Jump to content



O AI Bασίλης ΕΡΧΕΤΑΙ.... Τι δώρα θα σας φέρει ?


Dagalidis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Bigi

Εμένα αυτό που θα 'θελα να μου φέρει δεν έχει σχέση με υπολογιστές.Βέβαια ξέρω πως όσο και να το ζητήσω δεν πρόκειται να μου το φέρει ούτε φέτος τα Χριστούγγενα ούτε προφανώς σε κάποια άλλα.Ίσως βέβαια και να είναι καλύτερα έτσι.Γιατί πάντα θα είναι το ανεκπλήρωτο, το απατηλό όνειρο που ίσως και να μη θέλεις ποτέ να το απκοτήσεις για να ονειρεύεσαι ότι κάποια στιγμή θα το αποκτήσεις.Τα άλλα δεν πολυέχουν σημασία για εμένα.Αφότου πόνεσε για πρώτη φορά η καρδούλα μου κατάλαβα τι πάει να πει πόνος.

Αχχχ...:inlove: :inlove: :inlove:

ερε καψουρα που τραβαει ο κοσμακις:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Bigi

’σε...

Τσ τσ έλεγα, κόλλησες με γυναίκα;Αυτά τα πράγματα τα κορόιδευα μέχρι που έφαγα τη μπάμια κι εγώ ο ίδιος. :drool:

δεν αντιλεγω,πλακα εκανα,και ποιος δεν την πατησε!

Link to comment
Share on other sites

Να μου φέρει το 7, το 14, το 25, το 28 , το 43 και τζόκερ το 13! Χεχεχε... :D

Επίσης θέλω σε συσκευασία δώρου με πράσινη κορδέλα (!!!) τα παρακάτω:

- Την Shakira.... :T:

- Μια Aston Martin... :clap:

- Την υπόσχεση ότι θα πάρει πρωτάθλημα ο Παναθηναϊκός!! (εγγράφως παρακαλώ...)

- Το Call of Duty 3 για PC... (Χαχαχαχαχα... κάψιμο....!)

- Το LOST εώς και το οριστικό τέλος της σειράς σε DVD! Δεν μπορώ να περιμένω τόσο καιρό!!!! Έλεος...(Και ας μην έχει γυριστεί ακόμα.... :jump: )

αλλά σοβαρά τώρα.... την υγειά μας να 'χουμε και όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα... (εκτός από την Shakira φυσικά... :cool: :clap: :clap: : )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tigrakas

TellasZisto στο Μασταμπά μπορεί να φέρει;

Μήπως να πεις γενικά στο Ηράκλειο?Γιατί Μασταμπά μπορεί να έχει και στην Αθήνα, πανελλαδικό είναι το φόρουμ όχι μόνο Ηρακλείοτικο! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ergotelis

Μήπως να πεις γενικά στο Ηράκλειο?Γιατί Μασταμπά μπορεί να έχει και στην Αθήνα, πανελλαδικό είναι το φόρουμ όχι μόνο Ηρακλείοτικο! :p

χαχαχαχ ωρε κοπελια παληκαρια τσι κρητης εισατ μωρε ?

εγω στο γραμμα ζητησα εναν x2 4800+ τι να τον κανω τον κονροε?εχω πολλα μπιρικια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alkis13

Hi ειμαι κοινουργιος στο Forum, και μπαινω κατευθιαν στο ψητο...

Θα ήθελα εναν quad core

" 8800 GTS

" 8gb ram

" P5B DL / eVGA

Αλλα πανω απο ολα θελω να ζω καθε στιγμη!!!!

Με αυτά που ζητάς φίλε μου μάλλον βαρέθηκες την ..."κάθε στιγμή"....

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω τον Αγιο Βασίλη να μου βρεί κανένα athlon x2 socket 939 σε λογική τιμή ή και μεταχειρισμένο γιατί έχω ξεμήνει με τον 3500+ και οι 939 έχουν εξαγφνιστεί!! :banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.