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.