Jump to content



Το νεο πρόσωπο του Πλαισιου


o polonos

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

βλεποντας το Internet only, στα περισσοτερα προϊοντα (π.χ. waterblocks) κι εγω το ιδιο καταλαβαινω, αλλα you never know.. "Πρεπει" να ανταγωνιστει και το Μουλτι Εξτριμ με καποιον τροπο, και δε νομιζω οτι μονο το internet να ειναι η λυση

Εδιτ: Ρε Πολωνε, που το βρηκες το λινκ??? (οχι πως ξεσκονισα το σάιτ, αλλα με μια γρηγορη ματια δε βρηκα τπτ)

Link to comment
Share on other sites

Πλεον το πλαισιο φερνει καλα πραγματα(δειτε ποσα direct links απο το καταστημα παρατιθενται καθημερινα μεσα στα threads τους τελευταιους 5 μηνες)

Το xtreme store δλδ τι θα φερνει?!?!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ'όλα φερνει parts για υδρόψυξη, κι απ'ότι βλέπω έχει και κατηγορία για suzero cooling. Ε, λογικα θα εχει και μεγαλυτερη ποικιλια απο τα "απλα" καταστηματα Πλαισιο. We'll see

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα... Μαλλον πρεπει να αποχαιρετισουμε το extremeshop. Παραπανω απο 6 μηνες ζωη δεν το δινω το μαγαζακι μου. Ανοιξα σε πολλους τα ματια.

Δεν πειραζει ομως... με εμπιστευτηκαν παρα πολλα ατομα απο εδω μεσα και αυτο μου αρκει :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 22:07]

Μαλιστα... Μαλλον πρεπει να αποχαιρετισουμε το extremeshop. Παραπανω απο 6 μηνες ζωη δεν το δινω το μαγαζακι μου. Ανοιξα σε πολλους τα ματια.

Δεν πειραζει ομως... με εμπιστευτηκαν παρα πολλα ατομα απο εδω μεσα και αυτο μου αρκει :)

πραγματικα κριμα γιατι η προσπαθεια σου αξιζε να παει καλα.νομιζω βεβαια οτι μεχρις στιγμης μια χαρα πηγε.τα ωραια πραγματα καποια στιγμη τελειωνουν.λυπαμαι οταν τελειωνουν σε περιπτωσεις που το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο.

αλλα απο οσο σε ξερω μπορω να πω οτι κατι νεο θα σου ρθει στο μυαλο και θα μας εκπληξεις ξανα και στο μελλον ευχαριστα.:)

(back on topic)

μπορει να δουλευω στο απεναντι στρατοπεδο αλλα μετοχες δεν εχω.

εαν το δω απο καθαρα αντικειμενικη σκοπια μονο καλο κανει.να βελτιωσουν ολα τα καταστηματα και τις παροχες υπηρεσιων.οι πωλητες να μαθουν τι σημαινει υπερχρονισμος και εναλλακτικη ψυξη αλλα και οι φιλοι ενος εξτριμ υπολογιστη να απολαυσουν με καλυτερα, περισσοτερα και φθηνοτερα προιοντα την αγαπημενη μας ασχολια.

αλλωστε ο ανταγωνισμος μονο καλο κανει.

(το μονο κακο ειναι σε περιπτωσεις οπως του unseen αλλα ο κοσμος ποτε δεν ηταν αγγελικα πλασμενος για ολους μας και μαλλον ποτε δεν θα ειναι)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Μαλιστα... Μαλλον πρεπει να αποχαιρετισουμε το extremeshop. Παραπανω απο 6 μηνες ζωη δεν το δινω το μαγαζακι μου. Ανοιξα σε πολλους τα ματια.

Δεν πειραζει ομως... με εμπιστευτηκαν παρα πολλα ατομα απο εδω μεσα και αυτο μου αρκει :)

Xρήστο αυτοί είναι οι κανόνες της αγοράς και το ξέρεις. Ωστόσο και εσύ το ήξερες υποθέτω από πιο πριν για το που θα οδηγήσει. Toυλάχιστον βλέπω ότι έισαι ικανοποιημένος για ό,τι έκανες και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα θέματα, το μικρό ψάρι δεν μπορεί να κάνει και πολλά. Οι επιλογές του είναι ή να κλείσει, ή να συνεργαστεί. Το να σκεφτεί κάτι πολύ πρωτότυπο που θα του δώσει κι άλλους μήνες ζωής δεν παίζει, γιατί απλά θα το αντιγράψει το μεγάλο ψάρι ξανά.

+ το γεγονός ότι το Πλαίσιο έχει ένα άλφα (μεγάλο) κεφάλαιο που του εξασφαλίζει φοβερές τιμές.

Καλός ο ανταγωνισμός για εμάς, αλλά μοιραίος για κάποιους άλλους.

Χρήστο, ελπίζω να έχεις κάποιον κρυμμένο άσο ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.