Jump to content



MSN Live Messenger και συνδρομή???


Wizard!

Recommended Posts

Πολύ φοβάμαι ότι το MSN Live Messenger σε θα μείνει και για πολύ δωρεάν...

Σήμερα κι ενώ συνομιλούσα με δύο συναδέλφους, που σημαίνει ότι δεν έγραφα και πολλά, άρχισαν να μου έρχονται τα μηνύματα πίσω. Επειδή από το πρωί έκανε πολλά κουλά, δεν έδωσα και ιδιαίτερη σημασία, κι έτσι προσπαθούσα να το γράψω ξανά... και ξανά... και ξανά... και ξανά... Τίποτα! :wall: Γύριζαν όλα πίσω.

Οπότε κι αποφάσισα να στείλω με email αυτό που ήθελα, για να πάρω μιά απάντηση. Και κάνοντας paste στο Outlook παρατήρησα και ποιό ήταν το σφάλμα που έδινε... :wassat:

The following message could not be delivered because you have exceeded the maximum number of messages per minute. Please try again later.

Σας το έχει ξαναβγάλει αυτό? Εγώ πρώτη φορά το είδα σήμερα και σκέφτηκα ότι μας προετοιμάζουν για να κάνουν συνδρομητική την υπηρεσία άν θέλεις να γράφεις περισσότερα. Δηλαδή, σου δίνω 4-5 μηνύματα δωρεάν το λεπτό, αλλά αν θέλεις να γράφεις περισσότερα, πρέπει να πληρώσεις! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τόσα έχουνε ρε γμτ, θέλουνε να βγάλουνε κι από το MSN ??

Κοίτα, ακόμα και να γίνει κάτι τέτοιο (αν και δε νομίζω να είναι αυτός ο λόγος που σου εμφανίστηκε το μήνυμα αυτό) πρέπει να υπάρχουν δωρέαν clients...

Link to comment
Share on other sites

από ότι καταλαβαίνω, εγώ, επειδή έστελνες και δεν πήγαιναν, λόγω μάλλον πρόβληματος στο δίκτυο....σου έβγαλε αυτό το μήνυμα επειδή έστειλες πολλά, μείνανε κάπου στην ούρα και κάποια στιγμή λέει δεν μπορώ να τα επεξεργαστώ και καλά....

με τόσα εκκατομμύρια χρήστες αν γίνει αυτό, τότε θα φύγουν όλοι :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να χρεωθεί το Live Messenger από τη στιγμή που είναι adware πρόγραμμα. Είναι δηλαδή freeware εφ'όσον εμείς που το χρησιμοποιούμε είμαστε αναγκασμένοι να βλέπουμε τις διαφημίσεις που έχει ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Χθες, στις 16:04]

Τόσα έχουνε ρε γμτ, θέλουνε να βγάλουνε κι από το MSN ??

Κοίτα, ακόμα και να γίνει κάτι τέτοιο (αν και δε νομίζω να είναι αυτός ο λόγος που σου εμφανίστηκε το μήνυμα αυτό) πρέπει να υπάρχουν δωρέαν clients...

Σε λίγο θα πληρώνουμε για κάθε μηνα που θα χρησιμοποιούμε τα windows. Σαν το wow ένα πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

’ντε και κάνουν το MSN επί πληρωμή (λέμε τώρα!), υπάρχουν τόσες εναλλακτικές που θα ξεχάσουμε και το όνομά του (msn) σε 1 μήνα το πολύ! Ειδικά με το google να παίρνει τρελή φόρα άμα γίνει κάτι ,τέτοιο το Google Talk θα βάλει φτερά..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.