Jump to content



με τι αθλημα εχετε ασχοληθει?


def

Recommended Posts

Ποδοσφαιρο και κανα μπασκετακι που και που . Απο στιβο εκανα 100αρι και 400άρι, και στα δυο παντα πρωτος εβγαινα :p Καποτε ειχα παιξει και σε Δ Εθνικη ποδοσφαιρο, αλλα ενας 30χρονος μου εκανε ενα τακλικ και παραλιγο να μεινω στον τοπο... απο ποτε δεν ξανα ασχοληθηκα με τιποτα. Μονο καμια μπαλιτσα με φιλους.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

{5-6 χρονια κολυμβηση

καπακι 3 χρονια πολο }(σε επιπεδο πρωταθλητισμου τα περισσοτερα)

και αφου μαλωσα και σιχαθηκα την παρτυ τους

κοπυλασια 3 χρονακια αρχικα για αθληση και μονο αλλα παρασυρθηκα για λιγο (1+χρονο)και σε πιο απαιτητικα μονοπατια...

αυτα μεχρι και περισι...φετος ανελαβαν οι κρεπαλες ...το σκεφτομαι ομως παλι να αρχισω...

δεν μου παει το καθισιο τελικα...

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 43 χρόνια ασχολούμε με την Kebab-o-σφαίριση και έχω αγωνιστεί σε μεγάλα τερρέν, όπως ο "Κωστης", "Bellissimo", "Βαρβαρα" κλπ πανευρωπαικά events. Πιστεύω πως εκπροσωπώ επάξια τα ελληνικά χρώματα, και τέλος, θελω να ευχαριστήσω τον greekfragma για τις μεταμεσονύκτιες προπονήσεις που έχουμε κάνει μαζί. :p

Λίγο μπασκετάκι παλιότερα μαζί με τον dellman, με μια μικρή έφεση στα σούτ τριών πόντων, αλλα δατς όλ. Εχω να πιάσω μπάλα πολύ καιρό... Ασχετως αν το μπάσκετ το λατρεύω, πλέον δεν έχω και παρέα να πάω...

Link to comment
Share on other sites

Κατι ψιλα απο μπασκετ και βολλευ οταν ημουν πολυ μικρος πολυ μπαλιτσα με την παρεα στο σχολειο,2 χρονια στιβο(400 κυριως) και μετα λιγο πυγμαχια και απο τοτε για τη πλακα μου γυμναστηριο και τρεξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Μικρός ποδοσφαιράκι κλασικά της ηλικίας...

στην εφηβία στίβο, 400 και 1000, πήγα και ένα φεγγάρι από το αθλητικό...

πρώτος μπήκα στη σειρά μου... αλλά λόγω σοβαρού τραυματισμού στο γόνατο και τον μεσοσπονδύλιο αναγκαστικά σταμάτησα...

Ποδηλασία πήρα ένα μεταλιάκι εδώ τοπικό αλλά το έκανα δώρο σε μια ψυχή...

Έκανα και KungFu για ένα διάστημα, τρίτη φόρμα νομίζω είχα φτάσει... αλλά και πάλι προβλήματα με τη μέση και τα γόνατα...

Όλο αυτό το διάστημα άλαξα καμιά εικοσαριά μηχανάκια από βέσπα, παπιά μέχρι και cbr400RR είχα στα 16 μου...

Κόντρες, σούζες, μπάντες... κλπ...

ειρωνία, τον τραυματισμό τον έπαθα καθώς έτρεχα... με τα πόδια...

Μετά ξανασχολήθηκα μετά τα είκοσι στην Αθήνα στο γυμναστήριο του μπουρνάζου στο κέντρο με Β.Β...

τα τελευταία χρονάκια...

Επίσης έχω ασχοληθεί αρκετά με τον μοντελισμό, όχι μηχανοκίνητο, και έχω ξοδέψει και αρκετές ώρες σε διάφορα άλλα άσχετα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Μπασκετακι απο την 6η Δημοτικου, Γυμνασιο στην μεικτη ομαδα( βασικος 5αδατος), κ στην μεικτη Λυκειου (12αδα), με ενα μεταλιο 2ης θεσης στο πρωταθλημα σχολειων

Μετα απο εκει κ περα με φαγανε, το τσιγαρο κ οι γκομενες,οπως συνηθιζω να λεω:devil:

Τελευταια χρονια το παλευω με κανενα γυμναστηριο,να πεσουνε τα πατσαδακια :tomato:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γυμναστηριο με βλεωεις για αρση βαρων αλλα στο χωριο υποδομες δεν υπηρχαν, λυκειο πολυ διαβασμα....οποτε εμεινα στο "σκετο" σαφως επιρεασμενος απο αρσιβαρηστες ολυμπιαδα ατλαντας και συδνει οπου τοτε ειμουν 10 και 14 ετων αντιστοιχα....δε μουκατσε ομως... πολυ θαθελα και οδηγος αγωνων αλλα υποδομη για κατι τετειο οχι στο χωριο, στην ελλαδα ολοκληρη δεν υπαρχει....

Link to comment
Share on other sites

απο τα 12 κολυμβηση μεχρι τα 15 επειτα αρχισα το

μπασκετ με υψος 1.93 επαιζα θεση 4 σε εφηβικο πρωταθλημα με επιδοσεις καταπληκτικες

σε 10-15 λεπτα που επαιζα συνηθως ειχα

μεσο ορο 3 ποντους, 2 ριμπαουντ ,0 κλεψ/ματα 5 λαθη ...5 φοαυλ!!!!! αντρικο δεν προχωρησα(η μαλλον δεν με προχωρησανε , αν και δεχτηκα πολλες προτασεις για να κουβαλαω τα νερα και να σκουπιζω τον παγκο......ειμαι ενα ακομη ταλεντο που εξαφανιστηκε αδικα :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.