Jump to content



Διακοπο-thread 2010


unseen

Recommended Posts

Που θα πατε φετος? Κοντα? μακρυα? Για πολυ ή για λιγο?

Εγω θα κατεβω Ελλαδα. Το προγραμμα ειναι Πατρα->Αθηνα->Σαντορινη->Κρητη->Βολος->Θεσσαλονικη.

Ελπιζω τελη Ιουλιου που θα ειμαι Θεσ/νικη να σας δω γαιδουρια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Εγώ είμαι ήδη στις διακοπές :D

αν και δεν θα με χάλαγε να πάω και σε κανένα άλλο νησί αλλά δεν παίζει μια.

(ούτε δυο ) :041:

καλά είναι και εδώ παραλία για μπάνιο ,βουνό για καφέ και το σπίτι ενδιάμεσα :D

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααχ γιατι το κανεις αυτο γιατι?δυστυχως φετος το προγραμμα λεει θεσσαλονικη και δουλεια πανω απο τη ψησταρια(για οποιον θελει να περασει καμια φορα δουλευω στο Ετση απεναντι απο το λευκο στο ψηταδικο ψηνω καλα και ριχνω πολυ μπουκοβο)ακομα και στο εξοχικο δε μπορω να παω γιατι λογο προγραμματος ειναι δυσκολο.οποτε περιμενω να συμπεσουν τα προγραμματα στα κλεισιματα των μαγαζιων με τη κοπελα μου για να καταφερουμε να παμε σαμοθρακη αν μπορεσουμε δηλαδη.αλλιως θα περιμενω απο εσας να γεμισετε το φωτο thread με τις δροσερες σας φωτογραφιες απο τις δικες σας διακοπες

Link to comment
Share on other sites

To review team έκανε εχθές μια εξόρμηση στην παραλία της Βουρβουρού. Βράδυ, πίσσα σκοτάδι, λίγο κρύο κατά τις 3.30 το πρωί και πολλά κουνούπια. Η παρέα ευτυχώς πολύ καλή και η ταλαιπωρία μεγάλη. Αλλη φορά καλύτερη οργάνωση παιδιά !

Η φωτιά μας παίδεψε, την ανάψαμε αλλά ξεμείναμε από κούτσουρα.

[ATTACH]8633[/ATTACH]

[ATTACH]8634[/ATTACH]

post-928-1414343471,1433_thumb.jpg

post-928-1414343471,181_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Που θα πατε φετος? Κοντα? μακρυα? Για πολυ ή για λιγο?

Εγω θα κατεβω Ελλαδα. Το προγραμμα ειναι Πατρα->Αθηνα->Σαντορινη->Κρητη->Βολος->Θεσσαλονικη.

Ελπιζω τελη Ιουλιου που θα ειμαι Θεσ/νικη να σας δω γαιδουρια.

Unseeeeeen, θα κατέβεις Κρητη?? Μπραβόοο!! Ό,τι πραγματικά ερώτηση έχεις, για οποιοδήποτε θέμα (αρκεί να αφορά τα Χανιά βεβαίως βεβαίως) στέλνεις στο λεπτό pm. Αν δε, είναι περίπτωση ανάγκης... σου λέω και τηλ. και παίρνεις ό.τι ώρα να είναι. :D

(άλλωστε αν κοιμάμαι ή κάνω κάτι σοβαρό μπαίνει στο αθόρυβο) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κατά απαίτηση του XTCgr ανεβάζω κάτι υποβρύχια βιντεάκια και φωτόζ από το iphone.

Όποιου ο player παίζει τα βίντεο γυρισμένα κατά 90 μοίρες, να αλλάξει player. Ο wmp classic hc τα παίζει κανονικά σε μένα.

βίδεο

[ATTACH]8839[/ATTACH]

[ATTACH]8840[/ATTACH]

post-35-1414343482,5863_thumb.jpg

post-35-1414343482,8023_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο βιντέακι στο τέλος ακούγεται ένας πολύ ναζιάρικος ήχος. Το βιντέακι από το iphone είναι ;

Ας δείξω ένα ακόμα πετυχημένο Screenshot από το video του NickL. Η γλώσσα και τα σάλια τρέχουν. Τυχαίο ; Δε νομίζω :D χαχαχαχαχα. Ωραίος man ;)

[ATTACH]8841[/ATTACH]

post-928-1414343482,8253_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατά απαίτηση του XTCgr ανεβάζω κάτι υποβρύχια βιντεάκια και φωτόζ από το iphone.

Όποιου ο player παίζει τα βίντεο γυρισμένα κατά 90 μοίρες, να αλλάξει player. Ο wmp classic hc τα παίζει κανονικά σε μένα.

:japan002:

πολύ καλή η ποιότητα - με δεδομένο οτι είναι απο κινητό!

( ..... και αναρρωτιόμουν αρχικά τι ήταν εκείνη η "σακούλα" που έσερνες )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.