Jump to content



S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

valanti το mysery εννοείται θα το βάλω αλλα στο pripyat τώρα παίζω το soc.

@virus777 τελικά με ηρωισμο και με 10 reloads τους σκοτωσα. :p

Βασικα απειρα reloads εχω κανεις στις 4 ωρες που εχω παιξει.Ασε που γενικά πολλά πράματα ακομα δε τα καταλαβαίνω.Αλλά διαβάζω ότι ειναι δυσκολο και χωρίς το mod θα ηταν ακομα πιο δυσκολο.

που να δεις το misery ποσο δυσκολο ειναι. :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν τώρα που το έμαθα μαρέσει ακόμα πιο πολυ.Τυχαια είδα οτι έχω και nightvision δεν ξέρω αμα είχα απτην αρχή οπότε πλεόν τα βράδυα που είναι και pitch black με nightvision και οπλακι με σιγαστιρα πάω full stealth, dark valley πχ ολο νύχτα ήταν.

Ε μια φορά χρισιμοποιησα fast travel γιατί είχα κουραστει να κάνω ταξιδια ποδαράτος. :p

Ετσι οπως το βλεπω μαλλον με ΑΚ47 θα βγάλω το υπολοιπο παιχνιδι γιατι δε βλέπω καλυτερη επιλογη με τετοιο rate of fire.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Δεν ξερω τι φαση παιχτηκε..ολα καλα με το mod..μεχρι που αρχισε να μην μου φορτωνει τα saves..και ημουν ετοιμος για pripyat..

Περασα και το update που βγαλανε αλλα τπτ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι φαση παιχτηκε..ολα καλα με το mod..μεχρι που αρχισε να μην μου φορτωνει τα saves..και ημουν ετοιμος για pripyat..

Περασα και το update που βγαλανε αλλα τπτ..

αν εννοεις για το misery 2.1 beta πιστευω καποιο fix θα υπαρχει στο moddb, κοιταξε το!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Λεει να κανεις αναβαθμιση :hehe:S.T.A.L.K.E.R.: Lost Alpha Game Manual download - Mod DB

Οσοι εχουν κατι λιγοτερο r9 290/gtx 780 - i5 - 8gb ram βλεπουν τα max settings με το κυαλι :p on the bright side, ΔΕΝ χρειαζεται να εχεις το SoC ή οποιοδηποτε αλλο stalkah εγκατεστημενο για να παιξεις !

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τα έχω αγοράσει από μια πολύ καλή προσφορά πριν καιρό (νομίζω όλα ~5€) αλλά δεν έχω ασχοληθεί ακόμα, να μαζέψω λίγο τις απορίες μου:

Τα mods που βελτιώνουν την σειρά είναι:

1) SOC - Complete Mod

2) CS - Sky Reclamation Project

3) COP - Misery Mod???

To Lost Alpha από ότι κατάλαβα το κατεβαίζεις και παίζεις χωρίς να θες τπτ από τα παραπάνω, έτσι;

Αν δεν κάνω λάθος βασίζεται στο SOC, σωστά; Η ιστορία του είναι διαφορετική ή ίδια με του SOC, απλά εμπλουτισμένη; Μιλάμε δλδ για 3 ή για 4 παιχνίδια;

Αυτά τα ολίγα :p

Έγινε επεξεργασία από nodas21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.