Jump to content



με τι αθλημα εχετε ασχοληθει?


def

Recommended Posts

για να θυμηθουμε παλιες καλες εποχες,και πιστευω εχει ενδιαφερον για να δουμε με πιο σπορ εχετε ασχοληθει η αν συνεχιζεται ακομα,αρχιζω με μενα :D

το 1984 αρχισα με ελευθερα παλη στο συλλογο του κιλκις,ανακυριχτηκα 2 συνεχεις χρονιες

πρωταθλητης Ελλαδος στην κατηγορια 46κιλων την πρωτη χρονια 84-85, και την δευτερη χρονια στα 48 κιλα εφηβων,ημουν μελος και της Εθνικης Αντρων οπου και παλεψα σε αρκετα διεθνη μιτινγκ με καλυτερη διακριση μου την 6 θεση αναμεσα σε 15 ατομα στο Παλερμο της Ιταλιας

για να ακουσω:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

-Ψαρεμα. το ποσο καλος ημουν δε χρειαζεται να το πω , απλα σας λεω το οτι με δειρανε μια φορα στη προβλητα επειδη εβγαζα τα αντερα μου και ολοι οι αλλοι φυκια...

-Βολλευ. εχω παιξει μεχρι Α2

-Σουζες: αρκετα καλα μπορω να πω με πολλες φορες να εχω ερθει καπακια....(μηχανες/ποδηλατα)

-Γυμναστηρια: εχω κανει μεχρι 90 κιλα πλατη αλλα μετα πηγαινα με τα χερια σηκωμενα επι 4 μερες...

-Spamming: τελευταια ασχολουμε με αυτο , δειχνω να εχω καλες επιδοσεις .

αυτα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

-Ψαρεμα. το ποσο καλος ημουν δε χρειαζεται να το πω , απλα σας λεω το οτι με δειρανε μια φορα στη προβλητα επειδη εβγαζα τα αντερα μου και ολοι οι αλλοι φυκια...

-Βολλευ. εχω παιξει μεχρι Α2

-Σουζες: αρκετα καλα μπορω να πω με πολλες φορες να εχω ερθει καπακια....(μηχανες/ποδηλατα)

-Γυμναστηρια: εχω κανει μεχρι 90 κιλα πλατη αλλα μετα πηγαινα με τα χερια σηκωμενα επι 4 μερες...

-Spamming: τελευταια ασχολουμε με αυτο , δειχνω να εχω καλες επιδοσεις .

αυτα

ωραιος Γιωργη,αθλητικος και ιπταμμενος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^^ αλλος spc μας βρηκε....:p

Eκανα κολυμβηση μεχρι απο 8 μεχρι 14ρων περιπου, αλλα μετα πηρα την φορα με τα κιλα κ κοπηκαν ολα.

Εδω και κανα 4μηνακι περιπου μονο γυμναστηριο και αυτο, να φυγουν οι κ@λοι κ κατι σωσιβιακια (μικρα πλεον...:))

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάμε

2 χρονιά ποδόσφαιρο

4 μπασκετ

5 βόλεϊ

3 στίβο

9 κικ μποξ

1 windsurf

0.5 kite surf

0.5 Bouldering

12(jumps) bunji

5 R/C cars

12+ ποδήλατο

3 ψαροντουφεκο

2 κολύμβηση

Και πολλά άλλα.

Το ξέρω φενοντε πολλά αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα επαγγελματικά με κανένα εκτός από kick box, βόλεϊ, R/C cars

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

Ξεκινάμε

2 χρονιά ποδόσφαιρο

4 μπασκετ

5 βόλεϊ

3 στίβο

9 κικ μποξ

1 windsurf

0.5 kite surf

0.5 Bouldering

12(jumps) bunji

5 R/C cars

12+ ποδήλατο

3 ψαροντουφεκο

2 κολύμβηση

Και πολλά άλλα.

Το ξέρω φενοντε πολλά αλλά ποτέ δεν ασχολήθηκα επαγγελματικά με κανένα εκτός από kick box, βόλεϊ, R/C cars

σε καλλιστεια θα εκανες φοβερη εντυπωση αλεξ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

σε καλλιστεια θα εκανες φοβερη εντυπωση αλεξ :p

Το ξερώ ότι ακούγονται υπερβολικά αλλά μου άρεσε να περνώ ιδέες και να δοκιμάζω νέα πράγματα.

Αλλά δύστυχος ένας τραυματισμός μου τα έκοψε όλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.