Jump to content



με τι αθλημα εχετε ασχοληθει?


def

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Αρχίζουμε: 8 χρόνια TAE-KWON-DO ITF, 16 χρόνια PC gaming (ειμαι 15... :jump::tomato::jump: ) και 3 χρόνια στο... κυνήγι!!! :worship: ;):p;) :worship: :banging:

Υ.Γ. Το κυνήγι είναι urban. Σε καφέ, παραλίες, κλπ.... :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

και αυτο παιδια ειναι το αγαπημενο μου και η καλυτερη μου διακριση στο εξωτερικο στην 6

θεση στο διεθνες μιτινκ στο παλερμο της Ιταλιας

post-2401-1416072945,8588_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

σουβλάκια (με πίτα κλπ) πάνω από δύο δε μπορώ να φάω. Μελομακάρονα κάτω από δύο (πιατέλες) επίσης δε μπορώ να φάω :p

Από εκεί και πέρα, στο θέμα μας, έχω ασχοληθεί λίγο (1-1,5 χρόνια)

Κολύμβηση

Ποδόσφαιρο

Και πρπ μια πενταετία έπαιζα μπάσκετ (θέση 4) Με φάγανε τα μαθήματα, και ο προπονητης στο μπάσκετ, όμως και το παράτησα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

εγω παλια ποδόσφαιρο αλλα στο χρονο σταματησα, ειχα παει και καράτε αλλα σταμάτησα στην ασπρη ζώνη, κανα μηνα το πολυ δηλαδη, λιγο μπασκετ σταμάτησα στον μηνα, λίγο μοντελισμό αλλα σταμάτησα στα 2 μοντέλα, πολύ μ@λακια αλλα σταμάτησα όταν βρήκα γυναίκα, στην τελική αυτο που εξασκώ τώρα ειναι ο αντίχειρας και ο δείκτης του δεξιού μου χεριού, να μπορουσα να σταματήσω και το φαγητο και το χέσιμο καλα θα ήταν. Χααλααραα........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.