Jump to content



Περιεργη λειτουργια


NGM

Recommended Posts

Καλησπερα

Πως γινεται να ανεβαζουν καποια ατομα αγγελιες πώλησης με λιγες δημοσιευσεις ενω για να κανεις καινουργια αγγελια χρειαζεται οπως λετε 300????

Δεν θέλω να θιξω ονοματα. Οι διαχειρηστες του φορουμ ας το κοιταξουν και ας απαντησουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Cupra20vt [Σήμερα, στις 00:45]

Μαλλον καποιο προβλημα θα ναι.

Δε πιστευω τπτ αλλο.:hmm:

το οριο των 300 δεν ισχυει αν η εγγραφη ειναι παλια.

το οριο πεφτει, οσο πιο παλια ειναι η εγγραφη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

το οριο των 300 δεν ισχυει αν η εγγραφη ειναι παλια.

το οριο πεφτει, οσο πιο παλια ειναι η εγγραφη.

Μπορεις να μου στειλεις το λινκ να το διαβασω αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aijaki

Μπορεις να μου στειλεις το λινκ να το διαβασω αυτο?

Δεν νομίζω να υπάρχει κάπου. Η αλλαγή ήταν πρόσφατη.

Αν καίγεσαι να πουλήσεις κάτι υπάρχουν άλλα site γι'αυτή τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να καιγεται να πουλησει κατι.

Αλλα ειναι προκλητικο να ξερεις οτι μονο απο 300 Posts και πανω εχεις δικαιωμα να πουλας

και να βλεπεις οτι αλλοι με 59 posts εχουν δικαιωμα να πουλανε το σωστο θα ηταν να ελεγε καπου οτι παλιοι χρηστες εχουν δικαιωμα να πουλανε ανεξαρτητως post.

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή στους κανόνες όσο αφορά τις πωλήσεις είναι ακόμα στην υλοποίηση.

Και ο μόνος λόγος που γίνεται όλο αυτό έιναι για να εξυπηρετηθούν 5-10 άνθρωποι που είναι γραμμένοι 3 χρόνια αλλά δεν έχουν την καή συνήθεια να ποστάρουν μια αρλούμπα για να φτάσουν τα 300 ποστ.

Όταν τελιώσει η διαδικασία "εξυπηρέτησης" που περιγράφω παραπάνω θα ενημερωθείτε όλοι "επίσημα" και απο την σελίδα των κανόνων. οκ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Η αλλαγή στους κανόνες όσο αφορά τις πωλήσεις είναι ακόμα στην υλοποίηση.

Και ο μόνος λόγος που γίνεται όλο αυτό έιναι για να εξυπηρετηθούν 5-10 άνθρωποι που είναι γραμμένοι 3 χρόνια αλλά δεν έχουν την καή συνήθεια να ποστάρουν μια αρλούμπα για να φτάσουν τα 300 ποστ.

Όταν τελιώσει η διαδικασία "εξυπηρέτησης" που περιγράφω παραπάνω θα ενημερωθείτε όλοι "επίσημα" και απο την σελίδα των κανόνων. οκ?

Με κάλυψες απόλυτα. Απλα φαινεται και ειναι λιγο αδικο για τους υπόλοιπους νομίζω.

Τεσπα thanks !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aijaki

Εχεις δικιο. Γι αυτο οι πωλησεις εχουν 2200 θεματα ;)

Ο πρωταρχικος στοχος του Lab δεν ειναι οι αγγελιες...ειναι η ενημερωση για τεχνολογικα νεα και οτι συνεπαγεται αυτο...

Αν καποιος θελει να βαλει αγγελιες υπαρχει το www.e-market.gr.

Οι αγγελιες μπηκαν στο lab ως φυσική εξέλιξη του φορουμ και για την εξυπηρετηση των μελων του.

Επειδη ομως απο παλια εχουν γινει μερικες πωλησεις "μαϊμου" και μερικα αλλα συμβάντα εχουν γίνει αυτοι οι κανόνες.

Εμεις ευθυνόμαστε για το πως θα διαμορφωθούν οι κανόνες και την πορεία του site.

Αν δεν το σεβομαστε, δεν θα μας σέβεται...η όλη κατάσταση διαμορφώνεται ανάλογα με την συμπεριφορά των μελλών.

Είναι σαν να κράζεις ενα σουπερμαρκετ......αν τους λες "ζωα", θα σου φαίρονται σαν να είσαι "ζωο" επειδη αυτο ειναι το κοινό του και έτσι πρεπει να κινηθεί ώστε να ανταπεξελθει.

Οι τελευταίες 2 σειρές ειναι παράδειγμα και δεν κράζω κανενα Σουπερ μαρκετ.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aijaki

Ισως να αλλαξει η αποψη μου για την οργάνωση του thelab και τους σκόπους του. ;)

Ο σκοπός του thelab είναι η ενημέρωση και η ανταλλαγή απόψεων σε θέματα που άπτονται της επιστήμης της πληροφορικής με έμφαση σε θέματα υπερχρονισμού. Τώρα, πώς μπορεί να αλλάξει η άποψή σου για τους σκοπούς του thelab αν αποτυπώσουμε τις υποπεριπτώσεις του κανόνα για την δημοσίευση αγγελιών πώλησης, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω. Όσον αφορά την οργάνωση του thelab είναι κάτι το οποίο ξεφεύγει από το ρόλο σου ως χρήστη του συγκεκριμένου δικτυακού τόπου, οπότε η άποψη σου επί του θέματος μου είναι αδιάφορη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.