Jump to content



περί αξιοπιστίας πλαισίου


DVD_GR

Recommended Posts

προσπαθω να καταλαβω..........τι μελη περιμενατε να εχει ενα τεχνολογικο φορουμ....ατομα απο τετοιες επιχειρησεις ή σχετιζομενα εν μερη με τετοιες επιχειρησεις......?

ή μηπως απο τον κυρ Μητσο και τον Κυρ Μπαμπη τον χασαπη τον μπαρμπερη και τον ξυλουργο?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Μα ακριβως το γεγονος οτι εδω μεσα υπαρχουν πολλα παιδια που με τον ενα ή αλλο τροπο εχουν σχεση με το ΙΤ,πιστευω μονο καλο μπορει να κανει σε ολους τους υπολοιπυς για λυση προβληματων που προκυπτουν με τις καθημερινες δοσοληψιες μας,με συγκεκριμενες εταιρειες του χωρου ή κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

προσπαθω να καταλαβω..........τι μελη περιμενατε να εχει ενα τεχνολογικο φορουμ....ατομα απο τετοιες επιχειρησεις ή σχετιζομενα εν μερη με τετοιες επιχειρησεις......?

ή μηπως απο τον κυρ Μητσο και τον Κυρ Μπαμπη τον χασαπη τον μπαρμπερη και τον ξυλουργο?

Εγω στο "προφιλ" ειμαι χασαπης!!!

Kαι το ειχα βαλει πριν καν΄να 3μηνο:D

Aσχετο.......

(μπασκετακι κανεις?:whistling TM)

Link to comment
Share on other sites

...Οσον αφορα τα καινουρια...ΚΑΜΜΙΑ αξιοπιστια...πλεον....διπλοτσεκαρισμα σε ολα...

...σε οσα επιστρεφουμε (rma) ) ειναι το πιο αξιοπιστο καταστημα....

..χοοοουυυυυαααα:p

Εναρμονιζομαι με τον νεο τιτλο του τοπικ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spartacos

σωπα ρε παιχτη... τα σκαμε χοντρα για να παιρνουμε τα ανοιγμενα σου;

μισο λεπτο αν εκει εξω υπαρχουν 10-20 επαγγελματιες RMAboys τι φταιει το υπολοιπο 90-95% των καταναλωτων;

Με δουλεύεις? Από όλο το ποστ εσύ κατάλαβες ότι το πλαίσιο αφήνει εμένα να ανοίγω τις συσκευασίες, ή όλο τον κόσμο? lol

’κου επαγγελματίες RMAboys...

Αρχική απάντηση από greekfragma

προσπαθω να καταλαβω..........τι μελη περιμενατε να εχει ενα τεχνολογικο φορουμ....ατομα απο τετοιες επιχειρησεις ή σχετιζομενα εν μερη με τετοιες επιχειρησεις......?

ή μηπως απο τον κυρ Μητσο και τον Κυρ Μπαμπη τον χασαπη τον μπαρμπερη και τον ξυλουργο?

+1000

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να σβηστεί ούτε να κλειδώσει τίποτα. Δεν γίνεται να βρισκόμαστε σε ένα αστυνομοκρατούμενο forum. Μέσα από τις εντάσεις φαίνεται το ήθος των συνομιλητών.

Δεν είμαστε υπολογιστές, με υπολογιστές ασχολούμαστε.

Λογικό είναι κάποιες φορές να γράψουμε και κάτι παραπάνω. Αρκετούς μπαμπούλες δεν έχουμε στη ζωή μας και στη δουλειά μας;

Στο κάτω κάτω εδώ μέσα δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...

On topic πιστεύω ότι αν ήμασταν οι καλύτεροι καταναλωτές θα είχαμε και τα καλύτερα καταστήματα. Από εμάς ξεκινάνε όλα. Όταν ΕΜΕΙΣ επιστρέφουμε ανοιγμένο προιόν γιατί τελικά δεν μας έκανε, ΛΟΓΙΚΟ είναι να το πάρει κάποιος άλλος. Το να απαιτούμε να πηγαίνουν τα ανοιγμένα στην ανακύκλωση είναι ουτοπικό. Αν δεν έχει πρόβλημα το προιόν, ούτε γάτα ούτε ζημιά. Αν όμως έχει, ανοίγουμε θέμα στο forum μας. Όλα όμως ξεκίνησαν από τον καταναλωτή. Γιατί μη μου πείτε ότι αν το προιόν ήταν σφραγισμένο θα τα βάζαμε τώρα με το κάθε Πλαίσιο.

Προσωπικά αν είναι ένα προιόν μεταχειρισμένο το θέλω φθηνότερο από το καινούργιο και με πλήρη εγγύηση ότι αν δεν δουλεύει θα μου το αλλάξουν. Τα υπόλοιπα είναι εν γνώση μου. Παίρνω το ρίσκο ή δεν το παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

Ο κακος επαγγελματιας είναι παντοτε και σε ολους τους χωρους.Οχι δεν μπορω να πιστεψω ότι ειπαν ετσι και επραξαν ετσι στο plaisio οπως ειπε ο φιλος.Αλλα κλαιω και εγω ακομα την asus 6800ge kai ta 160 eyra που εσκασα στους κυριους του stock house περσι δεκεμβρη.ΧΑΛΑΣΕ μεσα ιουλιου, ΟΠΟΤΕ ΧΩΡΙς ΕΓΓΥΗΣΗ!ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ!ΑΠΑΙΤΗΣΤΕ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ!ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Galioni [01-02-2007 21:31]

Δεν χρειάζεται να σβηστεί ούτε να κλειδώσει τίποτα. Δεν γίνεται να βρισκόμαστε σε ένα αστυνομοκρατούμενο forum. Μέσα από τις εντάσεις φαίνεται το ήθος των συνομιλητών.

Δεν είμαστε υπολογιστές, με υπολογιστές ασχολούμαστε.

Λογικό είναι κάποιες φορές να γράψουμε και κάτι παραπάνω. Αρκετούς μπαμπούλες δεν έχουμε στη ζωή μας και στη δουλειά μας;

Στο κάτω κάτω εδώ μέσα δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...

On topic πιστεύω ότι αν ήμασταν οι καλύτεροι καταναλωτές θα είχαμε και τα καλύτερα καταστήματα. Από εμάς ξεκινάνε όλα. Όταν ΕΜΕΙΣ επιστρέφουμε ανοιγμένο προιόν γιατί τελικά δεν μας έκανε, ΛΟΓΙΚΟ είναι να το πάρει κάποιος άλλος. Το να απαιτούμε να πηγαίνουν τα ανοιγμένα στην ανακύκλωση είναι ουτοπικό. Αν δεν έχει πρόβλημα το προιόν, ούτε γάτα ούτε ζημιά. Αν όμως έχει, ανοίγουμε θέμα στο forum μας. Όλα όμως ξεκίνησαν από τον καταναλωτή. Γιατί μη μου πείτε ότι αν το προιόν ήταν σφραγισμένο θα τα βάζαμε τώρα με το κάθε Πλαίσιο.

Προσωπικά αν είναι ένα προιόν μεταχειρισμένο το θέλω φθηνότερο από το καινούργιο και με πλήρη εγγύηση ότι αν δεν δουλεύει θα μου το αλλάξουν. Τα υπόλοιπα είναι εν γνώση μου. Παίρνω το ρίσκο ή δεν το παίρνω.

:T: +1.000.000 σωστός!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.