Jump to content



S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

εφαγα μεγαλο πακετο...το κατεβασα το περασα..και μολις ξεκιναει το game.. δεν βγαζει τιποτα στην οθονη..βλεπω μονο κατο αριστερα την μπαρα και κατο δεξια..και το ασπρο στοχο στο κεντρο...ολοι η υπολοιπη οθονη ειναι σαν μαυρη! τι λετε να φταιει??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

να ρωτήσω κάτι τους έμπειρους, εβαλα το soc με complete mod.

Καταρχάς η αισθηση τον όπλως είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ ουτε με χειριστήριο δεν εχω νοίωσει έτσι, βαράω και νομίζω πως δονείται το ποντίκι.

Αλλα εχω μια απορία, μπορεί να παιχτεί stealth γιατί εχω κανει σε μια απτις πρωτες αποστολες, εκει κατω απτη γέφυρα, αρκετά retries ωστε να τους φάω όλους εναν-εναν χωρίς να με καταλαβαινουν με οπλακι και σιγαστήρα αλλά μόλις σκοτώνω έναν, ξαφνικά 5 άτομα αρχιζουν και βαράνε.Ισως θέλει μόνο μαχαίρι? μηπως πρεπει να παω νυχτα? αν και δεν εχω nightvision, μήπως δε γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Stealth το STALKER? :crazy:

Nope, απλά είναι δύσκολο...

Νομίζω θυμάμαι που είσαι, πήγαινε αριστερά από τη γέφυρα που πας να περάσεις τις γραμμές από κάτω.

Θα βρεις ένα μικρό τούνελ που θα σε πάει στην άλλη μεριά των γραμμών με κάτι ανωμαλίες μέσα, αν είσαι προσεκτικός θα περάσεις.

Πίστεψέ με είναι πολύ πιο εύκολο από το να αντιμετωπίσεις όλους αυτούς κάτω από τη γέφυρα, αυτούς τους ηρωισμούς άστους για αργότερα, να φτιαχτείς λίγο πρώτα ;)

Link to comment
Share on other sites

MISERY mod | Mod for S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

Yasti's Gameplay Tweak Compendium Thread - : MISERY Mod for S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - Mod DB (Pre Version v2.1 Content)

[MENTION=28647]artyom[/MENTION] αν δεν το εχεις δοκιμασει , δωστου μια ευκαιρια (the best)

Link to comment
Share on other sites

valanti το mysery εννοείται θα το βάλω αλλα στο pripyat τώρα παίζω το soc.

[MENTION=21799]virus777[/MENTION] τελικά με ηρωισμο και με 10 reloads τους σκοτωσα. :p

Βασικα απειρα reloads εχω κανεις στις 4 ωρες που εχω παιξει.Ασε που γενικά πολλά πράματα ακομα δε τα καταλαβαίνω.Αλλά διαβάζω ότι ειναι δυσκολο και χωρίς το mod θα ηταν ακομα πιο δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.