Jump to content



φτάνει πια με το βρωμο - nero. κάτι άλλο;


kots

Recommended Posts

έχω βαρεθεί να κρεμάω καμμένα cd και dvd στο δωμάτιό μου... δηλαδή έλεος με αυτό το βρωμοnero.

θέλω ένα πρόγραμμα, είτε δωρεάν, είτε να το αγοράσω, που να καίει στα cd και στα dvd μου δεδομένα. Δεν θέλω ταινίες ή τραγούδια. θέλω πρόγραμμα για δεδομένα.

Γνωρίζετε κάτι καλό;

Σημείωση έχω λόγω να βρίζω το nero, το dvd recorder μου έχει αλλαχθεί δυο φορές τον τελευταίο μήνα, οπότε δεν παίζει θέμα hardware. επίσης τα windows μου είναι καθαρά, γιατί με άλλα προγράμματα εγγραφής πχ imgtoolburn δεν έχουν προβλήματα. Φταίει το βρωμονέρο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots [Σήμερα, στις 16:35]

έχω βαρεθεί να κρεμάω καμμένα cd και dvd στο δωμάτιό μου... δηλαδή έλεος με αυτό το βρωμοnero.

θέλω ένα πρόγραμμα, είτε δωρεάν, είτε να το αγοράσω, που να καίει στα cd και στα dvd μου δεδομένα. Δεν θέλω ταινίες ή τραγούδια. θέλω πρόγραμμα για δεδομένα.

Γνωρίζετε κάτι καλό;

Σημείωση έχω λόγω να βρίζω το nero, το dvd recorder μου έχει αλλαχθεί δυο φορές τον τελευταίο μήνα, οπότε δεν παίζει θέμα hardware. επίσης τα windows μου είναι καθαρά, γιατί με άλλα προγράμματα εγγραφής πχ imgtoolburn δεν έχουν προβλήματα. Φταίει το βρωμονέρο.

Δοκιμασες να κανεις update το firmware του dvd-r σου?

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε μόνο για δεδομένα, γιατί δε δοκιμάζεις το ενσωματωμένο των ΧΡ; Είναι ήδη στο σύστημα σου, είναι δωρέαν και εύχρηστο. Δες κι άμα δεν σου κάθεται καλά, τότε πας σε ένα 3rd party πρόγραμμα ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις παιδιά αν ήταν να κάνω αναβάθμιση το firmware ή να αλλάξω dvd ή να κατεβάσω την νέα έκδοση του νέρο, ήξερα να τα κάνω και μόνος.

εγώ θέλω άλλο πρόγραμμα, δεν θέλω να μοντάρω το νερο ούτως ώστε να δουλεύει.

απλή είναι η ερώτησή μου πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Δες το CD burner XP, αν και νομίζω έχει κανα χρόνο να ανανεωθεί.

Πολύ καλό είναι και το Ashampoo Burning studio 2007. Δεν είναι freeware, αλλά το έχουνβάλει πολλές φορές δώρο στο DVD τους PC world/PC magazine κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών αφού εσείς λέτε πολύ χάλια λόγια για το Nero να πω και γω την γνώμη μου

Λοιπών το νερό 6 (εκδόσεις 6,0,0,χχ) και συγκεκριμένα η πρώτες εκδώσεις τους αντιμετώπιζα καθώς και άλλοι το εξής πρόβλημα έγραφες ένα cd-rw και το διάβαζε μονό στο μηχάνημα που το είχες γράψει αργότερα αυτό το πρόβλημα λύθηκε (με της εκδόσεις 6,6,χχ) τώρα κάτι παρόμοια προβλήματα είχαν και οι αρχικές εκδόσεις του νερό 7 οπότε καλό είναι να κατεβάσουμε και καμιά καινούργια έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots [Σήμερα, στις 16:35]

έχω βαρεθεί να κρεμάω καμμένα cd και dvd στο δωμάτιό μου... δηλαδή έλεος με αυτό το βρωμοnero.

θέλω ένα πρόγραμμα, είτε δωρεάν, είτε να το αγοράσω, που να καίει στα cd και στα dvd μου δεδομένα. Δεν θέλω ταινίες ή τραγούδια. θέλω πρόγραμμα για δεδομένα.

Γνωρίζετε κάτι καλό;

Σημείωση έχω λόγω να βρίζω το nero, το dvd recorder μου έχει αλλαχθεί δυο φορές τον τελευταίο μήνα, οπότε δεν παίζει θέμα hardware. επίσης τα windows μου είναι καθαρά, γιατί με άλλα προγράμματα εγγραφής πχ imgtoolburn δεν έχουν προβλήματα. Φταίει το βρωμονέρο.

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα οπότε μήπως να αναζητούσες αλλού την αιτία των καμένων σου media?

Το χρησιμοποιούν εκατομμύρια χρήστες παγκοσμίως που σημαίνει ότι δεν είναι τόσο αναξιόπιστο όσο το παρουσιάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kots

...θέλω ένα πρόγραμμα, είτε δωρεάν, είτε να το αγοράσω, που να καίει στα cd και στα dvd μου δεδομένα. Δεν θέλω ταινίες ή τραγούδια. θέλω πρόγραμμα για δεδομένα....

Final Burner free edition, http://protectedsoft.com/descr_fb.php

Για data μια χαρά μου έχει παίξει το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.