Jump to content



Το νεο πρόσωπο του Πλαισιου


o polonos

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από anthis

Αλήθεια για πότε το βλέπετε να έρχονται σωλήνες και τέτοια στο πλαίσιο? Ακόμα δεν έχω πάρει... Λέει να περιμένω ή να τα πάρω από κάπου αλλού?

Μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις και να λύσεις την απορία και στους υπόλοιπους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anthis

Αλήθεια για πότε το βλέπετε να έρχονται σωλήνες και τέτοια στο πλαίσιο? Ακόμα δεν έχω πάρει... Λέει να περιμένω ή να τα πάρω από κάπου αλλού?

Αρχική απάντηση από jpavly

Μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις και να λύσεις την απορία και στους υπόλοιπους.

Αφού μας είπε ρε ο Bill:

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Λαστιχα υπαρχουν....υπαρχει ενα μικρο προβληματακι μονο με την μοναδα μετρησης και αποθηκευσης τους και δεν εχουν ανεβει ακομα στο site...

Aρχη είναι ακόμα...όλα θα στρώσουν..:)

Α ρε Bill, δε σε ακούνε ρε!

Link to comment
Share on other sites

Το είδαμε αυτό στην προηγούμενη σελίδα.... Απλά ρωτάω πότε περίπου θα είναι διαθέσιμα... Π.χ. αυτή την εβδομάδα? Την άλλη? Έχει σημασία.... Μάλλον θα κατέβω Στουρνάρη και θα ψάξω να βρω ό,τι μου λείπει.... Κάπου θα έχουν....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τα ΕΚ μπλόκς λέει ότι δεν έχουν ρακόρ. Κανονικά σε άλλα μαγαζιά πουλούνται με ρακόρ. Το πρόβλημα είναι ότι τα συγκεκριμένα μπλόκ χρειάζονται και 2 έξτρα βιδωτές τάπες. Τα έχει αυτά μέσα ή όχι; Και στη σελίδα του πλαισίου δεν έχει ρακόρ. Το έχει πάρει κανείς για να μας πει;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.