Jump to content


O AI Bασίλης ΕΡΧΕΤΑΙ.... Τι δώρα θα σας φέρει ?


Dagalidis

Recommended Posts

Ααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ..................... (τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.... :p)

Για να επιστρέψουμε στον υλικό κόσμο, θα ήθελα ένα σετ μνημούλες επιτέλους και λίγο χρόνο για να τελειώσω το project με το Chieftec.... Λυμένο είναι απο τότε...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

ωραιο κουτι. μαρεσει..αλαλ πιο πολυ απολα μαρεσουν αυτα που μιαζουν με ενυσχητες δεκαετιασ 80 ασιμενιο λουκ με τα ποτενσιομετρα με τις κυκλικα χαρακωματα ..και τα ποδαρακια σαν αυτο...παρα πολυ μαρεσουν...κιαι η οθονιτσα μια μπλε... πο! σε συνδιασμο με μια trueHD 40αρα και εισαι αρχοντας!! ααααχ....παλιολ7!

Link to comment
Share on other sites

Υγεία για την οικογένειά μου .Δευτερευόντος όρεξη για διάβασμα, και κατά τρίτο λόγο μάλλον κάνα 500άρι σκληρό να μην αγχώνομαι που η γραμμή μου κατεβάζει με 350 kb/s.

Ο 144 καλά είναι εκεί που είναι και δεν το κουνάει ρούπι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 02:01]

SexyFemaleSanta.jpg

Santa.jpg

Τις βοηθούς του!

Ρε συ Dag είδα καλά; ΕΣΥ Intel?

Οχι μονο Ιντελ αλλά ,

1ον Παρακαλάει τους Αγίους κιόλας να του φέρουν εναν .

2ον Μέσα στην σύγχυση-vertigo-παραλήρημα του ανακαλύπτει και νέα chipsets [765]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PrinceofPersia

όπα τώρα που είδα καλύτερα βλέπω σουηδική σημαία για πες που θα τις βρώ θα στις φέρω εγώ σε κανα μήνα που θα κατέβω κάτω:D

αμαν ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα KRISTIANSTAD εμενα 7 χρονια μικρος :hug:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.