Jump to content



Εξαπάτηση από technixx.gr,Σε αγορά Οθόνης


angel_f

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από TechnoPrisoner [Σήμερα, στις 02:31]

479,00 την δινουν σε σχεση με τα 549 του κοτσοβολου κ του mediamarkt, 70euro δεν ειναι κ λιγα αλλα....

σιγουρα πρεπει να μαθω αν η ελληνικη ΗΡ θα με καλυψει κ σιγουρα θα ρωτησω στο καταστημα με το θεμα εγγυησης τι γινεται ακριβως.

επι της ευκαιρειας η ΗΡ μετα απο ποσα pixel κανει αντικατασταση στις μεγαλες οθονες?

εχει καποιος εμπερια απο το ελληνικο service της ΗΡ?

Αστα .... για την LP2465 οπος και για ολες τις 24" η εγγυηση ειναι 7 καμενα πιξελ , οταν εψαχνα για οθονη το ρωτησα στην αντιπροσοποια της HP .

Αυτος ηταν ενας απο τους λογους που απεκλεισα εξ αρχης την HP

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Νομίζω ο άνθρωπος καλά κάνει.

Αυτό που θέλει να κάνει είναι να μην την πατήσει κανένας άλλος ανυποψίαστος υποψήφιος αγοραστής απ το εν λόγο μαγαζί να ξέρει την κατάσταση που επικρατή και να πράτει κατα βούληση από κει και πέρα

Imo θα έπρεπε να υπάρχει κατηγορία του forum για επιβραβευσεις και κράξιμο καταστημάτων που όλα τα ανάλογα post θα είναι συγκεντρωμένα εκεί. Το θέμα ειναι σημαντικό αρκετά εχει ανεχτεί ο 'Ελληνας καταναλωτής όλα αυτά τα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000 [Σήμερα, στις 15:34]

Imo θα έπρεπε να υπάρχει κατηγορία του forum για επιβραβευσεις και κράξιμο καταστημάτων που όλα τα ανάλογα post θα είναι συγκεντρωμένα εκεί. Το θέμα ειναι σημαντικό αρκετά εχει ανεχτεί ο 'Ελληνας καταναλωτής όλα αυτά τα χρόνια.

Συμφωνώ απόλυτα .

Ας το λάβουν υπόψιν οι Administrators .....

Link to comment
Share on other sites

Το διαβασα κι εγω με τη σειρα μου και απλα εχω να πω.. ΑΙΣΧΟΣ!

Πολυ καλα εκανες και το κυνηγισες παντως.. Καμια απαντηση απο Ιαπωνια/Γερμανια δεν ειχαμε ακομα, ε?

+1 στο να βγει κατηγορια για τα καταστηματα, με μια μικρη διαφορα ομως, να εχει 2 περιοχες: μια θετικης αξιολογισης και μια αρνητικης. Να τα λεμε τα ασχημα αλλα να λεμε και τα καλα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alex_000

Imo θα έπρεπε να υπάρχει κατηγορία του forum για επιβραβευσεις και κράξιμο καταστημάτων που όλα τα ανάλογα post θα είναι συγκεντρωμένα εκεί. Το θέμα ειναι σημαντικό αρκετά εχει ανεχτεί ο 'Ελληνας καταναλωτής όλα αυτά τα χρόνια.

δεν υπάρχει διαφορα λοιπόν :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.