Jump to content



O AI Bασίλης ΕΡΧΕΤΑΙ.... Τι δώρα θα σας φέρει ?


Dagalidis

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 14:07]

H αλλη εκρεμμει-DELL 2407WFP :inlove:

(ειμαι στο ψησιμο με τη γυναικα) αλλα που θα παει,θα τη καταφερω...:p

Χαχαχαχα .... αυτές οι γυναίκες βρε παιδί μου, δεν καταλαβαίνουν τις καταναλωτικές μας ανάγκες....:tomato:

Ελα βρε ... υπάρχει λύση .....

Αγόρασέ την και ανήμερα του ΑΙ - ΒΑΣΙΛΗ εμφάνισέ την και δικαιολογήσου ότι σου την έφερε η ΑΓΙΟΣ.... :D

Πιστεύω να σε πιστέψει....:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 03:03]

Υγεία για την οικογένειά μου .Δευτερευόντος όρεξη για διάβασμα, και κατά τρίτο λόγο μάλλον κάνα 500άρι σκληρό να μην αγχώνομαι που η γραμμή μου κατεβάζει με 350 kb/s.

Ο 144 καλά είναι εκεί που είναι και δεν το κουνάει ρούπι

:slap: ohh :blink: , ξέχασα ότι χρειάζομαι έναν καινούργιο σκληρό, γιατί ο άλλος γέμισε :nada: Πώπω......need more money now :hm:

Link to comment
Share on other sites

’Στα φίλε μου ζω ένα δράμα. Όσα γίγα τόρεντ και να βάλω το πρωί το βράδι έχουν κατέβει. Αφού έχουν κατέβει έχω ηθική υποχρέωση να βάλω άλλα τόσα. Και τώρα τελευταία κάθε λίγο και λιγάκι γράφω. Μου έχουν τελειώσει και τα dvd. ’σε , ... , δράμα να κατεβάζεις ένα μέγα σε 3 secs

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

’Στα φίλε μου ζω ένα δράμα. Όσα γίγα τόρεντ και να βάλω το πρωί το βράδι έχουν κατέβει. Αφού έχουν κατέβει έχω ηθική υποχρέωση να βάλω άλλα τόσα. Και τώρα τελευταία κάθε λίγο και λιγάκι γράφω. Μου έχουν τελειώσει και τα dvd. ’σε , ... , δράμα να κατεβάζεις ένα μέγα σε 3 secs

Holy sh*t! That's crazy! Πόσο έχεις? 3 ή 4 Μbit?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

’Στα φίλε μου ζω ένα δράμα. Όσα γίγα τόρεντ και να βάλω το πρωί το βράδι έχουν κατέβει. Αφού έχουν κατέβει έχω ηθική υποχρέωση να βάλω άλλα τόσα. Και τώρα τελευταία κάθε λίγο και λιγάκι γράφω. Μου έχουν τελειώσει και τα dvd. ’σε , ... , δράμα να κατεβάζεις ένα μέγα σε 3 secs

Και εγώ αισθάνομαι αυτήν την ηθική υποχρέωση όπως λες :p και τα DVD τα γεμίζω στο tsak-bam, αλλά δεν έχω και τέτοια γρήγορη σύνδεση :cry: Οπότε εύχομαι όλο το δίκτυο του πΟ.Τ.Ε. να νιώσει επιτέλους :...:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mιλαγα με τον Santa στο κιν.πριν λιγο λεγοντας του τα εξης λογια:

"Μαστρο-Βασιλη τα 4mb cache δεν μου φτανουν...Μηπως να τα καναμε 2x4 φετος ???"

και τι μου απαντα....

"καλε μου jpcupra.... το οικονομικα απιαστο ονειρο σου να σου κανουν δωρο εναν Kent Qx6700 θα γινει πραγματικοτητα εντος 2 εβδομαδων..."

πως διαολο καταλαβe οτι ηθελα εναν quadcore....:whistling :whistling :whistling :whistling

εχω χ@στει απο την χαρα μου....

:happy2: :happy2: :happy2: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :red: :red: :red:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που θα 'θελα να μου φέρει δεν έχει σχέση με υπολογιστές.Βέβαια ξέρω πως όσο και να το ζητήσω δεν πρόκειται να μου το φέρει ούτε φέτος τα Χριστούγγενα ούτε προφανώς σε κάποια άλλα.Ίσως βέβαια και να είναι καλύτερα έτσι.Γιατί πάντα θα είναι το ανεκπλήρωτο, το απατηλό όνειρο που ίσως και να μη θέλεις ποτέ να το απκοτήσεις για να ονειρεύεσαι ότι κάποια στιγμή θα το αποκτήσεις.Τα άλλα δεν πολυέχουν σημασία για εμένα.Αφότου πόνεσε για πρώτη φορά η καρδούλα μου κατάλαβα τι πάει να πει πόνος.

Αχχχ...:inlove: :inlove: :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.