Jump to content


O AI Bασίλης ΕΡΧΕΤΑΙ.... Τι δώρα θα σας φέρει ?


Dagalidis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Saber_Rider

Θα παρακαλέσω τον Αγιο Βασίλη να μου βρεί κανένα athlon x2 socket 939 σε λογική τιμή

Χμμμμ Δεν ήξερα ότι ο ’γιος χρεώνει....

Παίζει να τον πετύχουμε και στο skroutz;

:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από tigrakas

TellasZisto στο Μασταμπά μπορεί να φέρει;

Αρχική απάντηση από ergotelis

Μήπως να πεις γενικά στο Ηράκλειο?Γιατί Μασταμπά μπορεί να έχει και στην Αθήνα, πανελλαδικό είναι το φόρουμ όχι μόνο Ηρακλείοτικο! :p

Μήπως εννοείτε και οι δύο γενικά στην Κρήτη :p Αν και εγώ περιμένω να αναπτυχθεί το δίκτυο της Vivodi στην περιοχή μου, γιατί θέλω να απαλλαγώ από τον ελεεινό τον πΟ.Τ.Ε. μια για πάντα..... :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Και τελος το βασικοτερο υγεια, ευτυχια, και ειρηνη

σε ολους(νομιζω καπου το εχω ξανακουσει αυτο:unsure: )

:T: Αυτα ειναι ολα τα λεφτα. Ετσι κι αλλιος χωρις αυτα τι να τα κανεις ολα τα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

αφου ολοι λετε τον πονο σας θα τον πω και εγω ...

Εμενα αγιο βασιλη φερε μου η ενα hammer h3 ή ενα mustang GT V8...μην φερεις καμμια μουφα v6 και γινουμε μπιλιες!!:rant:. V8 να ναι ...και ας μην ειναι η gt500.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

αφου ολοι λετε τον πονο σας θα τον πω και εγω ...

Εμενα αγιο βασιλη φερε μου η ενα hammer h3 ή ενα mustang GT V8...μην φερεις καμμια μουφα v6 και γινουμε μπιλιες!!:rant:. V8 να ναι ...και ας μην ειναι η gt500.

καλα....φτιαξε κανα pc της προκοπης και τα υπολοιπα θα τα βρουμε...

:p :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 01:32]

αφου ολοι λετε τον πονο σας θα τον πω και εγω ...

Εμενα αγιο βασιλη φερε μου η ενα hammer h3 ή ενα mustang GT V8...μην φερεις καμμια μουφα v6 και γινουμε μπιλιες!!:rant:. V8 να ναι ...και ας μην ειναι η gt500.

Πω πω φίλε το fordaki δίνει ρέστα . [αντίθετα με το κιτσάκι το Η3]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 02:21]

Πω πω φίλε το fordaki δίνει ρέστα . [αντίθετα με το κιτσάκι το Η3]

το mustang δεν παιζεται... εγω και παλιο να εβρισκα shelby κτλ θα το επερνα,το μονο που με απασχολει ειναι το θεμα ασφαλειας... μονο 23χιλιαρικα εχει? να παρω να παρω 2 αμα ειναι. πλακα πλακα γιατι τα εχει τοσο φθηνα?

edit εγω αυτο που θα θελα απο τον αγιο βασιλη ειναι να γραψω καλα στις παννεληνιες και να περασω εκει που θελω

και ενα ποντικι για το πισι,και να κανει την dsl μου να πιασει μια ταχυτητα της προκοπης .

αλλα πανω απο ολα υγεια σε ολους. :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 08:35]

Εγω παντως στα κοκκινα δεν ντυνομαι!

χαχαχαχαχαχαχα....κριμα .

Βεβαια υπαρχει και ο αλλος που αν θελει βαζει τα κοκκινακια του κ ερχεται να κανει αυτος την παραδοση ....:p:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unreal [Σήμερα, στις 10:47]

Εμένα ο ’γιος Βασίλης "spc" μού έφερε ένα Cooler Master 381 και ένα AOpen G325 :p

Τώρα περιμένω τον επόμενο άγιο βασίλη!!! :p :P :p

Κάτι μου λέει πως θα μου φέρει ότι χρειάζεται για να γεμίσω το stacker :p

πες τον να περασει και απο μενα αμα θες σου δινω και διευθυνση. :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

καλα....φτιαξε κανα pc της προκοπης και τα υπολοιπα θα τα βρουμε...

:p :P :p :P

ασε....εχω να bench-αρω 3 μηνες περιμενοντας τη βαρυχειμωνια ,που ακομα δεν ηρθε, και ειμαι καλα!!:hehe:

Τις προαλλες που εφτιαχνα καποια dvd απο καμερα αναρωτηθηκα ποση ωρα θα εκανε ενα c2d @3,2-3,6 γιγα να τελειωσει αλλα μεχρι να φτιαξω καφε ,να χαζεψω λιγο νετ ειχε τελειωσει.(2 ωρες περιπου)

Κατi γραμμες στο msn τις προλαβες???

Σε πμ η συνεχεια η σε μσν....

(περι pc-ioυ προκειται οποτε ελπιζω να βρουμε και τα υπολοιπα..:p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Θα θελα μια καραμπίνα να σαρώσω σχεδόν τον κάθε σουβλάκια τις Ελλάδος και μετά να μην πάω πίσω από τα πετράδια του νόμου

Πάλι στα κέφια σου είσαι, α μαρί?! :hehe:

...και γιατί ανεκατεύεις τον ’γιο Βασίλη στις βρωμο-δουλειές σου? :p

Θυμήθηκα τρελή ατάκα απο "αισθηματική" ταινία, όπου πάνω στο σεχχχ η γκόμενα λέει: "oh,my God!" και απαντάει ο τυπάς στραβωμένος: "leave God out of this!"... :worship:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αγοραζσει τοσα πολλα πραγματα τα last δυο χρονια (υπολογιστες,ρουχα,αυτοκινητα!,παπουτσια,μπαλες,τηλεοραση κ.α.) που πραγματικα δε θελω τιποτα...

Βεβαια να μου εφερνε δυο-τρια μιλιονια ευρω δε θα ελεγα οχι:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.